Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haydi Fener'li Olalım, Konumuz: "Şike Operasyonu"

Cevap: Manyak Bir Konu: Hadi fenerli Olalım, Konusuda: Şike Operasyonu

Platini dönme dolapta dönerken kendi gözlerimle duydum. "hiçbir takım alt lige indirilmeyecek" dedi. Hatta ingilizcesinde indirilmeyecek derken "won't download" diyordu ordan çaktım. Hem bu radyolarda da alt yazı olarak geçti. Görmüşsünüzdür.

Sorma ya. 5 yaşındaki çocuklar bile İngilizce konuşuyordu, kendimden utandım.

Ilk 2 sayfayi okudum, kendimi angut.com'da hissettim, renkdaslarim hepinizi kutluyorum :)

Babamin kongre üyesi olan arkadasinin oglu, kafede otururken Büyük baskanimizi Hazardin menajeriyle birlikte görmüs.

Konusmalarindan anladigi sunlar: Hazard devre arasi Lillei birakip Fenerbahceye gelmeye hazir. Bunuda para icin degil, Fenerbahcenin cok büyük kulüp oldugu icin yapiyor, keza Lillede aldigindan daha az para alacak bizden.

Aziz Baskan sagolsun.

Süper gelisme. Hemen HAZARDTOFENERBAHCE diye bir portal aciyorum. Hazardi bizde taraftar olarak ikna edelim. Destek zamani simdi. Bu siteyi gördükten sonra gelmemezlik yapmaz Hazard.

Destek vermeyen kediler,ciksin forumumuzdan, gitsinler kocakafayi izlesinler.

Iyi geceler baskanim‚ FBTV´de nezaman klibiniz ciksa duygulaniyorum kendimi zor tutuyorum..!!

Dün Cskaya dikkat ettim de;

Doumbia‚ Tosic‚ Wagner Love gibi çok yetenekli oyuncuları var ama bir Alexli Fenerbahçe gibi iki pas yapamadılar.

O zaman bir kez daha Alexin ve Aykut Hocanın değerini anladım...

Fatih Terim imparatorsa, Aykut Hocam kainat güzelidir be !

Konu: Alex‚ Avrupa Maçlarında Artık OYNATILMAMALI

Evet bence de oynatılmamalı onun yerine Messi yi oynatmalıyız artık daha fazla yedek beklememeli çocuk.

__

kaynak. Antu.com Cep Forumları

__

Bu ne lan böyle :asd: Yazık acıdım şimdi. :asd:

Konu: Alex‚ Avrupa Maçlarında Artık OYNATILMAMALI

Evet bence de oynatılmamalı onun yerine Messi yi oynatmalıyız artık daha fazla yedek beklememeli çocuk.

__

kaynak. Antu.com Cep Forumları

__

Bu ne lan böyle :asd: Yazık acıdım şimdi. :asd:

Talha çocuk güzel ironi yapmış aslında sanırım o başlıktaki en akıllı fenerli odur :)

Beyler milli maçtan önce bizi düşürürlerse daha iyi olur milli takımın ve oyuncularımızın morali bozulcagı için 5 milyar dolarlık maddi tazminatın yanına 5 milyar dolarlık manevi tazminat ekleriz

bunu şimdi ben yazdım :D

Biraz önce küvette maydanoz yıkarken bir çılgınlık yapayım dedim ve kafamı suyun içine soktum.Ve ne oldu biliyormusnuz nefes alamadım suyun içinde almaya çalıştım ama alamadım.Demekki suyun içinde oksijen yok.Daha önce böyle birşey keşfedilmişmiydi?eğer keşfedilmediyse patent başvurusu yapacağımda.

Biraz önce küvette maydanoz yıkarken bir çılgınlık yapayım dedim ve kafamı suyun içine soktum.Ve ne oldu biliyormusnuz nefes alamadım suyun içinde almaya çalıştım ama alamadım.Demekki suyun içinde oksijen yok.Daha önce böyle birşey keşfedilmişmiydi?eğer keşfedilmediyse patent başvurusu yapacağımda.

Caner Ygs sınavına girmene gerek yok gel pazartesi benim üniversitede başla :)

Geçen gün iş nedeniyle Barcelona'ya gidip bir fuar organizasyonuna katıldım. E gitmişken de Nou Camp'ı bir ziyaret ettim.

Stadda gezerken Barcelona'nın malzemecisine rastladım. Adam beni görünce "Turk,Turk" diye koştu yanıma geldi.Etrafıma baktım bi an sonra Türk olduğumu hatırladım.

Çok seviyormuş Türkiye'yi. 2. lafı "Fenerbahçe" oldu. Fenerbahçe'nin büyüklüğü Barcelona'yı da sarmış renktaşlarım :)

Ama asıl konu bu değil...

Sohbeti koyulaştırdık,iş şike olaylarına geldi.Ne dese beğenirsiniz,C.L.'ye alınmamamızın nedeni Barcelona'ymış.Bunun nedeni de neymiş biliyor musunuz? Barcelona'nın Messi'ye kızması. Çocuk bizim için yanıp tutuşuyormuş. Malzemeci Sanchez'e içini döküyormuş.Ama Barcelona bırakmak istemiyormuş ve bu yüzden takım içinde Messi huzursuzluk çıkarıyormuş. Barça başkanı C.L.'ye alınmamamızdan sonra Messi'ye hareketi çekmiş. Messi soluğu Sanchez'in evinde almış,dertleşmişler,Fenerbahçemiz için ağlamışlar. Sonrasını anlatmadı Sanchez.Israr ettim ama nafile...Özelmiş...

İşte renktaşlarım durum bu :(

Geçen gün iş nedeniyle Barcelona'ya gidip bir fuar organizasyonuna katıldım. E gitmişken de Nou Camp'ı bir ziyaret ettim.

Stadda gezerken Barcelon'nın malzemecisine rastladım. Adam beni görünce "Turk,Turk" diye koştu yanıma geldi.Etrafıma baktım bi an sonra Türk olduğumu hatırladım.

Çok seviyormuş Türkiye'yi. 2. lafı "Fenerbahçe" oldu. Fenerbahçe'nin büyüklüğü Barcelona'yı da sarmış renktaşlarım :)

Sohbeti koyulaştırdık,iş şike olaylarına geldi.Ne dese beğenirsiniz,C.L.'ye alınmamamızın nedeni Barcelona'ymış.Bunun nedeni de neymiş biliyor musunuz? Barcelona'nın Messi'ye kızması. Çocuk bizim için yanıp tutuşuyormuş. Malzemeci Sanchez'e içini döküyormuş.Ama Barcelona bırakmak istemiyormuş ve bu yüzden takım içinde Messi huzursuzluk çıkarıyormuş. Barça başkanı C.L.'ye alınmamızdan sonra Messi'ye hareketi çekmiş. Messi soluğu Sanchez'in evinde almış,dertleşmişler,Fenerbahçemiz için ağlamışlar. Sonrasını anlatmadı Sanchez.Israr ettim ama nafile...

vay şerefsiz...:(

Radyo'da altyazı geçti biraz önce, Aziz Başkan serbest bırakılmış.

Stadda gezerken Barcelona'nın malzemecisine rastladım. Adam beni görünce "Turk,Turk" diye koştu yanıma geldi.Etrafıma baktım bi an sonra Türk olduğumu hatırladım.

Sohbeti koyulaştırdık,iş şike olaylarına geldi.Ne dese beğenirsiniz,C.L.'ye alınmamamızın nedeni Barcelona'ymış.Bunun nedeni de neymiş biliyor musunuz? Barcelona'nın Messi'ye kızması. Çocuk bizim için yanıp tutuşuyormuş. Malzemeci Sanchez'e içini döküyormuş.Ama Barcelona bırakmak istemiyormuş ve bu yüzden takım içinde Messi huzursuzluk çıkarıyormuş. Barça başkanı C.L.'ye alınmamamızdan sonra Messi'ye hareketi çekmiş. Messi soluğu Sanchez'in evinde almış,dertleşmişler,Fenerbahçemiz için ağlamışlar. Sonrasını anlatmadı Sanchez.Israr ettim ama nafile...Özelmiş...

Zaten herkez bu isin icinde böyle birseyin oldugunun farkinda. Ama QTM sagolsun iyi gizleniyor.

QTM = Quality Turkish Medya in Angut Language!

Üst Alt