Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu

Cevap: Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu

Kewell: "Galatasaray'da bazi oyuncularin Rijkaard'i ve sistemini anlamadigini düsünüyorum"

onu yonetim de anlayamadı bi turlu ztn :(

Bir de bu adamin niye bu kadar sevildigini anlamayanlar var hala.. yabanci hayranligiymis, cok güzel f.ck off diyormus, cok yakisikliymis.. bizim oyuncular da bu kadar profesyonel olsaydi, bu kadar mantikli düsünebilseydi Türk futbolu da Galatasaray da su an cok farkli yerlerde olurdu.

Cevap: Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu l Açıklamalar Birazdan

Harry Kewell: "Eğer bana izin verilirse kariyerimi Galatasaray'da bitirmek istiyorum."

Kewell:7 maç var,Kalan maçlarda konratımı yenitletmek için çalışacağım..Burada kalmak istiyorum..

Kewell: "Türk oyuncular yedek kaldiklari zaman dönüp daha fazla calismak zorunda olduklarini kabul etmeliler"

Kewell: "Rijkaard geldiginde ben de yedek kaldim. Herkes yedek kalabiliri. Hoca seni oynatmiyorsa seni sevmedigi anlamina gelmez."

bu cumlelerden sonra rijkaardı futbolcular sabote etti sozleri aklıma geldi bi an.. !

"Türk oyuncularin birseyi anlamasi gerekiyor, eger bir hoca sizi oynatmiyorsa sizi sevmediginden degildir, daha cok calismaniz lazimdir"

Olay budur beyler. Bizim yerli futbolcular hemen," beni oynatmadi küstüüüüm", moduna geciyorlar.

Kewell,Fenerbahçe'nin iyi futbol oynadığını söylüyor."Alex'e şapka çıkarmak lazım" diyor.

Bunu biz deyince esip gürleyenler,Kewell'a neler söyleyecek çok merak ediyorum..

Çok güzel şeyler söyledi..Kulübe AŞIK oldum..Bakın şunu unutuyorsunuz..Galatasaray özel bir klüp'tür..Çok özel bir klüpte oynuyorum..Kalan 7 maçta konratımı yeniletmek için çalışcağım..Burada kalmak istiyorum.

Bu sözleri hoşuma gitti..

Cevap: Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu l Açıklamalar Birazdan

Harry KeweLL

*G.Sarayin ozel bir takim oldugunu unutuyoruz bazen

*Rijkaard neden gitti bilmiyorum, bunu soyleyince belki basima is aca bilirim ama; hakemler basimiza bir cok is actilar, verilmeyen penaltilar vardi, aleyhimize cikan kirmizi kartlar.. Hakemlerin cok kotu performans gosterdigini soylemek lazim

*Beni buraya getiren kisi Haldun Ustuneldir. Sonra buraya asik oldum. Hala arkadasim, bazen yemege cikariz. Kotu gidisati Adnan Sezgine baglayamam

*Ben kesinlikle burda olmak isterim, yonetimin kararlarini anlarim, ben size sunun garantisini vere bilirim; futbolcular da cok uzuluyor. Bir cok macta iyi bitiremiyoruz

*Hala 21 puan almak icin sahaya cikmak zorundayiz. Oyunculari bir anda sifirlayamazsiniz. Oyuncularin bir arada oynamaya alismasi lazim

*Tdirektorlerin degismesi takimi etkiliyor. Bence tum takimlar her zaman tam performans sergileyemezler. Inisler cikislar olucaktir. Biz iyi oynuyoruz ama maclari bitiremiyoruz, en buyuk sorunumuz bu. Bi t.d'ye 2-3 yil verilmesi lazim. 6 Ayda hicbirsey olmaz

*Ardaya tavsiye veremezsiniz. Daha dogrusu bi futbolcuya tavsiye veremezsiniz. Arda kendi kararlarini vermek zorunda. Yonetim Ardayi kaptan yapmak kararini aldiysa kabul edeceksiniz. Dunyada bir cok genc kaptan var. Iyi bir kaptan oldugunu dusunuyorum. Genc biri, cok iyi biri, kisiligi cok iyi. Cok komik biri; yeni gelirken beni cok gulduruyordu. Bence Arda gitmeli, o tecrubeyi yasamali

*Acikcasi numaramin degismesine uzuldum, Menajerim soylediginde uzuldum. Bir futbolcu icin numarasi onemlidir. 19 alindiginda uzuldum. Alindiginda dusundum; acaba G.Sarayda zamanim bittimi. Umarim 99 bana sans getirir

*Rijkaard geldiginde beni de oynatmadi, 7-8 mac oturdum bekledim. Sonucta yetiskin insansin, bunu anlarsin. Cikip hatasiz oynamak zorundasin. Turk oyuncularin bunu ogrenmesi gerekiyor. Bir hoca seni oynatmiyorsa bunu anlamak gerek

*Ben istanbula gelmekden, G.Sarayli olmakdan cok mutluyum. Insanlarin sizi sevmemesi kotu bi durumdur, burda cok seviliyorum, isimi kolaylastiriyor. Ailem mutlu G.Sarayda oynamamdan. Yeni bir kontrat almak icin savasacagim. Ama her karara saygiliyim. G.Saray cok cok iyi bir yerde olmayi hak ediyor

*Gelecek icin konusmak icin erken; 7 macimiz var. Td beni secerse, cikip en iyi sekilde oynamaya calisacagim. Izin verirlerse G.Sarayda futbolu bitirmek istiyorum

*Cok uzgunum su andaki yerimiz icin. Favori takimim tabii ki Trabzonspor demek zorundayim. Fb'yi izliyorum, alex harika bir sezon geciriyor. Bu lig cok cilgin bir lig, hersey ola bilir. Umarim heyecanli bir sezon sonu olur. Alex gibi cok kosmayan bir oyuncu icin harika sezon geciriyor

izlerken karaladim. az sonra videosunu eklicem

:ays::ays::ays::ays::ays::ays::ays::ays:

Üst Alt