Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿ - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿

AW: Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿

7 yasinda freddy'i izledim aylarca tuvalete korka korka girdim geceleri camlara bakamadim.. Freddyi benimde rüyama girer diye 1gece uyumadan sabah etmistim (inanilmaz koydu bana o filim) tabi bütün bunlari kimse bilmiyor eee artist murat korkuyor dedirtirmiyim hic :D ayrica o günden beri freddyi birdaha hic izlemedim

Cevap: Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿

O değilde eskiden the others'ı izlemiştim, o dönem etkilemişti bayağı... Sonradan bir daha izledim, hiç de korkunç gelmedi ama yine de iyi bir film.

merak ediyorum ama izlesem mi izlemesem mi bilemedim:eek:

Kesinlikle izleme net ... Psikolojisi bozuk gerçekten gerizekalı bi adam çıkmış film çekmiş işte ... Film korku filmi falan değil tamamen pislik sapıklık üstüne kurulmuş bir film ... İnsanın psikolojisini gerçekten bozabilir ... Hele filmde oynatılan küçük bide çocuk var o çocuğu nerden bulmuşlar hangi ana baba çocuğunun böyle bir filmde oynamasına izin verir yok abi vallahi anlamadım yaa ...

Merak çok kötü bir şey.

bktan bir film, miden bozulur, aklina zarar sahneleri görürsdün

cok merak ediyorsan izle ama cok pis, gereksiz bir film.

İğrenç sahneler var. Filmi izledikten sonra miden bulanabilir.. Kısacası gereksiz iğrenç bi film..

Kesinlikle izleme net ... Psikolojisi bozuk gerçekten gerizekalı bi adam çıkmış film çekmiş işte ... Film korku filmi falan değil tamamen pislik sapıklık üstüne kurulmuş bir film ... İnsanın psikolojisini gerçekten bozabilir ... Hele filmde oynatılan küçük bide çocuk var o çocuğu nerden bulmuşlar hangi ana baba çocuğunun böyle bir filmde oynamasına izin verir yok abi vallahi anlamadım yaa ...

:ka19:

Others güzeldir evet, sesler falan çok ürkütür o filmde.

Ben Descent'tan çok etkilenmiştim. Gerilim olarak bana göre 10 numara filmdir. İlk filmin sonu da çok güzeldi mesela tam olması gerektiği gibiydi. Ama ikinci film için aynı şeyleri söyleyemem.

Balta, 13. Cuma fena değildir. Pek korku filmi izlemem ama izlediğim ender filmlerden.

elm sokagı kabusunda fredy den korkmuştum. yorganın altna girmiştim. tabi şimdi korkmam o başka:D

korku gerilim tarzı değil ama çok gerçekçi ve vahşet dolu bir film izlemek isterseniz "cannibal holocaust" birçok ülkede yasaklanan bir film midesi kaldırmayan izlemesin yalnız

Üst Alt