Hayatını Bu Foruma Adayanlar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayatını Bu Foruma Adayanlar

2008 kayıt olduğumda biraz geç davranmıştım 100 ise normal

2006 ilk açıldığı zaman fifacm tarzı bir site vardı oradan görmüştüm duyurusunu ilk açıldığı gün kayıt oldum diye hatırlıyorum

Hatta forumun ilk konusuda Oğuz Serdar açmıştı forumda son mesajı kim atar diye eğlence makara muhabbet konusu idi
Bir sürü oyun vardı forumda sen bundan bir şeyler hatırlıyormusun?

riberynin olayı dehsetti ya o dönem bu geldi bonus monus diye herkes sinirli tabi fakat tv kanallarında antrenman videoları falan dönmeye baslayınca ufak capta bi şok başlamışltı.
riberynin ilk antrenmanı veya ilk antrenmanlarından biri olmalı çift kale maç yapıyor bizimkiler ribery topu aldı aralarında bülentinde olduğu bi kaç kişiyi yatırıp şutu çekti topu çatala vurdurdu. ingiltere stadlarındaki gibi ouuuuu diye bi ses yukseldi ve o 10 12 sanıyelık antrenman görüntüleri bitti. ondan sonra olayın rengi değişmeye başlamıştı tabi

Oğuz Serdar'ın, Semih Şentürk'ün dünyanın en iyi forveti olduğunu kabul etmeyenleri forumdan direkt şutladığı zamanları hatırlayanlar vardır sanırım. :asd22:
Semih'e laf ettirmezdi.

Bir sürü oyun vardı forumda sen bundan bir şeyler hatırlıyormusun?

Mert'in yaptığı yarışmaları mı diyorsun

Çocuk forumun Acunuydu hey gidi güzel projeler düşünüp forumu ayakta tutuyordu

Hatırladığım Survivor yapmıştık haftalık olarak bir oyun seçiyordu oylama yapıyorduk msn üzerinden konsey yapıyorduk :asd22::asd22:

Mert'in yaptığı yarışmaları mı diyorsun

Çocuk forumun Acunuydu hey gidi güzel projeler düşünüp forumu ayakta tutuyordu

Hatırladığım Survivor yapmıştık haftalık olarak bir oyun seçiyordu oylama yapıyorduk msn üzerinden konsey yapıyorduk :asd22::asd22:
Yok onu demiyorum "gerçek" oyunlar vardı sitenin bir bölümünde

Üst Alt