Hayırlı Hezimet - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayırlı Hezimet

aptalca. neden aptalca çünkü böyle mağlubiyetler fb bjk gibilere yakışır (molde--liverpool vs.) hamzaoğlu ölümsüz değil elbet bi gün gidecek ki bu kafayla takımda uzun yıllar kalması mümkün değil. sadece sabretmemiz lazım yenilelim gitsinler filan çok saçma laflar bunlar

Ne dedi özetlersen?

Rodriguez gibi çift yönlü oynayabilen bir oyuncun varken tr nin en iyi stoperi çeju varken Bilal'le semihle ANCA Gençlerbirliği'ne karşı oynarsın neden bu tercihleri yapmadı elinde Sinan varken neden Umut'u oynatır sonra da taraftar tepkisi diyor taraftar haksız mu diye düşünüyorum bazen dedi

Rodriguez gibi çift yönlü oynayabilen bir oyuncun varken tr nin en iyi stoperi çeju varken Bilal'le semihle ANCA Gençlerbirliği'ne karşı oynarsın neden bu tercihleri yapmadı elinde Sinan varken neden Umut'u oynatır sonra da taraftar tepkisi diyor taraftar haksız mu diye düşünüyorum bazen dedi
Futboldan anlayan yönetici. Helal olsun

Ben Galatasarayı sevdim arkadas basarıları değil tabiki Galatasaray adına ne güzelse o olsun ama şu konuda sacmalamayın artık lütfen bu takım kim basında olursa olsun sampiyonluga oynamalı hamza selçuk semih gidecek diğe sacma sapan konusmaları kaldıramıyorum.

Rdaşlar biliyorum hepimiz çok iyi Galatasaraylılarız ve takımımızı hep galip gelirken görmek isteriz. Amma velakin arabesk laflara gerek yok. Bugün evlatçı, ırkçı ve torpilci Hamzanın sonu olacaksa -özellikle evlatlarının rezil oyunuyla- ben bir hezimeti kabul ederim.

Naçizane düşüncem budur.
Hamza Hoca'mıza hakaret ettiğin için ceza aldın mı?

hayırlı olmadı malesef
hamza devam etse o sene champ yarışında olurduk. ligde baya bahtsızdık
ama her puan kaybında hamza delikanlılık yapıp suç benim, pardon fln filan gibi şeyler diyince tüm oklar kendine döndü ve by yağ kendisini kovarak taraftarı tatmin etme yoluna gitti, sonrası için bir planı olmamasına rağmen.
denizli ve y-t beyi toplasan hamza etmez malesef.

hayırlı olmadı malesef
hamza devam etse o sene champ yarışında olurduk. ligde baya bahtsızdık
ama her puan kaybında hamza delikanlılık yapıp suç benim, pardon fln filan gibi şeyler diyince tüm oklar kendine döndü ve by yağ kendisini kovarak taraftarı tatmin etme yoluna gitti, sonrası için bir planı olmamasına rağmen.
denizli ve y-t beyi toplasan hamza etmez malesef.
Hamza iyi çocuktu

Tek kusuru vardı, yabancı sevmezdi

Perspektif büsbütün yanlış değil. Bu ibrasızlık ve istikrarsızlık sürecinin devam etmesi, akabinde uzun süreli bir başarısızlık periyotu camiamıza iyi gelecektir.

Bu kulübün problemi en diptedir, yani taraftarındadır! Kurtuluş ise bu yeni nesil, Galatasaray'ı en başarılı kulüp diye tutan ayran gönüllülerin tasfiyesindedir. Fenerbahçe'yi bu kadar iğrenç ve sevimsiz yapanların kökünde yine bu tip taraftar entitlement'ı vardır ve Galatasaray tekrardan bir halatı hep beraber çekenlerin takımı olana dek gerekirse bir 14 yıl daha şampiyon olamamak yeğdir!

Bu vesileyle forumdaşlarımızı Galatasaray'ı Galatasaray yapanın ne olduğuyla yüzleşmeye davet ediyorum. Galatasaray tek büyüktür, Türkiye'dir, babadan mirastır diyenler yanılıyorlar!!

Üst Alt