Hazırlık Maçı | ACF Fiorentina 4-1 Galatasaray | MS | 11 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | ACF Fiorentina 4-1 Galatasaray | MS | 11 Ağustos | Spor Smart

O kupa icin cocugunu kesecek fenerliler vardir rengo, ne yaptin.

Ha daha birkac gun once super kupa ile ligin en buyuk kupasini alan takim (en buyuk cunku lig sampiyonunun kupa sampiyon/finalistiyle karşılaştığı mac) Italyanin orta sira takimindan 4 yemesi ayri bir tez konusu.
kanka benim superlig şampiyonluğu bile umrumda değil yaw
5. olan şampiyonlar ligine direk gidiyor deseler her sene 5.liğe fitim ben kim ipler dandik türkiye ligini

Abi 1 tane oyuncu icin 2 ay ugrasirsan diger taraflarin boyle kalir. Bu takimin gecen seneden beri belliydi luyindama marcao ile yeterli olmadigi. Her mac marianoya saydirmadik mi ? Fernandoya kotu dedik fernandoyu arar olduk.
Aga sorun luyi marcao falan değil. Bu takımın en önemli 3 eksiği dinamik sağ bek/solbek/ön libero. O 3 oyuncuyla takımın çehresi bambaşka olur

bekleri değiştirmeyi bu sezon için unutalım bence. şu anki durumda tek para beklentimiz olan diagne'yi satsak bile kalan para ile o kadar oyuncu alamayız.

zaten -3 milyon civarındayız. orta sahası da var bu işin. muhtemel falcao transferi de bonservisli şekilde olursa orası da eksi hanesine girecek.

dolayısıyla bekler aynen devam eder.

Su haliyle seri 6 da 8 veya nerde isterseniz oynasin bu tempoyla 11 de asla oynayamaz donka vurdumduymaz diyorduk bu adamdami vurduymaz acaba diye dusunmeye basladim

Adam yanindan geciyor seyrediyor sanki zorla getirmisler oylesine bir mac yapip gidicek arkaya 2 kante koysan seri anca oynar

Merak ettiğim acaba böyle olduğunu bilerek mi aldık? Yoksa sadece isme mi aldandık?
Bizim sonumuz olur bu orta saha.

Bi ton adam aliyoruz oyunda 1 gram yukselme yok hatta gecen seneye nazaran daha az pozisyon buluyoruz ve cok daha kolay goller yiyoruz

Bize onyekuru lazım tempo lazım bu takıma emre morla beraber çok iş görür.

onyekuru imzalayacak galiba monaco ile. bugün kontrat imzalamak üzere gittiğine dair haberler vardı.

ama dünyada tek pırpır kanat onyekuru değil tabi.

yabancı kontenjanını açabilirsek bir tane hızlı kanat kiralamak iyi olurdu. babel hız ihtiyacını karşılayacak oyuncu değil.

Kondisyon yüklemesinden dolayi takimin hali böyle demek de net bir sekilde kolaya kacip yeni bahane üretmek bana kalirsa.

Bütün kulüpler yapiyor yaz kamplarinda o yüklemeleri. Bizim takim cok suursuz ve kopuk futbol oynuyor, en büyük etken bu.

Üst Alt