Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu

Cevap: Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu

HK99:Alex kosmayan, depar yapmayan bir adam ama harika bir sezon geciriyor. Evet, Kewellcigim; kaptan yapilacagin yerde once gidecekmi kalacakmi diye karin agrisi yasattilar, sonra da numarani alip, kendi degiminle "zavalli gibi hissetmeni" sagladilar. Asil zavalli olanlar mercimek kadar beyinle kaptanlik/yildiz futbolcu/balon vs vs bunlari ayiramayan, alexi salya akitarak izleyenler. yonetim gibi bazi taraftarlarda ibra edile bilseydi keske. Poff

:ays:

16968952.jpg

Ntvspor hazırlık maçı için almanyada bulunan kewell ile özel röportaj yapmış..Birazdan yayınlayacaklar..

İŞTE KEWELL'IN RÖPORTAJINDAN ÖNEMLİ BAŞLIKLAR

Kimse unutmasın Galatasaray çok özel, çok önemli bir kulüp.

Bakın ben Liverpool'dan geldim ama Galatasaray'ın ne kadar özel ve büyük olduğunu burada gördüm.

En çok bu kısmı beğendim.

HK99:Alex kosmayan, depar yapmayan bir adam ama harika bir sezon geciriyor. Evet, Kewellcigim; kaptan yapilacagin yerde once gidecekmi kalacakmi diye karin agrisi yasattilar, sonra da numarani alip, kendi degiminle "zavalli gibi hissetmeni" sagladilar. Asil zavalli olanlar mercimek kadar beyinle kaptanlik/yildiz futbolcu/balon vs vs bunlari ayiramayan, alexi salya akitarak izleyenler. yonetim gibi bazi taraftarlarda ibra edile bilseydi keske. Poff

:ays:

Kewell´ın takıma katkısı ortada ,Alex´in ortada.Kewell Galatasaray´a bu sezon hiçbirşey vermemiştir. Bunu kabul etmek bu kadar mı zor anlamadımki.

Takımda kalması gereken oyunculardan biri kewell.. adam çok pro. bitiyorum adama ya harbiden her takımda olucak adam. belki performansı dediğiniz gibi sakatlıklar ve yaşını göz önüne aldıgımız zaman kötü olabilir, hiçde oynamayabilir ama bence takımda kalması gerekiyor hem gençler için hemde oynadıgı zaman ne yapıcagı belli olmuyor tam bi yıldız.. tercrübesi yeter. bende onu gönderen hiç bir yöneticiyi ve tek. adamı affetmicem umarım futbolu burda bırakır ve umarım antrenör olur tek isteğim.. İş duygusal yanıda var ama bizde kalıp kulübe katkı sağlaması her zaman iyi olucaktır.. Daddy CooL !

Yeni bir kontrat imzalatıp jübilesini bizde yaptırmalıyız,aksi takdirde gönderen hoca veya yönetimi hiç affetmeyeceğim.

:confused::eek:

Ne duygusalız yahu:eek:Tamam Kewell çok kalite bir adam her yönden,katkıları müthiş ama bu duygusallık ile ilerleyemeyiz.Birçok önemli klup işi biten sembol oyuncusunu gönderiyor.Sene sonu büyük ihtimal Chelsea Drogba,Sevilla Kanoute,Atletico Forlan gibi değerleri ile yollarını ayıracak .Onları geçtim Real Raul ve Guti´ye yol verdi yahu,var mı ötesi?Ben 1 sene daha Kewell´ı izleyip kanser olmak istemiyorum.Arkadaşların dediği gibi zımba bir oyuncu görmek istiyorum.

:007::ka19:

İyiki başkan değilsin o zaman.Hakanı,ergünü,arifide çağıralım o zamanda takım yaşlılar kampına dönsün

Su Türkiye'deki yas takintisini hic anlamiyorum. Bir futbolcudan kariyerinin sonuna kadar aldigin kadar verim almalisin, özellikle Kewell gibi Türkiye'ye 10 yilda 1 gelen adamlardan. Emre Asik disinda bunu hic bir isimde basaramadik maalesef. Yusuf Simsek bile 33-34 yasinda geldi Besiktas'a cok önemli puanlar kazandirdi sampiyonluk yarisinda. Takimin tamamini genclerden kuramazsin, hele Galatasaray'in kadrosunda bulunan genclerden hic kuramazsin.

Su Türkiye'deki yas takintisini hic anlamiyorum. Bir futbolcudan kariyerinin sonuna kadar aldigin kadar verim almalisin, özellikle Kewell gibi Türkiye'ye 10 yilda 1 gelen adamlardan. Emre Asik disinda bunu hic bir isimde basaramadik maalesef. Yusuf Simsek bile 33-34 yasinda geldi Besiktas'a cok önemli puanlar kazandirdi sampiyonluk yarisinda. Takimin tamamini genclerden kuramazsin, hele Galatasaray'in kadrosunda bulunan genclerden hic kuramazsin.

Kewellın hastalığıda var ama.Bu yaştan sonra oynaması mucize olur

Kewell´ın takıma katkısı ortada ,Alex´in ortada.Kewell Galatasaray´a bu sezon hiçbirşey vermemiştir. Bunu kabul etmek bu kadar mı zor anlamadımki.

Kewell, Fenerbahce'de oynasaydi su an cok farkli olurdu degeri. Kewell yildiz degildir diyen Ridvan, Alex hakkinda, bir Kewell degil bile derdi. Ilk geldiginde takim, takim gibi oynarken gösterdigi performansi hatirliyoruzdur hepimiz. Skibbe'nin ilk zamani, her mac gol atiyordu nerdeyse. Rijkaard geldiginde, takim iyi oynarken de ayni sekilde. Bu sezon hic bir oyuncuyu verim saglamadi, katkisi olmadi diye suclayamayiz, takim takim degil cünkü. Darmadagin, ruhen cöküntü yasiyor bütün takim. Bu takimda Alex de oynasaydi, Messi de oynasaydi bir fark olmazdi, futbol bireysel bir oyun degil cünkü, bireysel yetenekler ancak birlikte oynamasini bilen, yardimlasan bir takimda öne cikar.

Benim fikrime göre yollanmali. Kusura bakmasin ama faydali olamiyor artik. Kimseyi kandirmaya gerek yok. Milletimiz duygusal, 2 gazlama yapti mi kalsin deniyor. Cok seviyorum Kewell´i ama artik kadromuzu adam gibi yapilandirma zamani. Her sene Kewell Kewell diyip olmuyor iste. Sezonda 10 mac oynuyor, bu 10 macin maximum 3´ünde etkili oluyor.

Ama adam gibi adamsin Kewell. Iyiki geldin

"RIJKAARD KARİYERİMİN EN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN BİRİYDİ"

"Benim için Frank Rijkaard ile çalışmak kariyerimin en önemli şeylerinden biriydi. Rijkaard'ın gittiğini duyduğumda büyük hayal kırıklığına uğradım. Sezona iyi başlayamamıştık ama yavaş yavaş daha iyiye gidiyordu.

Şu bölüm önemli. Hagi'yi getirip, hem ona hem bize zarar verene kadar Rijkaard kalacaktı abi. İddia da ediyorum, Rijkaard başımızda olsa bu kadar kötü durumda olmazdık.

Geçen sene bu zamanlarda, yine duygusal bir seçim yapmıştık ve acısını çekmiştik. Ben, olanlardan yeterince ders çıkardım. Aynı duygusallığı bir defa daha sergilemeyi düşünmüyorum...

Kusura bakmayın ama ilahlaştırmışsınız adamı.Yararı var mı? yok ! Hasta mı? Hasta ! Sakatlanacak mı ? evet ! Daha neyini tartışıyorsunuz. Koca Raul üç kuruş para için gönderilirken, Kewell'i neden tutacağız? Geçen sene gördük duygusallığımızın sonucunu.Keita'yı göndermeyecekti onlar en başında..

Üst Alt