Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maç Emre'yi, Arda'yı sahaya girip dövebilir diye kenara değil tribüne çıkarttı Fatih hocam heralde, yada direkt Abduşa dalabilirdi. Güzel olurdu aslında. :asd:

Abduş derken Albayrak reisi kastetmedin umarım.

hqdefault.jpg

Basaksehir macinda Yedek kulubesinde levent Sahin ve umit davala vardi hoca'nin yaninda,ilk golü attiktan sonra hasan sas'i hoca'nin yaninda kulubede görünce sasirmistim

Adam tribunden sahaya atlamis yaw

Basaksehir macinda Yedek kulubesinde levent Sahin ve umit davala vardi hoca'nin yaninda,ilk golü attiktan sonra hasan sas'i hoca'nin yaninda kulubede görünce sasirmistim

Adam tribunden sahaya atlamis yaw

Harbi mi? :D

Macin basinda yedek kulubesinden bi görüntü vardi,orda hoca'nin yaninda davala ve levent sahin vardi ama golden hemen sonra hasan sas saha kenarindaydi

Simdi resimleri de görünce jeton düstü,adam tribünden takla atarak inmis

Macin basinda yedek kulubesinden bi görüntü vardi,orda hoca'nin yaninda davala ve levent sahin vardi ama golden hemen sonra hasan sas saha kenarindaydi

Ne kadar bir kesim tarafından profesyonel olmadığı,işi bilmediği gerekçesiyle sevilmese de lazım böyle adamlar.Bu adamların getirdiği momentum olmadan büyük maç bile kazanamayan bir kulübe evriliyoruz bir anda.Alternatifini de üretemedik yıllardır.

Ne kadar bir kesim tarafından profesyonel olmadığı,işi bilmediği gerekçesiyle sevilmese de lazım böyle adamlar.Bu adamların getirdiği momentum olmadan büyük maç bile kazanamayan bir kulübe evriliyoruz bir anda.Alternatifini de üretemedik yıllardır.

Galatasaray bir his takimidir

Basarili oldugumuz dönemlerde herzaman böyle adamlarla basari gelmistir,bunun aksini iddaa eden yoktur diye dusunuyorum

Yine yere düşmüş, gol sevincinde çıldırmış.​
Maçtan önce tribünlere yumruk şov yapmış.​
Tümer Efendi bunları doğru bulmuyormuş.​
Normal Tümer, sen paranın köpeği olduğun için bilmezsin böyle durumları, Hasan sapına kadar Galatasaraylıdır, hiçbir zaman Galatasaraydan kopamamıştır, sen ne anlarsın aidiyetten filan, koduğumun orta malı.​
Hasan'ın gol sevinçleri ve yumruk şovları direkt sana girsin!​
Seni seviyoruz Hasan!​
hasan-sas-o-an.jpg

Üst Alt