Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Cevap: Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Kewell'daki ayrıntı sözcüklerle ifade edilecek türden değil.Ne Baros ne Elano ne de Lincoln de vardı bu ayrıntı ya da şeytan tüyü mü diyelim. :) O ayrıntıyı yakayabilen bizlere ne mutlu,umarım sen de bunu görebilirsin Kadir.Evet Kewell bize kupa getirmedi,belki takımı da sırtlamadı,senin istediklerini yerine getiremedi ama bu adam Kewell yahu Kewell ..

Haa Kewell Galatasaray efsanesidir değildir ayrı ama taraftar için her zaman efsane olarak kalacaktır,bundan da emin olun.

Ya bu nasıl efsane ki taraftarların yarısı öbür yıl takımda kalmasın yerine daha hızlı ve gelecek vaat eden birisi alınsın diyor. Bunu bana aöıkla eyvallah

Ya bu nasıl efsane ki taraftarların yarısı öbür yıl takımda kalmasın yerine daha hızlı ve gelecek vaat eden birisi alınsın diyor. Bunu bana aöıkla eyvallah

Futbolu seven Galatasaray taraftarları arasında diyeyim o zaman.Sonuç - kupa - başarı odaklı olmayan Galatasaray taraftarları arasında.Sen diğer kısımda kalıyorsun Kadir,efsane olmayı sonuçla - başarıyla bağdaştırıyorsun ki haklısındır,ben de buna katılırım.Kewell istisnadır,Kewell'ın Galatasaray forması giydiği her an bana rüya gibi gelir,büyülüdür,ne bileyim.Dedim ya ; kelimelerle anlatılmaz. :)

kaptan ya da efsane olmak icin daglari mi devirmek gerekiyor? e o zaman jardel napmistir? al burdan yak.

Futbolu seven Galatasaray taraftarları arasında diyeyim o zaman.Sonuç - kupa - başarı odaklı olmayan Galatasaray taraftarları arasında.Sen diğer kısımda kalıyorsun Kadir,efsane olmayı sonuçla - başarıyla bağdaştırıyorsun ki haklısındır,ben de buna katılırım.Kewell istisnadır,Kewell'ın Galatasaray forması giydiği her an bana rüya gibi gelir,büyülüdür,ne bileyim.Dedim ya ; kelimelerle anlatılmaz. :)

İyi o zaman bende elime abidik bi döveme yaptırayım. Beni ben yapan yetiştiren ve dünya çapında tanınmamı sağlayan ana klubümün en azılı "düşman" olarak nitelendirdiği klube sadece biraz fazla para veriyor diye transfer olayım. Bir önceki klubümdeki taraftarlar beni en önemli maçlarda sakatlık numarası yapıyorum diye ve paragöz olarak itham etsinler. Ben de çok rahat efsane olurum ya.

Anladim.

Peki fenerbahcede boyle bir sey onemlimidir? en iyi tanidigimiz,yakinimizda olan onlar o yuzden,yoksa ornek olarak almamiz gerektiginden degil. Alex fenerbahce icin artik 'EFSANE' Olmus bir futbolcu,yabanci olsa da birileri bu takimlarda EFSANE Oluyor,Hagi mesela,altyapidan cikmadi ama hagi oldu bak :)

Paf takimdan bir kac oyuncumuzla muhabbetim var,fenerli olani da var,hatta G.Saray yenildigi zaman msn'de benimle dalga gececek kadar fanatik olani da.Bence bu altyapidan gelmeli olayina fazla takilma.

Kewell bize buyuk basarilar filan kazandirmamistir ama arda da daglari devirmedi,kaptanlik ya da o takimda efsane olmak icin kupalar kazandirmak gerekmiyor bence...

Hagi yanlış hatırlamıyorsam hiç kaptan olamadı..Yani kewellın olması imkansız gibi..

Dediğinin olması için hagi prekazi gibi önemli bir yabancı olması lazım..

Kewell daha takımla henüz o başarılara ulaşmış biri değil..Eminim kewell kaptan olsaydı takımda huzur bozulurdu..Arda sabri ayhan emre aşık hatta servet bunu haksızlık olarak görürdü..

Bence Galatasarayı temsil eden birinin kulübün altyapısından çıkmış yıldız bir oyuncu olması çok hoş..

kaptan ya da efsane olmak icin daglari mi devirmek gerekiyor? e o zaman jardel napmistir? al burdan yak.

Çok güzel örnek verdin,Jardel.Benim içimde hep ukte olarak kalmıştır Jardel'i sadece 1 yıl izlemek,çok üzücüydü çok.Aynı şekilde Felipe,ha ona efsane diyemeyiz ama onu da çok kısa bir süre izledik.Örnekler çoğaltılabilir,misal Sasa İliç,her maç yazıyordu adam,hey gidi.:eek:

bence bu kalitede ve olacak gibi

----------------------------------------------------------------------------------

bs43dgcb.jpg

İyi o zaman bende elime abidik bi döveme yaptırayım. Beni ben yapan yetiştiren ve dünya çapında tanınmamı sağlayan ana klubümün en azılı "düşman" olarak nitelendirdiği klube sadece biraz fazla para veriyor diye transfer olayım. Bir önceki klubümdeki taraftarlar beni en önemli maçlarda sakatlık numarası yapıyorum diye ve paragöz olarak itham etsinler. Ben de çok rahat efsane olurum ya.

Yok be Kadir,senden efsane olmaz,vallaha olmaz,yolun başındayken dön derim ben. :eek:

1-Jardel galatasaray' a Süper Kupayı kazandırmıştır.

2-Jardel Galatasaray' ın Avrupa Kupalarındaki doruk nokotasına imza atmıştır. Şampiyonlar Ligi' nde Real Madrid' i 3-2 yenmek Galatasaray' ın doruk noktasıdır. Ondan sonrada zaten hepimizin bildiği düşüş başlamıştır.

1-Jardel galatasaray' a Süper Kupayı kazandırmıştır.

2-Jardel Galatasaray' ın Avrupa Kupalarındaki doruk noktasına imza atmıştır. Şampiyonlar Ligi' nde Real Madrid' i 3-2 yenmek Galatasaray'ın doruk noktasıdır. Ondan sonrada zaten hepimizin bildiği düşüş başlamıştır.

Bosversene sen,sen demedin mi sabri atiyor 90+bilmem kacta,1 gol 1 goldur alt tarafi,hem jardele verilen parayi baska turlu harcasaydik? belki super kupamiz olmazdi ama neler olurdu..Dedigin dususu yasamazdik?

2000'li yılların Leeds Kulübü belki de tarihinin en iyi futbol takımı jenerasyonunu yakalamıştı. Ağırlığı Kewell, Viduka, Mills, J.Woodgate, Bakke, Alan Smith gibi genç oyunculardan kurulu kafaya oynayan bir takımdı. Eğer benzetme yapılacaksa bugünkü Arsenal ile kıyaslanabilir.

O takım Kewell üzerine kuruluydu. Takımının en önemli hücum gücüydü.

Sırf bu adam yüzünden o sıralar Leeds sempatizanı olmuş, mümkün mertebe TV'den maçlarını takip etmeye çalışırdım.

Efsane olmak sayısız kupa kaldırmak, şampiyon olmak ya da ne bileyim hep zirvede kalmak demek değildir.

Biraz liderlik, biraz karizma, biraz profesyonellik, biraz da şeytan tüyü :)gerektirir bence.

Bunlar bir insanda birleşince ortaya KEWELL çıkıyor

Forumun nüfusu 4.000 desek,4.000 kişi arasında sadece sen böyle düşünüyorsun Kadir,sence sorun kimde ? Bu akşam sakin kafayla düşün,cevabı bulacaksın.

Sana bir soru, geçen sene Baros mu takıma daha çok katkı yaprı Kewell mı? Senin de Baroş diyeceğini tahmin ediyorum tarafsız bir gözle. Ama ben BAroş efsane olmaya mı gidiyor diye bir başlık göremeiyorum forumda

Kapasitenin dumura ugradigi nokta da orasi zaten.Baros ya da baskasi degil,malesef arda da degil KEWELL,SADECE Kewell.Demek ki bir sen akillisin ve milyonlar kafayi yemis.

kesinlikle katılıyorum :D Aynen Kewell' dan olmayacağı gibi

kewell zaten efsane,uzgunum ama cok gec ve klavyeden sallamaktan baska yapacak hic bir sey yok.

Yapmayın etmeyin takım kardeşlerim.. :eek:

Kewell kendi efsanedir Galatasarayın değil...

Galatasarayda efsane olmak bu kadar kolay mı?20 gol 10 assit kupa yok=-?

Ben iliçin istatistikini getirsem kewellı 3'e katlar..Efsane mi oldu iliç bizde.. :eek:

Üst Alt