Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿ - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿

Cevap: Hayatında Seni En Çok Korkutan Korku Filmi¿

The Exorcism of Emily Rose.O günden beri korku filmi izlemiyorum.

Buna arkadaş götürmüştü biri ama hatırladığım kadarı ile bolca mahkeme sahnesi falan içeriyordu. İyiydi film ama böyle içine giremedim bir türlü devamlı ağır ve bu tip sahnelerden dolayı. (belki de girmek istemedim bilemedim şimdi :D)

The Amityville Horror

Çok korkulcak bir film değil aslında ama gece 4 de filme başlayınca, bir de odada tek başına olunca sağlam tırsmıştım. Şimdi izlesem gülerim heralde.

ben korku filmi izlemem

çünkü korkarım :)

küçükken "The Others"ı izlemiştim

en son ondan başka korku filmi izlemedim

Korku filmleri çok izlememde Salo diye bir film izledim evlerden ırak dünyanın en iğrenç filmi.

Alttakilerde epey tırsmıştım

The Orphanage

The Mothman Prophecies

The Blair Witch Project

The Descent

Halloween serisi

en sevdiğim tarzdır korku. hellraiser vardı, çocukken izlerken çok korkardım. şuan o çivi kafalı adam haricinde bir şey hatırlamıyorum ama onu yazabilirim en çok korktuğum olarak. şuanki filmlerden ise korktuğum yok, sadece arada gerenler çıkar o kadar :D

The Exorcist , Elm sokağı

Küçükken izlemiştim bu ikisini o yüzden bu iki filme hala zaafım var izlerken tırsarım.

Alttakilerde epey tırsmıştım

The Orphanage

The Mothman Prophecies

The Blair Witch Project

The Descent

Halloween serisi

The Mothman Prophecies. Cok guzel bir film, yillardir bu filmi dusunurum ama adini bir turlu hatirlayamadim. Sonunda sayende hatirladim, tesekkurler :D. Muthis bir hikayeye sahip, cok farkli bir film. Yalniz bu film gercek olmustu yanilmiyorsam, hatta bu filmin sonunda 'bu olaylar hala Amerika'nin belirli bolgelerinde meydana geliyor' yaziyordu. Bi ara tekrar izlemem lazim, cok guzel bir film.

Bu arada korku filmlerini izlerken aksam evde yalnizken izleyin, ozaman ben gorurum burda 'bu filme cok guldum vs' diyenlere. S!kiyosa aksam karanlikta yalniz izleyin. Bakalim gulebilecekmisiniz :D.

Texas Katliam'ını küçükken izlemiştim.Belki o yüzden bu kadar korkmuşumdur.Hatta izlerken son sahneleri izlemeye kalbim yetmedi ve korkudan sonunu izlememiştim.O gün bu gündür o filmin sonunu izlemedim(ama diğer filmlerini izledim.)Bunun dışında Paranormal Activity'den çok korkmuştum(tabii ortam çok korkunçtu).Halka baya bi korkunçtu.Bir de 1408 çok germişti.

alinterieu.jpg

Yahu ben Freddy Krueger'a gülüyordum baldır bacakken bile. Hele o metalimsi elini köpekbalığının sırtı gibi yaptığı bir sahnesi yok mu,kahkahayı basmıştım ;)

Yalnız Jason tam bir piskopattı.

çığlık 1 filmini cok beğenmiştim.çığlık la beraber korku filmlerinde yeni dönem başladı.en sonda favorim testere 1..gelmiş gecmiş en iyi gerilim filmidir bence

Üst Alt