Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

Kewell kalmalı neden kalmalı......tecrübe abidesi, sorunsuz bir yıldız, sakatlık sorunu olabilir ama takım için arkadaşlara uyumu ve takımı toparlaması , kaptan olmasa bile kaptanın yapacağı görevi yerine getirmesi gibi özellikleri var 30'unu geçmiş zaten futbolu Galatasaray'da bırakmalı Kewell'in bu takıma kazandıracağı çok şey var.

+1905

Harry Kewell gibisi gelmez.Ben aslantepede Daddy Cool çalsın istiyorum.

Kewell gidiyor, Haldun gitti. Vay anasini arkadas.

Galatasaray yönetimi sunu unutuyor; bu taraftar olmasa Galatasaray'in da, futbolunda anlami kalmaz. Adnan Sezgin Pasamiz eglensin diye taraftarin kusura bakmayin ama agzina ediyorsan bu kabul edilemez. Yahu sen Leo Franco'yu kenarda oturup o kadar para vereceksin, Linderoth'a yillarca verdin, hic bir ise yaramayan 2 türkün aldigi yillik ücret Kewell'in istedigine neredeyse yakin, bu adamin takima yaptiklari, taraftara kendini ne kadar sevdirdigi ortada ama sen Kewell'i gönder yönetim gönder, kenarlara not ediliyor bunlar.

Adnan'cim egleniyormuyuz? Oturmaya mi geldik?

Sana ihtiyacımız var,çok paramız var ve sakat adam lazım.Lütfen gelll

Sana ihtiyacımız var,çok paramız var ve sakat adam lazım.Lütfen gelll

noldu baba?

gio kalıyordu caner alınacaktı kewell' a ihtiyaç yoktu diyordunuz?

sol açıkta çok adamımız var diyordunuz?

ama siz hala anlamayın..

paramız yok, ve bedava kewell'dan daha iyi bir adam bulamayız, ama bunu kafanıza soktuğunuzda çok geç olacak, kewell gitmiş olacak, sonra kafanızı çok taşa vurursunuz, evde fm'de gidip genç sol açıklar alırsınız takıma... ne de olsa orada para bol..

Son derece efektif, efendi ve işine saygı duyan tam bir profesyonel. Yabancı sayısı oldukça fazla olduğuna göre bonservissiz bir Kewell bu takımda olmalıdır.

Kewell gibi bir değeri kaybetmemeliyiz. Takımın karakteri.

Maddi sıkıntı içerisinde olduğumuzu herkez biliyor. Yeterli transfer bütçesi yaratamıyoruz malesef. Bunu yönetim açık açık kaç kere söylemiştir. Forvete yedek oyuncu almayı planlıyormuşuz, burada Kewell dururken. Kendisi takımın ruhudur, taraftarın herşeyidir. Kewell'ı takımda tutmak bu kadar zor olmamalı. Yönetimin eleştirilmeye başlandığı şu günlerde Kewell'ın takımda kalacağını umuyorum. Kendisi tam bir profesyöneldir. Yedek klübesinde bile oturması bize çok şey katacaktır. Umarım gelecek sezon bizimle olur kendisi. O bizim Öz büyücümüz...

kewell kalirsa yabanci (yedek) forvete gerek kalmaz.

kewelli forvet de cok begeniyorum.

Son gelişmelerden sonra kalacağını hiç sanmıyorum artık. Bu sene belli oldu. Taraftarın sesini kesmek için ismi olan bir futbolcu ( büyük ihtimal Kim Kalström) gerisi göle maya transferleri olacak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt