Hayırlı Hezimet | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayırlı Hezimet

Rdaşlar biliyorum hepimiz çok iyi Galatasaraylılarız ve takımımızı hep galip gelirken görmek isteriz. Amma velakin arabesk laflara gerek yok. Bugün evlatçı, ırkçı ve torpilci Hamzanın sonu olacaksa -özellikle evlatlarının rezil oyunuyla- ben bir hezimeti kabul ederim.

Naçizane düşüncem budur.

Kabul Etmem.
Galatasarayi kucuk dusurek hic bir zihniyeti kabul etmem olasilik dahilinde degil.

cingıl bels

Son düzenleme:
Tabi lig maçında olursa telafisi olur daha hayırlı olur ama herif lig maçlarındaki hezimetlerden rezil oyundan, oyuncu tercihlerinden zerre sorumlu hissetmiyor kendini. Ya taraftarı suçluyor ya da eksiklerimizi gördük diyip kapatıyor.

Bilemiyorum Altan...

Asla kabul etmem. Galatasaray armasının olduğu yerde başımızda değil Hamza, Mahmut Uslu bile olsa benim için o armayı, renkleri gördükten sonra akan sular durur. Kişiler gelip geçicidir!

sabah bu maç için korkuyorum yazmıştım bazı arkadaşlar tepki gösterdi ama daha maç başlamadan kabus başladı :( :(

Yaw içerde Osmanlı'ya yenildik herif pişkin pişkin konuştu. Astana'ya yenilsek "Avrupa farklı bi arena, takımlar çok disiplinli oynuyor. Bikaç gün önce maç yaptık, o kadar da yol gittik, hava şöyleydi, zemin böyleydi" derken üste çıkar.

Asla kabul etmem. Galatasaray armasının olduğu yerde başımızda değil Hamza, Mahmut Uslu bile olsa benim için o armayı, renkleri gördükten sonra akan sular durur. Kişiler gelip geçicidir!

Muhakkak öyle. Ama bu herifin gitmesi lazım. Her maça taraftar olarak moralsiz başlıyoruz sinirlerimiz yıpranıyor. İşin kötüsü maçlar da rezil gidiyor sinirlerimiz daha da yıpranıyor. Bu herif anca ya böyle bir maçtakş hezimetle gider ya da arenada taraftar tarafından aşağılanarak gider.

Keşke 2.seçenek olsa ama şu zamana kadar taraftar uyuyor. Böyle bi herifin ağlatılarak takımdan gönderilmesi lazımdı tribünler tarafından şimdiye dek

arkadaşım hamza 20 gol de yese istifa edecek karaktere onura sahip biri değil. olan takıma olur tarihe kara leke geçer. ayrıca kişiler geçici kulüp kalıcıdır .
hamzo bugün galip gelse (ihtimal vermem) takıma çöreklenir ama yapacak bir şey yok pire için yorgan yakılmaz.

Muhakkak öyle. Ama bu herifin gitmesi lazım. Her maça taraftar olarak moralsiz başlıyoruz sinirlerimiz yıpranıyor. İşin kötüsü maçlar da rezil gidiyor sinirlerimiz daha da yıpranıyor. Bu herif anca ya böyle bir maçtakş hezimetle gider ya da arenada taraftar tarafından aşağılanarak gider.

Keşke 2.seçenek olsa ama şu zamana kadar taraftar uyuyor. Böyle bi herifin ağlatılarak takımdan gönderilmesi lazımdı tribünler tarafından şimdiye dek

Gitmez çünkü adam piyon. Yönetim göndermez. Bir de nerden bulacaklar bu kadar yalaka, yönetimin ayakçılığını yapacak bir adamı? Hamza ancak sezon sonu 3. 4. olduğumuz takdirde ya da 5-6 maç arka arkaya puan kaybettiğimiz takdirde gider. Bu ihtimalleri de şahsen bir taraftar olarak ben kabul etmem.

Gitmez çünkü adam piyon. Yönetim göndermez. Bir de nerden bulacaklar bu kadar yalaka, yönetimin ayakçılığını yapacak bir adamı? Hamza ancak sezon sonu 3. 4. olduğumuz takdirde ya da 5-6 maç arka arkaya puan kaybettiğimiz takdirde gider. Bu ihtimalleri de şahsen bir taraftar olarak ben kabul etmem.
Taraftarın baskısına ne yönetim ne de hamza dayanabilir. Aziz yıldırım yönetimi değiller bizimkiler neticede.

Üst Alt