Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Cevap: Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Boşuna kendinizi yormayın bu sene Kewella verilmez kaptanlık.Ben bir yerli-yabancı kavgasına daha katlanamam geçen sene bizim 5. olmamızın nedenlerinden biri de buydu.Yerlilerle yabancılar birbirin.i çekemez duruma geldi.Özellikle Lincoln istenmiyordu.Nelerle uğraşıyoruz vay be :mad:

59 karşılaşmada 21 gol 14 asist...Müthiş bir istatistik.Sözleşmesi bitiyor bu sene sanırım umarım uzatırlar...

Bu arada bi arkadaş gençken alsaydık keşke demiş...Ben de diyorum ki oldu abicim :)

Mesih olmadigi icin her insan gibi o da 20'li yaslarda sinirlenmis ola bilir,bu normal,sonradan futboluyla neler yapmis,nerelere gelmis buna bakalim,

Kewell 31 yasinda ve o yollardan coktan gecti,simdi de gecenlere toz olmasın diye yollari suluyor,hali hazirda o varken kaptan olmasi gerekir diyorum.

Saygi duy,he de gec,uzamasin bu konu,cunki konu kaptanlik da degil,sadece istedigim bir seydi ve belirttim,uzayıp gitmesin spaghetti gibi.

Okancıgım yine seninle alakası olmamasına ragmen 'Kewell Askı' bilmem ne diye zırvalamıssın,cezan bitsin bi ara yine atışırız şeker.

O zaman Arda daha henüz böyle bir yanlış bile yapmamışken zırvalamak yersiz..

Dünyada her takım kendi alt yapısından çıkan o kulübün 'gerçek taraftarı' olan futbolcuları bulup kaptan yapıyor..Del piero,gerrard,Puyol,Raul, vs..

Bunlar genç yaşından beri kaptan olmasaydı hangisi şuan efsanevi kaptan olurdu?Bunların hiç mi hatası olmadı?Veya o dönem onlardan taha tecrübeli biri?

Geçmişte suatın topsuz alanda kafasına basıp ardından şuan fenerdede olsa emreye o hareketi yapan birinin gelecekte kaptan olmasını içime sindiremem..

Ben kewellı severim o ayrı ama hiç bir zaman benim gözümde bir Arda turan hatta sabri sarıoğlu olamaz..Çünkü onlar 'sen tribündeki biz biz sahadaki sen' anlatıyor bana..

Kewell,Baros,lincoln bunlar gelip geçer..Kalıcı olan Arda turan uğur uçar hatta sabri sarıoğludur..

O bu takimda varken Ardanin kaptan olmasini hic bir zaman anlamayacagim..

Çok talihsiz yorum.

Arda 'nın kaptan olması bir vizyon meselesidir. Ayhan, Kewell ve Emre A. 'tan bunu daha çok hak ettiği gibi bi durum söz konusu değildir.

Beğendiğimiz oyuncular yüzünden yönetim uygulamalarını eleştirmek bize yakışmıyor.

O zaman Arda daha henüz böyle bir yanlış bile yapmamışken zırvalamak yersiz.

Evet seviye,en cok buna dikkat ederim,o yuzden sonsuza kadar gule gule.

--

@Abdullah abi,dedigim gibi benim derdim Arda,Sabri,altyapidan birileri,yabanci vs degil SADECE KEWELL.

Konu Ardaysa da evet,kaptan dedigin biraz sakin,efendi,agir,kendine hakim olmali,simdi bunlarin tersi mi,Arda efendi degilmi demeyin nolur,kabul edelim ki Arda hasan sas gibi bi karaktere sahip,hasan sas da efsanedir,hakan sukur de ama kaptan dedigin hakan sukur gibi olmali,benim kafamdaki TAKIMIN KAPTANI nasil olmali sorusunun cevabi farkli herhalde ama zaten kaptanligin ne hale geldigini fenerde de bizde de gordugum icin cok takilmiyorum artik bu konuya.

Belki anlatamiyorum,turkcem bu kadar :eek: ama Siz anladiniz herhalde ne demek istedigimi..

benim derdim Arda,Sabri,altyapidan birileri,yabanci vs degil SADECE KEWELL.

Bu belli zaten..

Karakterli dediğin adamın arda yaşındayken yaptıkları ortada..Kaldıki her maç f.ck off diyor..

Arda bu kelimenin türkçe mealini dese ne olurdu acaba..

Neyse sanada güle güle..

Her mac fuck diyormus,vah vah vah,tuh tuh tuh,

Ayhan da hadi len diyor,arda gecen sene semihe (ki gercek kaptanliga ornektir semih) neler yapti? kufretmesine gerek yok zaten yaptiklariyla heyecanli,kendini tutamayan hasan sas modunda oldugunu soyledim.

Konu kaptanlik degil,Konu Arda da degil,konu kewellin kaptan olmasi ihtimali de degil,105 sayfa once sadece KEWELL KAPTAN OLSA NE MUTLU OLURDUM Gibi masum bir cumle yazdim,yazmaz olaydim,Allah rizasi icin susun.

Ben de Kewell kaptan olsa sevinirim, ama Galatasaray'ın mevcut gelenekleri itibari ile bu mümkün değil. Bir bakıma kaptan gibi davranıyor ve davranılıyor zaten. Herşey kola takılan bantla olmuyor.

Ben de Kewell kaptan olsa sevinirim, ama Galatasaray'ın mevcut gelenekleri itibari ile bu mümkün değil. Bir bakıma kaptan gibi davranıyor ve davranılıyor zaten. Herşey kola takılan bantla olmuyor.

Boldladığım yerde Arda´ya salladığınızı hissettim Emre Bey

Arda bu takımın kaptanıdır çekemeyenlere inat Herşeyden önce Arda bu takımın ruhudur , bu takımın aşkıyla büyümüştür

Tecrubede önemli bir etken tabiki kaptanlık için Ama benim için kaptan olacak kişi o takımın sevdalısı ve ruhu olacak bkz: Gerrard , Fernando Torres(Atletico Madrid) , Puyol

Tecrube ve karakter Nonda ve Linerothtada var . O zaman Nonda 2. kaptan , Linderoth 3. kaptan olsun ? Geçiniz tecrubeyide Arda yaşayarak kazanıyor ayrıca karakterde mevcuttur onda Konuşmaları , insanlara saygısı ve olgunluğu vs

Çocuk Medyaya göre WCye bile giderse olay olursa ,bütün ülke üstüne giderse ,maç esnasında yumrukları yerse rakip tarafından ve buna sinirlenirse size karaktersiz ve şımarık görünür tabi

SAYGILAR

Arda bu takımın kaptanıdır çekemeyenlere inat Herşeyden önce Arda bu takımın ruhudur , bu takımın aşkıyla büyümüştür

Tecrubede önemli bir etken tabiki kaptanlık için Ama benim için kaptan olacak kişi o takımın sevdalısı ve ruhu olacak bkz: Gerrard , Fernando Torres(Atletico Madrid) , Puyol

Tecrube ve karakter Nonda ve Linerothtada var . O zaman Nonda 2. kaptan , Linderoth 3. kaptan olsun ? Geçiniz tecrubeyide Arda yaşayarak kazanıyor ayrıca karakterde mevcuttur onda Konuşmaları , insanlara saygısı ve olgunluğu vs

Çocuk Medyaya göre WCye bile giderse olay olursa ,bütün ülke üstüne giderse ,maç esnasında yumrukları yerse rakip tarafından ve buna sinirlenirse size karaktersiz ve şımarık görünür tabi

SAYGILAR

Şapka çıkarıyorum sayın damgacıya..:tiphat:

Tecrube,sogukkanli,cart curt degil ki tek sebep,hepsi bir arada olan olsun diyerek dedim ya belki de ben abartiyorum kaptanlik olayini..Fazla anlam yukluyorum ve soyle,boyle olmali derken bakiyorum bunlar Arda da yok,

Nonda kaptan olamazmi? Olur,hem de bal gibi olur,E ona bakarsan Elano,baros,hakan balta,servet de olur,Sorun burda 'kim kac gram daha iyi kaptan olur degil',

Hem unutun gitsin,Arda kaptan ve benimkisi sadece kucuk,kucucuk,mini minnacik,ici dolu pitircik bir istekdi sadece..Bir gun Arda oyundan cikarken ya da oynamadigi zaman KEWELLI Kaptan gorurum umarim,sonra Arda bizde kalir,20 sene kaptan olmaya devam eder nasilsa,gidisat da onu gosteriyor zaten.

:coffee:

SAYGILAR

Arda'ya sallamadım. Kaptanımızdır, "kaptan olmamalıydı" gibi birşeyi de savunmuyorum. Kewell'a hakkını iade etmek istedim sadece, kolunda bant yok diye ona gösterilmesi gereken saygının daha az olmaması gerektiğini anlatmak istedim. Aynı şey diğer futbolcular içinde geçerli.

2'side bu takımın en önemli oyuncuları.İkisine de ihtiyacımız var.Tartışmaya yaşayarak ceza almanızı istemem,onları desteklemeliyiz.

Kaptanlık tartışması başladı gene Harry Kewell gidecek mi kalacakmı belli değil kaptan olsun diyorsunuz.İnanın tartışacak o kadar konu var ki bu onların yanında hiç bile kalır.Arda geçen sene olanlardan sonra bu kaptanlığı çok istedi yabancıların kaptan olması yerilerin tavır almasına neden oldu Bu sene de yönetim böyle birşey yaptı Ama Unuttular Arda'nın daha 23 yaşında olduğunu ve bu yükü kaldıramayacağını Tamam iyi niyetli yardımsever çok cana yakın Türkiye 'nin en iyi yerli oyuncusu olabilir ama bu konularda tecrübesiz sen fener maçında itildiğin için sinirlerine hakim olamayıp adamın üzerine yürürsen ve orda kavga edersen takımın motivasyonunu sıfıra indirirsin. Kaptansan futbolundan özel yaşamına kadar dikkat edeceksin moral bozmayacaksın takımını toparlayacaksın.Bu sene kaptan Arda'dır.Hakeder haketmez o ayrı Kimse Kewell olsun şu olsun bu olsun demesin.Kewell ın bu takımda kalıp kalmayacağını dahi bilmiyoruz.Yani bu durumlar artık konuşulmamalı takımda şu an kaptanlığın değil futbolun değişmesi lazım

Üst Alt