Hatay İskenderun'da 7 Şehit 6 Yaralı


Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde Modern Evler Mahallesi'ndeki Deniz İkmal Destek Komutanlığı'na terör örgütü üyelerince gece 00.30 sıralarında TEM Otoyolu'ndan roketatarlı saldırı düzenlendi.

Saldırıya askerler tarafından da ateş açılmasıyla bölgede çatışma yaşandı.

Saldırıda ilk belirlemelere göre 4 asker şehit oldu, 11 asker de yaralandı. Yaralı askerler İskenderun Devlet Hastanesi ve İskenderun Askeri Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

Bölgeye, çok sayıda Özel Harekat ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler ile İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler sevk edildi.Not: Siyaset yapmayın , yapanı uyarmam . Bir tek kelime siyaset yaparsanız diğer konudaki gibi kim olduğunuza bakmam kusura bakmayın.
 
Cevap: Hatay İskendurun'da 2 Şehit 8 YaralıBaşımız Sağolsun , Allahtan rahmet diliyoruz ailelerine sabır dilemekten başka birşey diyemiyorum.TÜRKİYE.
 
Cevap: Hatay İskendurun'da 2 Şehit 8 YaralıDaha yeni gördüm.Yok abi bu böyle bitmez.Biteceğine kim inanır Allah aşkınıza bir söyleyin.Dağdaki yavşakları çiçeklerle karşıladık.Ne hallere düştük.Söylencek çok şey var da,ihraç alırım.Bu şerefsizler için değmez.
 
Cevap: Hatay İskendurun'da 2 Şehit 8 YaralıHergün buraya gelip başsağlığı dilemekten bıktım artık.Afedersiniz ama,öküzün trene baktığı gibi sayretmekle yetiniyorlar sadece.Yatacak yeriniz yok.Şehitlerimize Allah'tan rahmet,ailelerine ve yakınlarına sabırlar diliyorum.
 
Cevap: Hatay İskendurun'da 2 Şehit 8 YaralıAllah rahmet eylesin.Terörü Bitirmek isteselerdi çoktan bitmişti.
 
Cevap: Hatay İskendurun'da 4 Şehit 11 YaralıErler doğuya yollanmayacaktı artık,sadece komandolar,bordo bereliler operasyona falan çıkacaktı,ne oldu o? Bilen var mı? Yazık değil mi gencecik erleri orda heba etmeye.
 
Cevap: Hatay İskendurun'da 4 Şehit 11 YaralıBari şu acılı zamanlarda siyaseti serbest bırakında,acımızı böyle atalım.
 
Cevap: Hatay İskendurun'da 4 Şehit 11 YaralıNereye kadar.? Kaç başsağlığı.?Çözüme engel olanlar ve masal anlatanlar, Allah belanızı versin.
 
Cevap: Hatay İskendurun'da 4 Şehit 11 YaralıBari şu acılı zamanlarda siyaseti serbest bırakında,acımızı böyle atalım.Acını siyaset mi indiriyor? Acın olduğunda siyaset yapacaksak siyaset yapınca birbirinizi kırdığınızda çok mu mutlu olacaksınız ?Arkadaş kimse bana kelime yapmasın Siyaset yapalım diye . Türkiyede kimse Siyaset yapamıyor ? Sadece kuru gürültü . Kimse kendi açıklarını görmez , herkes birilerine saldırır. Türkiye Siyaseti bilseydi bu durumda olmazdı zaten.:(
 
Üst Alt