hayatınızın en güzel yılı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hayatınızın en güzel yılı

bu aralar hep kötüleri konuşuyoruz.. Biraz güzel şeyler konuşalım. Herkesin mutlaka iyi hatırladığı, mutlu hissettiği yıllar vardır.

Benim açımdan en güzel yıl; 2006. Sınav stresinin henüz başlamadığı, parkta maç yaptığımız, sabahtan akşama kadar sokakta top oynabildiğimiz ve asla yorulmadığım, doğum günü yapıp hediye alabildiğim, siyaset, hayat ne bilmeyen veya yeni öğrenmeye çalışan, Galatasaray'ın unutulmaz şampiyonluğu ile arkadaşlara hava attığım, yazın bir yandan basketbol kursuna gidip bir yandan dünya kupası izlediğim, kurs bitince 1 ay tatile gittiğim unutulmaz bir yıldı.

Ne olduysa 2007 sonrası oldu. Ergenliğe yeni adım atmaya başladığım, o dönemki sistem yüzünden daha ortaokulun ilk senesi sınav stresi başlamıştı. Sokakta top oynama devri hemen hemen bitmişti. Beden dersleri hariç oynamıyordum. Doğum günü yapmayı da bıraktım. İnsan küçükken büyüklere özenir, bende bir an önce büyümek istiyorum, 18 yaşına gelmek istiyorum der ama biraz büyümeye başlayınca geçmişi özler.. İşte o yıldan beri benim hayatım hep geçmişe özleme dolu. Hayatı öğrendikçe o güzel yılları özlüyorum. Bir daha dönmeyeceğini bile bile.. 2006 yılı her zaman benim için en güzel yıl olarak kalacak.

2008 yazı.
arkadaşlarla öğle-akşam arası deniz sonra sabaha kadar bahçede PS oynama keyfi. hiçbir stres yok dert yok, lise 2ye geçmişim, bölümü vs seçmişim 10000 sms bitirme dönemi, platoniğiz ama bi yandan konusuyoruz vs güzel zamanlardı. supernatural izleyip kanka impala yawwww öff hayalleri :D şimdi hayatımız düzülmüş, yaşıyoruz ama yaşamak denirse
! . .

2019 benim için muhteşem bir yıl oldu.
Okuldan mezun oldum. Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birinde yüksek lisans kabulü aldım.
Ve hemen akabinde çok uluslu otomotiv devlerinden birinin bünyesinde işe girdim.
2020 yine benim için yükselen trend ile gidiyor fakat dünya için çok acı günler geçiriyoruz.
Umarım yazın toparlarız

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2012-2013
Okul Bitiyor
GS costu
Rahatiz/ stres felan yok
Asik olmustuk

Almost Only good vibes
me too

2013te okuldan mezun olup güzel bir iş bulmuştum :(

dolar 2tl felan zamanına göre güzel bi pc toplamıştım.(çağ dışı bir bilgisayardan geçince dünyam değişmişti:))

iş arkadaşları okuldan mezun olduğum arkadaşlar vs çok güzeldi çoğumuzun yaş 20-23 civarlarıydı evlenen yoktu pek şimdi ise çoğu evli :(

Lise 2 ve lise 3 yılları iyiydi yav sıkıntılı günler yaşanmış olsa da üç farklı okulda tamamlamış olsam da şöyle geçmişe dönüp baktığımda o günler kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum. Üniversitede falan araya menfaat ve yavşaklık giriyor, lise yılları gibi saf ve temiz arkadaşlık olmuyor.
lise 2 benim de iyiydi
haftada 4 gün okul vardı yarısı lab.da geçiyordu zaten, cuma cumartesi pazar tatil
okuldan çıkınca yemeğimizi yer belediyenin beleş halısahasına giderdik, haftada 4 gün falan maç yapıyorduk temiz
okulda da lab.da bağlantılı cs1.6 ve fifa07 oynuyorduk :asd:
neresinden bakarsam müthiş aktivitelerin olduğu dönem olarak gözüme çarpıyor :D

Bu soruya cok uzun cevap yazardim ama hayatimi annemin vefatindan oncesi ve sonrasi olarak ikiye bolecek olursam ilk donem icin elbette cocukluguma donmeyi cok isterdim. Ortaokul, lise ve hatta yuksekokul, uni yillari her ne kadar guzel gectiyse de ilkokul yillarini tercih ederim.

Ikinci bolumde cokca gezdim 97-00 yillari ve fena halde kari kiza daldigim 06-08 arasi eglenceliyidi derim ama cocuklarimin dogdugu 09-11 yillari ve ilk infant yillari tabi ki en mutlu oldugum donemlerdi. Esimin psycho hamilelik donemlerine ragmen. Simdi dilleri pabuc kadar. Yine de seviyorum keretalari.

Maddi olarak ta gecen 24 ay hayatimin en muhtesem donemiydi yalan yok.

Üst Alt