Havadan Sudan Tartışma Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Havadan Sudan Tartışma Başlığı

1.ci Durum: Ben Televizyon karşısında çıldırıyorum resmen 10-0 seri yiyoruz Hocanın umrunda bile değil... seyrediyor kenardan öylece.. yemin ederim bu huyundan nefret ediyorum Ergın Atamanın... Bir hoca neden Mola almamak için diretir? amacı nedir ? Eğer birgün Ergin Atamanla karşılaşırsam özel olarak bu soruyu soracağım...

Gelelim 2.ci Duruma : Ergin Ataman sanki takımı bırakmak istiyor.. Milli takımı düşünüyor gibi.. hiç heyecanı falanda yok... maç içinde 1 gram tepki vermiyor... Eğer durum böyleyse El Sıkışılıp Yollar ayrılmalı.. Taze bir kan gerekli takıma..

NOT: Bu konuyu açtığım için büyük tepki alacağım biliyorum ama düşündüklerimi yazmak istedim...umarım hak verirsiniz..

Konsantrasyon problemi var hocada malum milli takim meselesinden kafada karışık anlaşılan
Herşeye hazırlıklı olmak gerek
İkisi giderse galatasaray zarar görür zamanla, bunu görüşmek lazım hocayla

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adil oyun programında anladığım kadarıyla milli takimin önemi yuksek ergin hoca için, soruya öyle bi cevap vermişti ki sanki milli takim agir basıyordu.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

713e581975d51e63e3983486913bf2668a9446357bae9f57cd808338aa057b98.jpg

en azından mesleğinde uzman bir hocamız var. hem basketten hem basketciden anlıyor.

futbolda böyle bir hoca olsun varsın aradan hatalar yapsın..

bence en son yorum yapılacak kişiye yorum yapmışsın ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum söylediklerini ama bu adam zor dönemde bile yanımızda kaldı her zaman üst sıralara oynayan bir takım oluşturdu bazı ufak tefek hataları olmuştur kabul ediyorum ama bunları görmezden gelmekte yarar var bence olayın bir de şu tarafından düşün adamın zararından çok kulübe yararı dokunmuştur o yüzden dolayı bu olayı fazla uzatmamak gerekir diye düşünüyorum

Üst Alt