Hazırlık Maçı | AEK Atina 3-2 Galatasaray | MS | 31 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | AEK Atina 3-2 Galatasaray | MS | 31 Temmuz | Smart Spor

şu çöp rakibe karşı bile defans hallaç pamuğuna döndü duran top harici de gol atamadık.Bu takım CL de hallac pamuğuna döner.Gomisçiler sizede selamlar

Stoperi Turk aliyoruz o zaman

Kim var aklinda?

Linnes’i unuttum Hamza sayarken. 14’ü geçiyoruz stoperi de yabancı yaparsak, haklısın. Ama Maicon-Serdar hiç yeterli gelmiyor. Hadi Donk’u da stoper sayalım ama bir tane sağlam adam almamız lazım illaki. Türk stoper de yok alınacak. Ömer Toprak’ı kiralayamayız ki zaten iyi bir stoper de değil bence. Yine de öyle bir imkan olsa hayır demezdim şu anda.

Hoca’da sıkışırsam Fernando’yu stoper oynatırım yaklaşımı olabilir.

UEFA’ya 21 oyuncu bildirecek olmamız da sıkıntı, yani her bölgeden bol bol adam da yazamıyorsun alsan bile.

Son düzenleme:
balon feghouli hemen iyi denmiş, bir pozisyonda 2 metre topla gitti, 2 pozisyonda boşken içeri pas attı o kadar, sonrası bütün topları kaptırdı,bir defa sağ kanatta adam geçmeye çalışdı madara oldu, balon feghouli ancak üçüncü ligde top oynar...

Belhanda'dan belki bişeyler çıkarda şu Feghouli'ye teklif varsa derhal gönderilmeli hiçbir ektrası yok birde takımın en pahalısı ve en uzun sözleşmeye sahip oyuncusu

DjdKRvdXsAALxdC.jpg

selçuk inan takımı direk bir kişi eksik oynatıyor,belhanda boş küme , gomis ortalıkda yok ... ilk yarı üç kişi eksik oynadık bu arada fernando 8 numara oynadı tam sıvadı ,carolu saymıyorum,..sonra balon feghouli falan filan , bunların alayı boş...

Üst Alt