hayatınızın en güzel yılı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hayatınızın en güzel yılı

Else triolet in, hangi kitabında olduğunu hatırlamıyorum " içeridekiler, hepsi yazılmış ve rafa kaldırılmış, yazılanları da artık değiştirilemeyecek birer kitap gibiler(yaşlılığında yazdığı bir kitap, içeridekiler de yaşlı dostları)" şeklinde bir cümlesini hatırladım.

Şimdiye kadar yaşadıklarım için çok şükür daha da yaşayacaklarımız vardır inşallah.

2013. Drogba-Sneijder transferleri , rahat bir şampiyonluk ve efsane Real Madrid maçı. 2006'dan beri takip ettiğim Alman futbolunun nefret ettiğim İspanyol takımlarını tokatlayarak CL finali yapması. Kişisel olarak hayatımın en büyük challengelarından biri olan özel yetenek sınavında hem Marmara'yı hem de birincilikle Mimar Sinan'ı kazanmak. 4 senelik büyük bir stresin bitişi evresindeki adeta lale devri ayları. Çok keyifli bir yıldı stresiyle ayrı güzellikleriyle ayrı.

2008'de hiç kötü bir olay hatırlamıyorum. Takım şampiyon olmuş, Euro 2008'de unutulmaz bir turnuva yaşamışız. Ülke bu kadar kutuplaşmamış, ekonomi iyi, ÇGHB var, mahalle maçları, Bahattin amcadan aldığım Oğuz Gold Cola ve 25 kuruşluk cipsler bir de üstüne 1 liraya 10 tane aldığımız meybuzlar. Bir yıla dönmek isteseydim kesinlikle bu yıla geri dönmek isterdim.

2013 de fena değildi. Tam da Sneijder'in geldiği günler babam bypass ameliyatı olmuştu. Bir yandan sevinç bir yandan burukluğu aynı anda yaşamıştım. Lise bitmiş, üni sınavlarına hazırlanıyorum. Takım hem ligde hem ŞL'de süper gidiyor. Harlem Shake, Gezi Parkı olayları. Ağustos'ta hem Emirates Cup'u hem de Süper Kupa'yı almışız takım üst üste 3. şampiyonluğa gidiyor. Real maçında ağır yenilgi, Fatih hocanın gönderilmesi, fenerin iyi gitmesi ve son şampiyonluğu aldığı yıl. İyi başlayıp kötü bitmişti.

Zaten ondan sonrası pek de güzel olmadı benim için. Belki de büyüdüğümüz için mi bilmem, küçükken her şey daha güzel, daha sorunsuz geliyordu.

Kesinlikle lise yılları. Illaki özel bir yıl belirtmek gerekirse belki 2008 diyebilirim ama lise yıllarının hepsi genel olarak çok güzeldi.

O zamanki arkadaşlıklar ayrı bir güzeldi, ne mutlu bana ki o zamanki en yakın arkadaşım hatta kardeşim ile yıllar geçse bile hâlâ en yakın arkadaşız kardeşiz. Her gün ayrı bir goygoy ayrı bir eğlence oluyordu, stres yoktu para kazanma derdi yoktu geçimini sağlama derdi yoktu bol bol zevk, eğlence ve mutluluk vardı. Ilk aşkımı o zamanlar yaşamıştım, bununla birlikte ilk aşk acısını da. Bu deneyimi çoğumuz o dönemler yaşıyor hayatında zaten.

Çok güzel günlerdi gerçekten ya, şimdi oturup düşününce herşey tekrardan gözümün önüne geldi, şu yaşadığımız zor dönemde yüzüme büyük bir tebessüm getirdi şu an. Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.

sent via GSC

hayatımın en güzel yılları 1991 ve 1993 yılları arasında yaşandı çünkü o yıllarda ne olduğunu hatırlamıyorum.

Üst Alt