Hatırladın mı Angut? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hatırladın mı Angut?

Cevap: Hatırladın mı Angut?

hz ali'nin güzel sözü vardır ''kötü insan herkesi kendi gibi bilirmiş.''bu arkadaşlarda önüne gelenin altına yattıkları için herkesi kendileri gibi biliyorlar.

oysa bu kuş beyinliler geçen sezona baksa kimin kimin altına yattığı belli olur.biz bursa ya karşı onurlu mücadele verirken bu arkadaşların basketbol takımı aynı gün G.Saray c.c playoff a kalmasın diye bornova bld. ye bilerek yenilmişti.

" Mazinde bir tarih yatar.. " Gerçekten bir mazileri var, evet.Ama bestelerindeki gibi, sürekli yatıyor.

pardon düzeltiyorum, sadece u harfinin yerine ö koymayalim, n harfinin yerine de m olsun :)

Hasan, bence abartma.

Saygı duymayabiliriz ancak bize yakışanı Angut sözünden küfürler türetmek değildir.

angut.jpg

O Angut lara , bir kaç hatırlatma yapayım, belki unutmuşlardır, ( sizde hatırlatırsnız onlara )..:lol:

1.Yıl 1970 civarı ,ve yıl 1980 sene cıvarı..

2.O dönemlerde ne zaman GS-BJK arasında şampiyonluk , çekişmesi yaşansa ,FB in iddiası olmaması sebebiyle , o zamanki agabeyleri ( o zaman ANGUT diye bir şey yoktu ) ,GS şampiyon olacaksa, BJK olsun diyenlerde onların hepsiydi ( yani daha o yıllarda BJK ın YATAGINA girmişlerdi ) GS şampiyon olmasın diye, BJK tan 3-0 /4-0 golleri AFİYETLE yiyiyorlardı , inanmıyorlarsa tarihteki arşivlere bakabilirler..

3.Yine o yıllardan biriydi sanırım , BJK ın FB yi 3-0 yendigi maçtı sanırım ,o yılda onlar bizi yenip BJK a yenilmişlerdi..Şampiyonlugu BJK a ikram etmişlerdi , o sene sonu ( o zamanki FB başkanı Rahmetli TAHSİN KAYA dı ) o yıl FB den tam 3-4 oyuncuyu FB den kovmuştu, yanlız bunu açıklamak için de başkanlıgı bıraktıktan sonra açıklamıştı.. Açıklama şöyledi : Bunları ( yolladıkları futbolcular için söylüyor)

FB ye yakışmıyacak davranışlarda , bulundukları için yolladım dediginde gazetecide ( NEDEN ) diye soruyor, cevaba bakın ama gerçek olan ,acı olan bir cevab tır ,ve belkide onu FB den uzaklaştıran davranışın sebebidir..

O nlar FB de HATIR ŞİKESİ YAPTIKLARI İÇİN YOLLADIM , bunu bu satılmış medya gayet iyi bilirde ses çıkaramaz..:mad:

Onlara yazın HATIR ŞİKESİ YAPANLARI ,YOLUYAN BAŞKANI DÜŞÜREN , dunyanın en garip kulübü FB dir desek abartmamış oluruz..

Onlara en iyi yazı şu olmalı ...

GS Şampiyon olmasın , BJK olsun diyen ,gerek OYUNCULAR, gerek TARAFTAR,gereksede Yöneticlerin OLDUGU TEK TAKIMSINIZ ..:mad:

Ve yıllar evvel BJK tan ,3-4 gol yiyince sahada sevinen, HATIR ŞİKE si yapıp bununlada Övünen TEK TAKIMSINIZ..

GS ya YATAK göstermeden evvel yıllarca size 3-4 posta gol atanlara , HERŞEYİNİZİ verdiginizi de UNUTMAYIN...:asd:

O yatakta sizler yılarca yattınız , hemde istiyerek ,arzuluyarak , her neticeyide verdiniz BJK a...:lol:

Bunları ya bilmiyorsunuz yada UNUTTUNUZ , ama madem yatagı gösterdiniz ,İNÖNÜDE yattıgınız , 3-4 gol yediginiz YATAKLARIDA GÖSTERİN

egerki kadıköy lü DELİKANLIYSANIZ.:D..

Geçmişi hatırlarsak GS yın ALNI AÇIK tır..:tiphat:

Saygılar:( eger onlara ulaşabilirseniz bu HATIR ŞİKESİNİ onlara Hatırlatın lütfen , meydanı boş bulmasınlar , onların yeni nesli bunları bilmiyebilr ,onlara HATIRLATAYIM dedim):lol::asd::D

işte budur Gscimbom.

yalnız sadece bunla klamasın index yapmak devamı gelsin hep..:tiphat:

Antu.com'un yaş ortalaması, 95-2005 doğumlular arasıdır. Ciddiye almaya gerek yok yani.

O Angut lara , bir kaç hatırlatma yapayım, belki unutmuşlardır, ( sizde hatırlatırsnız onlara )..:lol:

1.Yıl 1970 civarı ,ve yıl 1980 sene cıvarı..

2.O dönemlerde ne zaman GS-BJK arasında şampiyonluk , çekişmesi yaşansa ,FB in iddiası olmaması sebebiyle , o zamanki agabeyleri ( o zaman ANGUT diye bir şey yoktu ) ,GS şampiyon olacaksa, BJK olsun diyenlerde onların hepsiydi ( yani daha o yıllarda BJK ın YATAGINA girmişlerdi ) GS şampiyon olmasın diye, BJK tan 3-0 /4-0 golleri AFİYETLE yiyiyorlardı , inanmıyorlarsa tarihteki arşivlere bakabilirler..

3.Yine o yıllardan biriydi sanırım , BJK ın FB yi 3-0 yendigi maçtı sanırım ,o yılda onlar bizi yenip BJK a yenilmişlerdi..Şampiyonlugu BJK a ikram etmişlerdi , o sene sonu ( o zamanki FB başkanı Rahmetli TAHSİN KAYA dı ) o yıl FB den tam 3-4 oyuncuyu FB den kovmuştu, yanlız bunu açıklamak için de başkanlıgı bıraktıktan sonra açıklamıştı.. Açıklama şöyledi : Bunları ( yolladıkları futbolcular için söylüyor)

FB ye yakışmıyacak davranışlarda , bulundukları için yolladım dediginde gazetecide ( NEDEN ) diye soruyor, cevaba bakın ama gerçek olan ,acı olan bir cevab tır ,ve belkide onu FB den uzaklaştıran davranışın sebebidir..

O nlar FB de HATIR ŞİKESİ YAPTIKLARI İÇİN YOLLADIM , bunu bu satılmış medya gayet iyi bilirde ses çıkaramaz..:mad:

Onlara yazın HATIR ŞİKESİ YAPANLARI ,YOLUYAN BAŞKANI DÜŞÜREN , dunyanın en garip kulübü FB dir desek abartmamış oluruz..

Onlara en iyi yazı şu olmalı ...

GS Şampiyon olmasın , BJK olsun diyen ,gerek OYUNCULAR, gerek TARAFTAR,gereksede Yöneticlerin OLDUGU TEK TAKIMSINIZ ..:mad:

Ve yıllar evvel BJK tan ,3-4 gol yiyince sahada sevinen, HATIR ŞİKE si yapıp bununlada Övünen TEK TAKIMSINIZ..:asd:

GS ya YATAK göstermeden evvel yıllarca size 3-4 posta gol atanlara , HERŞEYİNİZİ verdiginizi de UNUTMAYIN...:asd:

O yatakta sizler yılarca yattınız , hemde istiyerek ,arzuluyarak , her neticeyide verdiniz BJK a...:lol:

Bunları ya bilmiyorsunuz yada UNUTTUNUZ , ama madem yatagı gösterdiniz ,İNÖNÜDE yattıgınız , 3-4 gol yediginiz YATAKLARIDA GÖSTERİN

egerki kadıköy lü DELİKANLIYSANIZ.:D..

Geçmişi hatırlarsak GS yın ALNI AÇIK tır..:tiphat:

Saygılar::)( eger onlara ulaşabilirseniz bu HATIR ŞİKESİNİ onlara Hatırlatın lütfen , meydanı boş bulmasınlar , onların yeni nesli bunları bilmiyebilr ,onlara HATIRLATAYIM dedim):lol::asd::D

Geçmişteki yaptıkları gelecekte ,yapacaklarının teminatıdır..:D

Son index´de kullandiklariniz bence biraz passiv kalmis...

Ben oraya aynen su maclari eklerdim..

1955 deki Basket macindan cekilmeleri....

2009/2010 sezonu Galatasaray Playoff´a katilmasin diye mac satmalari...

Gecen Sezonki Bursaspor maci...

Birkac Sezon evelki Trabzonspor 2:4 Galatasaray maci...

2002/2003 Sezonu Besiktas 2:0 Fenerbahce 28. Hafta maci...!!!

Zaten Yeni index'te bu maçları ekledik.Bir daha bak istersen.

Birkac Sezon evelki Trabzonspor 2:4 Galatasaray maci...

2002/2003 Sezonu Besiktas 2:0 Fenerbahce 28. Hafta maci...!!!

Zaten Yeni index'te bu maçları ekledik.Bir daha bak istersen.

Enes Kardesim saadece o Kalinlastirdigim maclar var index´te.... En önemlisi aslinda sanki Kaderimizde olmuscasina 28. Hafta olan Besiktas:Fener maci aslinda... Bunlarin mantigina göre ozaman Fener, Besiktas ile iliskiye girmis...

Hala gereken mesajlari tasimamislar forumlarina. :D Defalarca yatan takim ve taraftarlari Galatasaray'a muhtac durumda, Galatasaray'in maca asilmasi icin daha onceleri de oldugu gibi ortam yaratmaga calisiyorlar, ne kadar aci. :asd:

Yemin ederim bu Angut Forumunda cok geri zekali insan kayniyor... Bu seferde bunu tartisiyorlar.....

fbahcem.jpg

geçen sezonun aynısı olacak.şu an gazı veriyolar medyaya doğal olarak da bizim camiamıza bizimkiler sezonun en istekli topunu oynar bundan eminim...fenere bi kıyak daha...kötü oynasınlar demiyorum ama bu maça adını temizleme maçı olarak bakarlarsa en büyük aptallık olur.burda bunu söyleyen arkadaşlar da var...yenilirsek yatma muhabbeti olur diye..demezler mi adama sen 13. sıradasın 33 puanın var 63 puanlı lideri seyircisiz maçında baroşun falan da yokken takım ölmüş bitmişken nasıl yeneceksin??? yenilirsek kimse bişi idda edemez yani beyni olan kimse...asıl yenersek ben çıkıp çok rahat diyebilirim teşvik primi var hatır şikesi var diye...son derece de haklı olurum...gelene geçene maç ver sonra trabzona aslan kesil...75. dk ya kadar top oynatmadığımız fenere 15 dk da iki tane gol hediye ettik ve yenildik.hem de 1.90 ların arasından 1.65 adam kalkıp kafa vurdu...trabzonlular maçı sattınız dese haklı değil mi o zaman?? geçin bunları.her zamanki rezil oyunu oynasınlar zaten fark yeriz.

TÜRKİYE 1.LİGİ 1979/1980

S TAKIMLAR O G B M A Y P

1 TRABZONSPOR 30 12 15 3 25 11 39

2 FENERBAHÇE 30 12 11 7 31 27 35

3 ZONGULDAKSPOR 30 9 15 6 26 19 33

4 BURSASPOR 30 12 9 9 28 28 33

5 RİZESPOR 30 14 4 12 37 34 32

6 ESKİŞEHİRSPOR 30 8 15 7 29 26 31

7 ORDUSPOR 30 8 14 8 26 32 30

8 ADANA DEMİRSPOR 30 9 11 10 26 23 29

9 GALATASARAY 30 8 13 9 28 26 29

10 ADANASPOR 30 9 11 10 21 21 29

11 BEŞİKTAŞ 30 8 13 9 25 27 29

12 ALTAY 30 9 10 11 28 27 28

13 GAZİANTEPSPOR 30 9 10 11 25 24 28

14 GÖZTEPESPOR 30 8 11 11 27 33 27

15 KAYSERİSPOR 30 6 13 11 19 28 25

16 DİYARBAKIRSPOR 30 8 7 15 21 36 23

KÜME DÜŞEN TAKIMLAR

GÖZTEPESPOR, KAYSERİSPOR, DİYARBAKIRSPOR

YÜKSELEN TAKIMLAR

BOLUSPOR, KOCAELİSPOR, MERSİN İ. YURDU

AVRUPA KUPALARINA KATILAN TAKIMLAR

Şampiyon Kulüpler Kupası : TRABZONSPOR

Kupa Galipleri Kupası : ALTAY

UEFA Kupası : FENERBAHÇE

Arada 2 puan var.Fener maçından beraberlikle alınan 1 puan olmasa bile hala 1 puan kalıyormuş göztepeyle aramızda.Ulan ne adam bunlar ya:eek:

Arada 2 puan var.Fener maçından beraberlikle alınan 1 puan olmasa bile hala 1 puan kalıyormuş göztepeyle aramızda.Ulan ne adam bunlar ya:eek:

Bula bula boyle iddia ortaya atmaga musait bir bu sezonu bulabilmisler. 31 yil onceye gitmege luzum yok Fenerbahceliler, gecen yil basketde yaptiginiz rezilligi hatirlayin.

Üst Alt