Hayalinizdeki Serhat Türkel


hayalinizdeki serhat türkel:D buyrun,ben diyorumki 3-4 kere evlenip boşanmış mutluluğu bulamamış biri,tipinin düzgün olduğunu tahmin ediyorum,çünkü gs li sonuçta:D,tahminim bu 
Cevap: hayalinizdeki serhat türkelİki kaş iki göz iki bacak iki ayak bir burun ve bir ağızı, kısa boy ve zayıf vücutla birleştirdniz mi alın size Serhat Türkel. İyi çocuktur vesselam.Hayale gerek yok buyrun..

504bb58acca4fa86f0c1fc63835d2131.jpg
 
Cevap: hayalinizdeki serhat türkelulan bu serhatın kısa boylu adamları niye sevmediği ortaya çıktı,kompleksli herif:D
 
Cevap: Hayalinizdeki Serhat TürkelSerhat'la mutlaka halı saha maçında görüşücem gelirse. Acaip merak ediyorum kendisini.
 
Cevap: Hayalinizdeki Serhat TürkelGalatasaray'lı olmadığını idda edenler formasına dikkat etsin..:)
 
Cevap: Hayalinizdeki Serhat TürkelYok sakatlık olmadı Allaha şükür , kıran kırana maçtı , her maçta olur öyle şeyler. Eğer kendi fotosunun yayınlanmasından rahatsız olmazsa ki olacağını da zannetmiyorum 3. Gscimbom Halısaha topiğinde resimler mevcuttur.Maça gelen kişi başka kişi değilse ben doğru olduğu kanaatindeyim.Ama her zaman söylemişimdir. Serhat kötü biri değildir. Onu anlamayanlar vardır o kadar.
 
Cevap: Hayalinizdeki Serhat TürkelSerhat doğruyu söyler demedim , anlaşılmaz bazen o kadar. İyi niyetinden hiç şüphe etmedim ben.
 
Cevap: Hayalinizdeki Serhat TürkelSerhat nasıl yonadı bari onu söyleyin.Zira dün bir başlıkta gerekli kondisyon yüklemelerinden sonra ortasahamızda rahatlıkla oynayacağını ifade ediyordu:p:p
 
Üst Alt