Havadan Sudan Tartışma Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Havadan Sudan Tartışma Başlığı

Tek kötü huyu şu adamın. Kilitlenip kalıyor. Bayern ilk maçı zamanında mola alsa açılmazdı bu kadar. Farklı bi boyuta geçtiğini düşünüyorum dikkat ederseniz tepki falan da yok o dakikalarda. sabit kalıyor baska bişe mi düşünüyor, sıkıntıları mı var bilemedim.

Tek kötü huyu şu adamın. Kilitlenip kalıyor. Bayern ilk maçı zamanında mola alsa açılmazdı bu kadar. Farklı bi boyuta geçtiğini düşünüyorum dikkat ederseniz tepki falan da yok o dakikalarda. sabit kalıyor baska bişe mi düşünüyor, sıkıntıları mı var bilemedim.

15 metre arkasındayim bagiriuorum her mac
cildiriyorum mola almayinca

Sent from my iPhone using Tapatalk

sanırım bizdeki koçlarda böyle bi sıkıntı var dünkü voleybol maçında da verdiğimiz setlerde bi erken mola almadı setleri koç yüzünden kaybettik bence

1.ci Durum: Ben Televizyon karşısında çıldırıyorum resmen 10-0 seri yiyoruz Hocanın umrunda bile değil... seyrediyor kenardan öylece.. yemin ederim bu huyundan nefret ediyorum Ergın Atamanın... Bir hoca neden Mola almamak için diretir? amacı nedir ? Eğer birgün Ergin Atamanla karşılaşırsam özel olarak bu soruyu soracağım...

Gelelim 2.ci Duruma : Ergin Ataman sanki takımı bırakmak istiyor.. Milli takımı düşünüyor gibi.. hiç heyecanı falanda yok... maç içinde 1 gram tepki vermiyor... Eğer durum böyleyse El Sıkışılıp Yollar ayrılmalı.. Taze bir kan gerekli takıma..

NOT: Bu konuyu açtığım için büyük tepki alacağım biliyorum ama düşündüklerimi yazmak istedim...umarım hak verirsiniz..

13487562631.jpg

Üst Alt