Hatırladın mı Angut? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hatırladın mı Angut?

Cevap: Hatırladın mı Angut?

4g5dfr.jpg

Yav Fenerliler bizden iyi biliyor yatmıycağımızı ama işte kendi çaplarında gaza getirmeye çalışıyorlar.

Bunu yine koydular ya index'e şu angutlar inadına yenileceksin kardeşim,yemişim onuruda gururuda.

Ama tabi son 5 yılda neden son hafta hem de 2 defa şampiyonluk kaybettiklerinin açıklamasını yapmak için düşünseler biraz biraz da bu HER ŞEYİN ALTINDA BİT YENİĞİ ARAYAN SAYKOPAT VE HER TÜRLÜ PİSLİĞİ BİZ YAPARIZ BİZE MÜBAHTIR anlayışı yattığını anlayacaklar ama DÜŞÜNMEK de İNSAN OLMANIN NİTELİĞİNİ anlamış kişilere verilen bir sıfat olduğu için orası da ayrı tabi.

[video=youtube;kKD41ej5m4I]https://www.youtube.com/watch?v=kKD41ej5m4I[/video]

şarkıyı buldum sözlerden yola çıkarak :D

bunların geçen sene basket maçında yatma olayları vardı

biz play-off'a çıkmayalım diye

neydi o tam olarak.. yani hangi maçlardı?

bunların geçen sene basket maçında yatma olayları vardı

biz play-off'a çıkmayalım diye

neydi o tam olarak.. yani hangi maçlardı?

fcnblog FCN Blog

Antu'nun introya koyduğu yatak geçen sene bizi küme düşürmek için Bornova Belediyesi'nin altına yattıkları yatak olsa gerek ;)

Play-off a girmememiz için.

Allah bütün bu insanları seçmiş ve bir topluluk altında toplamış resmen, hepsinde mi vardır şu psikoloji problemi? Çok şey demek isterdimde onlara içimden devam ediyorum :)

Biz balıkların geçmişi çok çabuk unuttuğunu biliyorduk.Meğer kuşlar daha unutkanmış.Biz Trabzon'u yenersek geçen sene olduğu gibi Antu, yayın hayatına devam etme gibi bir yüzsüzlüğü gösterebilecek mi bakalım?

Daha geçenlerde demiyorlar mıydı beşiktaş-trabzonspor maçında beşiktaş yatar ama Galatasaray beşiktaş gibi değil onlar yatmazlar diyen.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.İyi başarıyorlar ama her maç öncesi .bizim futbolcular da hayatlarının maçını oynarlar şimdi.kümede kal galatasaray diye bizle dalga geçen gerzekler şimdi gelmiş bizden medet umuyorlar.ne mal bi topluluktur bu fenerbahçeliler anlamıyorum.zeka namına en ufak bir belirti yok adamlarda.

Angutların hedefi aşikar.

Kılıfı hazırlıyorlar şimdiden.

Amaçladıkları şey, şimdi Galatasaray yenilirse şaibeli olacak o yüzden biz böyle kamuoyu baskısı yaparsak yenilmezler gibisinden birşey olacak.

Eğer yenilirsek de maçı zaten satmışlar vs vs. yorumlar gelecek.

Ama bilmiyorlar ki kuş beyinli oldukları için onların böyle mal hareketleri bize sökmez.

Şaibeli işlere karışan takım biz değiliz Fenerbahçe'dir.

1996-2000 yılları arasında ardarda 4 yıl şampiyon olduktan sonra 5.yılda da olacaktık fakat engellendi.

Bunun hakkında kitap bile çıkmıştı.Daha sonra dava zaman aşımından mı ne kapanmıştı.

Kitapta bir takım nasıl ardarda 5.şampiyonluğundan edilir bunun nasıl yapıldığı yazıyordu sanırım.

Kitabın ismini hatırlayamadım.

Üst Alt