Hayatını Bu Foruma Adayanlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayatını Bu Foruma Adayanlar

Su foruma ilk geldigimde eski bir üye oldugum iddia edilirdi. Su eski muhabetleri okudukca, keske olsaymisim diyorum. Ne savaslar, kopmus, ne mücadeleler, ki dahil olmak isterdim.

Eski üyeliğimi açtığım dönemde birader ile birlikte kullanırdık..

Onun mizacı tabi ciddi, bana çift kişilikli misin falan diyorlardı..

Sonra üyeliğin itibarını bozuyorsun diye girişini yasaklamıştım, :asd22:

(Hesap trol olduğu için kendine hesap açmaya kalkınca, çift hesaptan dolayı onaylanmıyordu.)

İmkansız o verilere ulaşmak maalesef

2008 kayıt olduğumda biraz geç davranmıştım 100 ise normal

2006 ilk açıldığı zaman fifacm tarzı bir site vardı oradan görmüştüm duyurusunu ilk açıldığı gün kayıt oldum diye hatırlıyorum

Hatta forumun ilk konusuda Oğuz Serdar açmıştı forumda son mesajı kim atar diye eğlence makara muhabbet konusu idi

cihanı sağbekken hatırlarmısın reys?
enaz sarbi kadar delirtmiştir o dönem

O da malin tekiydi. Bir yanda bu öte yanda Orhan Ak.

Böyle heriflerle ugrastik zamaninda. Sag bek resmen lanetli bölgeydi yillarca. Cihan da 5 sene mi ne kalmisti takimda, Sabri gibi bir kac iyi maci vardi ama %90 berbat bir adamdi. Bir de bu herifin orijinal pozisyonu ön liberoydu yanlis hatirlamiyorsam.

Yok , real sociedad maçında tolga ciğerci vari bir gol atmıştı. 2-0 kazanmıştık yanılmıyorsam. Bir de altan vardı bizde , adamın keli maçlarda hep parlardı ������

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
altan diyince aklıma geldi rıdvanın yorumculuğunu yaptğı bi maçın devre arasında altanın keline küfredişi vardı. o dönem başka bi forum baya gündem yapmya calısmıstı bunu ama olmamıstı :asd:

Üst Alt