Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kulübe yakışmayan birisi.

Hala ne sıfatla yedek kulübesinde durduğunu bilmiyorum.

Tolga'nın pozisyonuda herkes çıldırdı zaten orası ayrı.

DYg62VNXUAEYRem
Hocanin bakis efsane

Yo onları da istemiyorum. Sadece şunu merak ediyorum Hasan'ın ne gibi bir vasfı var yada eğitimi var ve yedek kulübesinde duruyor. Yada futbolculara ne öğretsin diye getirildi?

Gerçekten merak ediyorum. Hasan'ın ne özelliği var.

DYguv-gX0AAspBv

DYguv-pW0AEYBqB

Galatasaray ruhu, hirs, kazanma arzusu, oyunculara arkadaslik, abilik, motive. Belki futbol konusunda, taktik konusunda dunyanin en iyisi degil ama Ayhan ve Tugay gibi robotlar kenarda oturacagina taraftari anlayan ve Galatasaray'i yasayan bir efsane otursun.

DYguv-gX0AAspBv

DYguv-pW0AEYBqB

Galatasaray ruhu, hirs, kazanma arzusu, oyunculara arkadaslik, abilik, motive. Belki futbol konusunda, taktik konusunda dunyanin en iyisi degil ama Ayhan ve Tugay gibi robotlar kenarda oturacagina taraftari anlayan ve Galatasaray'i yasayan bir efsane otursun.

Niye kendini şartlıyorsun ve ikidir Tugay ve Ayhan diye örnek veriyorsun anlamadım. Çok daha profesyonel birisi olabilir Hasan'ın yerine, takıma daha fazla katkısı olan bilgili ve donanımlı birisi olsa, abilik ve arkadaşlık vasfı altında savunulan özellikleri yüzünden Hasan gibilerinin olmasından çok daha fazla katkısı olabilir.

Mesela Tafferal geldi Muslera kendine olan güveni arttı ve ciddi performans yükselişi oldu. Böyle hocalara ihtiyaç var.

Terim'in bir önceki gelişinde kendi evimizde bir maç vardı, Terim tribüne gönderilmişti Hasan ve Ümit daha soğukkanlı olup takıma sahip çıkması gerekirken onlarda aynı tavırı sergileyip tribüne kendilerine yollattı resmen. Böyle örnek ve abilik olmaz. Bunların ben açıkcası katkılarının olduğunu düşünmüyorum. Terim olmasa bunların esamesi okunmaz da neyse.

Niye kendini şartlıyorsun ve ikidir Tugay ve Ayhan diye örnek veriyorsun anlamadım. Çok daha profesyonel birisi olabilir Hasan'ın yerine, takıma daha fazla katkısı olan bilgili ve donanımlı birisi olsa, abilik ve arkadaşlık vasfı altında savunulan özellikleri yüzünden Hasan gibilerinin olmasından çok daha fazla katkısı olabilir.

Mesela Tafferal geldi Muslera kendine olan güveni arttı ve ciddi performans yükselişi oldu. Böyle hocalara ihtiyaç var.

Terim'in bir önceki gelişinde kendi evimizde bir maç vardı, Terim tribüne gönderilmişti Hasan ve Ümit daha soğukkanlı olup takıma sahip çıkması gerekirken onlarda aynı tavırı sergileyip tribüne kendilerine yollattı resmen. Böyle örnek ve abilik olmaz. Bunların ben açıkcası katkılarının olduğunu düşünmüyorum. Terim olmasa bunların esamesi okunmaz da neyse.

Levent sahin ve umit davala teknik yonu daha fazla hasanin gorevi motive ve takim ruhu katmak.bunun da buyuk onemi oldugu tartismasiz. Kenarda hakem kararlarina itiraz eden maci yasayan adam gormenin de sakincasi yok bence

Sevgili kardeşim sana da sümsük yardımcı Laz'ım.
Heyecanlı diye ateşli diye örnek bi adam olmuyor mu?
Herkes efendi olacak diye de bi kaide yok ayrıca.Herkesin fıtratı farklıdır.
Rakiplerimiz Fatih terim, Hasan Şaş, Ümit davala gelince tezeği avuçla yedik dedi hala eleştiriyorsunuz.El insaf el edeb i insaf

Sevgili kardeşim sana da sümsük yardımcı Laz'ım.
Heyecanlı diye ateşli diye örnek bi adam olmuyor mu?
Herkes efendi olacak diye de bi kaide yok ayrıca.Herkesin fıtratı farklıdır.
Rakiplerimiz Fatih terim, Hasan Şaş, Ümit davala gelince tezeği avuçla yedik dedi hala eleştiriyorsunuz.El insaf el edeb i insaf

Hasan karakterinde birisi olmasın deyince karşılığı illaki sümsük olmasına gerek yok.
Heyecan ve ateşli olmakla terbiye sınırlarını aşmak ve ahmakca hatalar yapmak arasında fark var. Sinirlerine hakim olamıyorsan orda olma zaten, orda olanların bir farkı olmalı.
Bence efendi olmasında hiç bir skıntı olmaz. Bir zararı da olmaz. Herkes farklıdır haklısın.
Terim için söylemişlerdir de Hasan ve Ümit geldi diye yandık diyen rakio hiç duymadım ben açıkcası, bunu da cahilliğime ver.

Neyse herkes memnunsa sıkıntı yok. Zaten ben kendi düşüncemi söyledim. Galatasaray yada Terim istiyorsa sıkıntı yok.

Bir takımda herkes taktik yardımcı olamaz. İletişimin de bir o kadar önemli olduğunu kabul edersiniz sanırım. Fatih Terim ile gayet iyi bir çalışma ortamları var ayrıca. Bu ekip işi, kimya işi. Engin Baytar gibi bir adamı tımar etmiş bu adamlar. Uzun vadede kadrodaki çoğu oyuncu daha iyi durumda olacak.

Hoca iyi anlaşıyor Ümit ve Hasan’la demek ki her gelişinde getiriyor ve yakaladığı sinerji güzel de oluyor.

sanki yardımcı antrenörlerimizin hepsi dört dörtlüktü de bi bu adama yakıştıramıyorsunuz. Ayhan ne halta yarıyordu takımı karıştırmaktan başka?

Efendi hoca görmek isteyen BJK hocalarına yönelsin. Hasan kral bir Galatasaray çocuğudur , kendisini sahada olmasa da kenarda çatımız altında görmek gerçekten mutluluk veriyor

hasan sasın ne vasfı var nedir ya zuhahahaha

ara ara gelip su soruyu soruyolarya tam komedi.

adam GS ın eski oyuncusu, futbolcuydu yani anlayacagın ok? FT ekibinin vazgecilmezi o olmayacakta sen mi olacaktın soruyu soran vatandaş??

Son düzenleme:
Üst Alt