hasan ali kaldırım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hasan ali kaldırım

Cevap: hasan ali kaldırım

Estonya Bank Asya'da orta sinif takimi olur, ne diyorsunuz yahu. Hasan Ali'yi Vaslui ve Sivas maclarinda gördük. Spartak'dan bahsetmiyorum bile. Sivas ile Vaslui'ye karsi siritiyorsa bir oyuncu yürüsün gitsin, kumda oynasin.

Nah olur,10 kişi kalmasalardı yenemezdik.

Hasan Ali'nin şu ana kadar toplam 2 asisti var,10 asisti bulur diyorum.

lan olm KAFANI KALDIR. gerizekalimisin neysin, ulan kafani kaldirip orta yapmayi bilmiyormusun. bizim hakan´da öyle biraz, ama o yinede az da olsa kafasini kaldirip topu arada sirada iyi yerlere birakiyor. bu hasan ali dün 30 topdan 29´unu ezdi.

gökhan gönül bu konuda ama en zirvede.

ulan eboue kariyerinde 1 kere bile olsun, kafasini kaldirmadan orta yapmadi. ve adamin yaptigi ortada. beyin = türk beklerde yok

hala balta diyen var

rezalet bi takimda oynadigi icin kotu saniyorsunuz bu adami dedim

dinlemediniz

hakan baltadan iyi oldugunu gormemek icin fanatik olmak lazim

Evet sen haklı çıktın. Çünkü Hasan Ali 10 kişi kalmış koskoca Estonya'ya karşı 1 asist yaptı. Türkiye'nin tartışmasız en iyi sol beki olduğunu kanıtladı.

hala balta diyen var

rezalet bi takimda oynadigi icin kotu saniyorsunuz bu adami dedim

dinlemediniz

hakan baltadan iyi oldugunu gormemek icin fanatik olmak lazim

safe_image.php

----

Açıkçası düz oyuncu diye düşünüyorum.

Sanırım dün yazmıştım; " Çizgide gidip gelen kanat oyuncusu devri bitti" diye...

İçeri de katedebilen, farklı varyasyonlar deneyen, dripling ve top saklama yeteneği olan oyuncular olmalı diye...

Çok mu kötü H.Ali hayır elbette ama çokta aman aman bir oyuncu değil...

Yani sağda Eboue yi düşününce solda da ona yakın bir oyuncu olsun isterim.

Bu arada yanlış anlaşılmasın , çizgide ileri geri yapmasın demiyorum.

İlave birşeyler yapmalı diyorum...

Hakan balta var 30 yaşında

Bize geldiğinde 2007-2008 di galiba 26 yaşındaydı.

Hasan ali şuan kaç yaşında ,22-23

Hakan balta 22-23 yaşında nasıl bir oyuncuydu veya kaç kişi hakan baltayı tanıyordu doğru düzgün

Sol bekimde orta açmasını bilmeyen adam göreceğime hasan aliyi görmeyi tercih ederim

Balta'dan her yönüyle daha iyi bek.Fanatikliğe gerek yok.

Uzaktan yakından alakası bile yok H.Ali inanılmaz bi fiyasko ... Rezalet hatta o derece ... 10 kişi kalmış Estonya'ya Çağlar da yapardı o bindirmeleri Hollanda maçında nerdeydi ? Dün Emre de M.Topal da iyilerdi mesela fanatiklikle alakası yok ama H.Ali gerçekten fiyasko ...

Fanatik ya da duygusal hareket edecek olsam Hakan Balta, Gareth Bale gibi oynasa yine sayar söverdim. Hakan Balta tam bir sistem oyuncusu oldu bizim sistemimiz içinde hata yapmayan bir oyuncu. Ama H.Ali Kaldırım bir boka yaramayan, yeteneksiz adamın teki.

Dursun özbek kaldığı süre boyunca gerçekleşebilecek bir ihtimal sayılır kesin gelemez diyemeyiz çünkü yerli sempatizanı yöneticiler de var bedavayı görünce onlara mis gibi komisyon kokuyordur :D

Son düzenleme:
Üst Alt