Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

Cevap: Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

Hemen galeyana gelmeyin kardesim Hasan Sas bu, onun gibi Galatasarayli bu takima 20 yilda bir gelir.

Objektiflik ayağına diğer takımlarada iyi görüneyim çabasındalar ama bilmiyorlar ki böyle yaparak hem zaten nefret ettikleri fener taraftarlarıda iyice gıcık oluyo bu adamlara

Hemde bizden de nefret ettiriyorlar kendilerini.

Benim bildigim Hasan takimdaslik adina ornek bir oyuncudur, sakatlanan futbolcusunun yanina butun takimi alarak gitmis oyuncudur, basinda saatlerce beklemis oyuncudur.

bir o kadarda dengesizdir, asabidir ama kimse iyi niyetine bir laf edemez, karsisindaki rakipleri bile, hicbir zaman bazi futbolcular gibi yere dusenin ustune caktirmadan basmamistir, soyunma odasinda sevilen bir simadir zira neselidir, belki vurdumduymaz espriler de yapabilir.

Silmesin kimse hasan'i falan, Hasan gibi espri yapmistir. Eskiden bildigimiz, sevdigimiz Hasan'la ayni adam. Galatasaray'li Hasan.

Ayrica bir bakima komiktir de bence beni gulumsetmistir bu dedigi.

tugay'in roportaji da oyleydi, hep bilinen Tugay'la ayni tugay'di dedikleri. Abartmayin ne bekliyorsunuz ki bu adamlardan futbolcular sosyolog veya ust duzey yonetici degiller.

Özellikle son cümlene yürekten katılıyorum. Hasan dan profesör tarzı yorumlar bekleyemeyiz sanırım. Söylediklerinde bir art niyet görmüyorum ben.

Vefayı birazda futbolcular yapsın ulan! Biz Hasan'ı gönderdik, o açıklama yapsın '' Galatasaray mükemmel, Fener takım değil''. Niye hep Galatasaray'dan bekleniyor vefa? Niye Ergün'e, Arif'e sövmüyoruz şuan?

bu insanoğlu çok nankör yıllarca GS sayesinde önemli yerlere gelen oyuncularımız bizi arkamızdan vurmaya çalışıyo,ayrıca h.şaş canaydın dönemiyle A.Polat dönemini karıştırma A.Polat ve Haldun Üstünel gibi başkanımız ve yöneticimiz var tabi iyi futbolcular gelecek

offff yeter artık be bu uefa jenarasyonunun %80i böyle be takımda kalcam kalcam diye tuttur sahada artık ölüden bi farkın olmamasına rağmen sonrada gönderilince git yorumcu ol salla sallayabildiğin kadar, hepinize yazıklar olsun git başarılı azize başkanında bi kulüp bulsun sana bu arada...

ulan Galatsaray sayesinde allahın adanasından çıkıp bırak kendini sülaleni ihya ettin be şerefsiz gözün doysun be! hepinizin bu sallama merakının ta.... GS olmasa siz bir hiçtiniz , kaptanlıgı haketcek ne yaptın bütün sezon kendine çalım attın, ceza aldın.

ulan Galatsaray sayesinde allahın adanasından çıkıp bırak kendini sülaleni ihya ettin be şerefsiz gözün doysun be! hepinizin bu sallama merakının ta.... GS olmasa siz bir hiçtiniz , kaptanlıgı haketcek ne yaptın bütün sezon kendine çalım attın, ceza aldın.

Biraz daha ağır kardeş ya. Allahın Adanası ne oluyor onu da anlamadım da Hasana böyle ağır bir hakarette bulunamazsın. Gerçekten bu lafı hakedenler olsa bile etmemek lazım bu lafları forumda ki, sen bunu Hasan Şaşa söyleyebiliyorsun. Hasan hiçbir zaman aç gözlü olmamıştır, gerektiğinde başka oyuncunun ödemesinin yapılmasını sağlamıştır, emin ol herkes bu konularda Kraldan bahseder ama Galatasarayda son 15 yılda insanlık adın, yardımseverlik, Galatasaraylılık adına Hasandan daha önde olanı bulamazsın. Ben de böyle laflar etmesine çok üzülürüm, kızarım o ayrı, derimki çok yakın bir zamanda içine sindiremediği olaylar yaşadı, buna bağlamak lazım. Burada gerçekten bir şerefsizlik varsa, bu Hasana son zamanında taraftar tarafından yapılandır, bu kadar kırılmış bir adamdan da daha fazlasını beklemeyin.

Galatasaray sayesinde mi Hasan Şaş Hasan Şaş oldu yoksa Hasan Şaş sayesindemi Galatasaray Galatasaray oldu?

Tabiiki 1. seçenek. Eğer Galatasaray bu oyuncuların yerine örneğin Bursaspordan Hakan Şükür yerine Karagümrükten Oktay Derelioğlunu, Ankaragücünden Hasan Şaş yerine atıyorum Şifo Mehmeti, Karabükten Hakan Ünsal yerine Trabzondan Abdullah Ercan'ı alsaydı, Hasan Şaş ve Hakan Şükürde Oktay ve Şifo yerine Bjkye gitseydi, Hakan Ünsalda Trabzonspora gitseydi sizce nasıl olurdu???

Ben söyleyim, Hagi sayesinde Oktay defalarca gol kralı olur, Uefayı alınca tüm dünya tarafından tanınırdı ve İnter'e giderdi. Şifo da en az Hasan Şaş kadar oynar ve tüm dünya tarafından adı ezberlenirdi. Abdullah Ercan ise sol bekte harikalar yaratır, o da Premier lige felan giderdi. Hakan Şükür ve Hasan Şaş ise Bjkde, Hakan Ünsal ise Trabzonda yerel kahraman olarak kalırlardı.....

O bakımdan Galatasaray'ın değerini bilsinler, herkese nasip olmuyor Galatasaray. Hiçbir futbolcu Galatasaray'dan büyük değildir.....

Bu arada ben programın tamamına yakınını izledim. Hasan Şaş buradaki bazı renktaşların dediği gibi espri felan yapmadı. Gayet ciddi idi tüm program boyunca. Ve kuyruk acısıyla Galatasaray'a salladı durdu..... Buyrun dediklerini yazıyım, kararı siz verin kuyruk acısıyla Galatasaray'a öfke mi kusmuş yoksa sadece masum eleştiriler mi yapmış....

Hasan ŞAŞ:"eğer şans GS´nin yanında olmasaydı‚şu anda şampiyonluk sayıları 17-17 değil‚20-14 Fenerbahçe lehine olurdu çünkü biz hep son dakikalarda‚şansla ve birlik olup‚kenetlenerek şampiyon olduk‚4 şampiyonluğumuz böyle oldu.Aziz Yıldırımın da şu anda Kadıköyde heykeli olurdu.Fenerbahçede büyük işler yaptı‚stadı‚maçlar oynanırken tamamladı‚Fenerbahçenin bütçesine bakmak yeterli olur."

Hatta bununla kalmayıp; Arda'ya biran önce Avrupaya gidip kendisini kurtarmasını, Türkiye'de takıma yaptığı katkıların unutulacağını ve kapı önüne konulabileceğini söyledi. Ve kendisinin takımdan gönderilmesinin neden doğru olduğunu kanıtlayan bir ifadede bulundu: "Eğer Türkiye'de geçmişte verdiğimiz hizmetlere önem verilseydi Ben şuan bu stüdyo yerine Antepte ilk 11de veya kulübede oturuyor olurdum."!!!

"Floryadan petrol mü çıktı?" şeklinde bir çıkışta bulunması da cabası....

Fenerbahçe iyi diyor, üstüne de Galatasaray'a lig şampiyonluğu yetmez UEFA'yı kazanması lazım diyor.

Anlamadım gitti.

Eğer Türkiye'de geçmişte verdiğimiz hizmetlere önem verilseydi Ben şuan bu stüdyo yerine Antepte ilk 11de veya kulübede oturuyor olurdum."!!!

Zaten Galatasaray sana iki sene kulübede baktı...

Sıktı artık bu laflar ya.Sen de mi be yok yazıklar olsun.

Ne demiş Hasan hani nerde?

Biz Elano'yu alınca şakasına len nerden buluyorz bu paraları demiyor muyuz hiç.? Başka ne demiş.Bana kaptanlık verilmedi haklı

Sen mi verdin cebinden para Galatasaray dara düşünce.1-2 lafla iki de bir bütün oyuncuları siliyolar :D

+

Medyanın gazına geliyorsunuz yahu.

Tüm programı izleyiniz ondan sonra yorum yapınız yapacaksanız. Hasan Şaş gerçek bir Galatasaraylıdır , Adana Karataşlı olan tanıdıklarınız varsa sorunuz.

Hesabımdaki tüm parayı alabilirsiniz diyecek kadar amatördür Hasan Şaş.

Hangi söylediği yanlış burada , bu kadro için lig şampiyonluğu başarı sayılmaz demiş doğrudur.

Transferde parayı nasıl buluyoruz , aynı şekilde ben de bilmiyorum.

Kaptanlık konusunda zaten hataları olduğunu ve Arda’nın bunlara düşmemesi gerektiğini söylemiş.

Hasan’ın dediği gibi Aziz Yıldırım’ın icraatlerini ben de beğeniyorum ve destekliyorum şahsen. Bu kadar zengin bir kulüp anca bu kadar kötü yönetilebilir. Umarım uzun süre başkanı olarak kalır Fenerbahçe’nin.

Değerlerimize çok çabuk sırtımızı dönüyoruz. Takımı eleştirmeyecekler mi ? İftira atmayıp , değerlerimizi küçük düşürmeden eleştiri yapabilirler ki Hasan Şaş eleştiri bile yapmamış zaten.

Bazı renktaşlarımız hazır kıt’a bekliyor, eski oyuncumuz konuşsa da hemen ’’sen de mi be , sen yapma bari’’ demek için. Hasan Şaş bizim efsanelerimiz arasındadır ve ikinci bir Fatih Terim olacağını düşünüyorum kulüpte Teknik Direktör olarak da.

(Ultraslan'da biri yazmış çok doğru)

Bunu yazani ayakta alkisliyorum. Her dedigine katiliyorum.Bu gidisle bütün futbolculari gönlünüzden sileceksiniz.

Arda bir kac mac kötü oynasin hemen dedikodular üretilmeye baslanir.

Sonra daha önce oldugu gibi tekrar yuhlanmaya baslanir. Birileri cikar, nerde Metin Oktay ruhu der. Yaziklar olsun sana falan filan derken Arda da ucup gider sonra yeni kahramanlar yaratmaya calisinilir ve onlarin sonu da ayni olur.

Bunu yazani ayakta alkisliyorum. Her dedigine katiliyorum.Bu gidisle bütün futbolculari gönlünüzden sileceksiniz.

Arda bir kac mac kötü oynasin hemen dedikodular üretilmeye baslanir.

Sonra daha önce oldugu gibi tekrar yuhlanmaya baslanir. Birileri cikar, nerde Metin Oktay ruhu der. Yaziklar olsun sana falan filan derken Arda da ucup gider sonra yeni kahramanlar yaratmaya calisinilir ve onlarin sonu da ayni olur.

Yeni kahramanlar yaratmaya gerek yok. Yeterince kahramanımız var zaten....

Ali Sami Yen, Metin Oktay, Turgay Şeren, Cüneyt Tanman, Bülent Korkmaz, Prekazi, Gheorge Hagi, Arif Erdem, Suat Kaya, Ergün Penbe, Ümit Davala, Mondragon, Emre Aşık ve şuan aklıma gelmeyen nice futbolcumuz. Yeterki Galatasaray'a hainlik yapmasınlar, Galatasaray formasını layığı ile taşıyan her futbolcumuz kahramandır benim gözümde.....

Yeni kahramanlar yaratmaya gerek yok. Yeterince kahramanımız var zaten....

Ali Sami Yen, Metin Oktay, Turgay Şeren, Cüneyt Tanman, Bülent Korkmaz, Prekazi, Gheorge Hagi, Arif Erdem, Suat Kaya, Ergün Penbe, Ümit Davala, Mondragon, Emre Aşık ve şuan aklıma gelmeyen nice futbolcumuz. Yeterki Galatasaray'a hainlik yapmasınlar, Galatasaray formasını layığı ile taşıyan her futbolcumuz kahramandır benim gözümde.....

Yeni kahraman yaratmaya gerek yok doğru ama şu saydığın isimlerin birçoğunun önündedir Hasan Şaş. Emre Aşığa bile bu yakıştırma yapılabiliyorsa ve Hasanda esirgeniyorsas işte bu vefasızlıktır. Hasan Şaş dediğimiz has adam Galatasarayın ruhudur ruhu, anlamak için çok uğraşmaya da gerek yoktur. Son senelerde verimlidir, verimsizdir bunu tartışalım ama hakkını yemiyelim. O mucize şampiyonlukta birçok maçta oynamamasına rağmen aslan payı ona aittir. Kaybettiğinde sinirden, üzüntüden kendini parçalarcasına, kazandığında sevinçle en içten şekilde gözyazşı döken adamdır Hasan Şaş.

Taraftar olarak çok ayıp ettik Hasana geçen sezon, kim olsa o kırgınlıkla, daha da çok tazeyken takımdan gönderilişi bu lafları eder. Laflarına bakınca da gerçi bu kadar tepkinin abartılı olduğunu düşünüyorum. Sadece taraftarın değil, yönetimin de Hasana ayıp ettiğine inanıyorum. Yollar şık bir şekilde ayrılmadı kanımca ve bence ayrılmaması gerekiyordu. Rijkaarda bunu söylemek çok zor değildi, 25 değil 26 olurdu kadro, o bizim simgemiz dendiğinde tepki göstermezdi bence Rijkaard. Karan gidince de üzüldüm ben ama hak verdim yönetime, ama Hasan kadar Galatasarayın evladı değildi bence.

Burada Hasana "şerefsiz" bile diyen insanların çıktığını görünce dayanamıyorum, 3 günlük skor taraftarları işte, eminim takım tutma amaçları kazanınca karşı rakip taraftarına laf geçirmek ya da sokağa çıkıp iki bayrak sallayıp eğlenmek. Bu takıma gerçekten gönül veren, takımı adına kendince fikir üreten, bu renklere sevdalı bir kimse böyle yakıştırmalarda bulunamaz.

hasan%2B%25FEa%25FE.jpg

Koskoca program boyunca sadece bunları mı söylemiş acaba?

Söylediği o kadar sözün içerisinden cımbızla alınmış lafları haber yapıyorlar, siz de onu foruma taşıyıp Hasan’ın Kral’ın ve diğerlerinin arkasından atıp tutuyorsunuz. Medya da böylece hedefine ulaşmış oluyor. Hasan kaptanlık konusunda sonuna kadar haklıdır. Arda için söylediği "benim yaptığım hataları yapmasın" lafı da kendi hatalarını kabul ettiğinin bir göstergesidir. Hatasıyla sevabıyla 11 yıl geçirmiştir bu forma altında ve hiç haketmediği bir şekilde gönderilmiştir.

Daha bikaç hafta önce ne söylerse ne yaparsa yapsın hiçbir hatasına laf söylenmeyen Adnan POLAT bile "Hasan çok delikanlıdır, zamanında "başkanım hesabımda şu kadar para var isterseniz alabilirsiniz" diyecek kadar delikanlıdır." dememişmiydi? Medyanın oyununa mı geliyoruz yoksa bu insanları harcamak için fırsat mı kolluyoruz ben çözemedim açıkcası.

(Katıldım yine ;)

Yeni kahraman yaratmaya gerek yok doğru ama şu saydığın isimlerin birçoğunun önündedir Hasan Şaş. Emre Aşığa bile bu yakıştırma yapılabiliyorsa ve Hasanda esirgeniyorsas işte bu vefasızlıktır. Hasan Şaş dediğimiz has adam Galatasarayın ruhudur ruhu, anlamak için çok uğraşmaya da gerek yoktur. Son senelerde verimlidir, verimsizdir bunu tartışalım ama hakkını yemiyelim. O mucize şampiyonlukta birçok maçta oynamamasına rağmen aslan payı ona aittir. Kaybettiğinde sinirden, üzüntüden kendini parçalarcasına, kazandığında sevinçle en içten şekilde gözyazşı döken adamdır Hasan Şaş.

Taraftar olarak çok ayıp ettik Hasana geçen sezon, kim olsa o kırgınlıkla, daha da çok tazeyken takımdan gönderilişi bu lafları eder. Laflarına bakınca da gerçi bu kadar tepkinin abartılı olduğunu düşünüyorum. Sadece taraftarın değil, yönetimin de Hasana ayıp ettiğine inanıyorum. Yollar şık bir şekilde ayrılmadı kanımca ve bence ayrılmaması gerekiyordu. Rijkaarda bunu söylemek çok zor değildi, 25 değil 26 olurdu kadro, o bizim simgemiz dendiğinde tepki göstermezdi bence Rijkaard. Karan gidince de üzüldüm ben ama hak verdim yönetime, ama Hasan kadar Galatasarayın evladı değildi bence.

Burada Hasana "şerefsiz" bile diyen insanların çıktığını görünce dayanamıyorum, 3 günlük skor taraftarları işte, eminim takım tutma amaçları kazanınca karşı rakip taraftarına laf geçirmek ya da sokağa çıkıp iki bayrak sallayıp eğlenmek. Bu takıma gerçekten gönül veren, takımı adına kendince fikir üreten, bu renklere sevdalı bir kimse böyle yakıştırmalarda bulunamaz.

Emre Aşık'ın neyini beğenmiyorsunuz? Fbde oynarken bile açıkça Galatasaraylı olduğunu belirtmiştir Emre Aşık. İnanmayan araştırsın. Hadi onu geçtim Emre Aşık bu yaşa(36) gelmesine rağmen Galatasaray'da kalmak için kendine bakmış ve neticede 1 yıllık sözleşme uzatmaya HAK KAZANMIŞTIR. Peki Hasan Şaş sözleşme uzatmaya HAK KAZANMIŞ mıdır sizce? Geçen sene sonradan oyuna girdiği maçlarda gördük halı sahada top oynayan 40 yaşında göbekli adamlara dönmüş, 32 yaşında bir "futbolcu" demeye bin şahit ister. Zaten Hasan Şaş 2006dan beri birşey vermiyor bu takıma, yeniçeri başı gibi takımda gruplaşma yaratması da cabası.....

Neymiş 25 yerine 26 kişi olsunmuş kadro. Dünyanın neresinde var top oynamayacak adama yılda havadan 2 trilyon bayılmak? Zaten kaç yıldır doğru düzgün top oynadığını görmedik, son 2-3 yıldır beleşe yıllık 2 trilyonları bayıldı Galatasaray Hasan Şaş'a. Ryan Giggs bile 35 yaşına gelmiş ama hala kendine bakıyor, genç futbolculara taş çıkarır şekilde topunu oynuyor, buna rağmen Manchester United onunla 1 yıllık sözleşme uzattı. Normalde Galatasarayda olsa en az 2-3 yıl uzatılırdı heralde sizdeki bu kafayla. Sizin mantalitenize göre veteran takımı oluruz.....

hasan%2B%25FEa%25FE.jpg

Koskoca program boyunca sadece bunları mı söylemiş acaba?

Söylediği o kadar sözün içerisinden cımbızla alınmış lafları haber yapıyorlar, siz de onu foruma taşıyıp Hasan’ın Kral’ın ve diğerlerinin arkasından atıp tutuyorsunuz. Medya da böylece hedefine ulaşmış oluyor. Hasan kaptanlık konusunda sonuna kadar haklıdır. Arda için söylediği "benim yaptığım hataları yapmasın" lafı da kendi hatalarını kabul ettiğinin bir göstergesidir. Hatasıyla sevabıyla 11 yıl geçirmiştir bu forma altında ve hiç haketmediği bir şekilde gönderilmiştir.

Daha bikaç hafta önce ne söylerse ne yaparsa yapsın hiçbir hatasına laf söylenmeyen Adnan POLAT bile "Hasan çok delikanlıdır, zamanında "başkanım hesabımda şu kadar para var isterseniz alabilirsiniz" diyecek kadar delikanlıdır." dememişmiydi? Medyanın oyununa mı geliyoruz yoksa bu insanları harcamak için fırsat mı kolluyoruz ben çözemedim açıkcası.

(Katıldım yine ;)

Ardaya söylediği benim yaptığım hataları yapmasın lafı çok tehlikeli bir laftır. Öyleki hatadan kastı Galatasaray'da kalmak ve Avrupaya gitmemektir. Galatasaray'da kalmayı hata olarak niteleyen oyuncu kusura bakmasın ama taraftarın söyeyeceklerini göze alıyor demektir.....

Medyanın oyununa gelmekle alakası yok. Ben şahsen programı izledim ve programda duyduklarıma, gördüklerime, şahit olduklarıma dayanarak Hasan Şaş'ın yaptıklarını ve söylediklerini eleştiriyorum. Medyayla alakası bile yok, doğrudan Hasan Şaşın lafları bunlar. Yanlış aktarmış olsalar neyse ama doğru aktarılmış söyledikleri, hatta Galatasaray'a zarar verecek demeçlerini almamışlar bile habere. Bu haberde yazılan Hasan'ın Galatasaray'a salladıklarının yarısı. Bir bu kadar daha salladı kendisi gece 00:00 sularında.....

kullandığı laflardan bazıları daha

biz şansımızla 4 şampiyonluk aldık ..normalde şuanda fenerin 20 galatasaraın 14 şampiyonluğu olurdu..

bence medyaya yeni giren biri olarak medyada popüler olmanın yolunu biliyor beyaz a siyah dersen bu iş tamamdır...artı lütfen bu adamı korumayın luce yle şampiyon olduğumuz sene haricinde bize hiç bir şey vermedi..

kokan ve ici fazlasiyla su ile dolmus petrolleri saldik gitti

kokmayan ve siyahi petrol( altin petrol) keita geldi dertler bitti hasancugum

Üst Alt