Hazırlık Maçı | AEK Atina 3-2 Galatasaray | MS | 31 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | AEK Atina 3-2 Galatasaray | MS | 31 Temmuz | Smart Spor

Eğer çok ekstra bir marka değilse bir oyuncuya 3,5-4 milyon euro vermenin hiçbir mantığı yok. Bu paraları alan adamlarin yaptığı katkıyı yapabilirken 1,5-2 milyona oynayabilecek oyuncuyu rahatlıkla bulabilirsin.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

carol-balon feghouli -belhanda - gomis acilen satılmalı ,selçuk inan kadro dışı bırakılıp toprak sahada antreman yaptırılmalı aksi halde bu heriflerin olduğu her maç eksik-eksiklerle dolu takım olur..

Linnes’i unuttum Hamza sayarken. 14’ü geçiyoruz stoperi de yabancı yaparsak, haklısın. Ama Maicon-Serdar hiç yeterli gelmiyor. Hadi Donk’u da stoper sayalım ama bir tane sağlam adam almamız lazım illaki. Türk stoper de yok alınacak. Ömer Toprak’ı kiralayamayız ki zaten iyi bir stoper de değil bence. Yine de öyle bir imkan olsa hayır demezdim şu anda.

Hoca’da sıkışırsam Fernando’yu stoper oynatırım yaklaşımı olabilir.

UEFA’ya 21 oyuncu bildirecek olmamamız da sıkıntı, yani her bölgeden bol bol adam da yazamıyorsun alsan bile.

Valla bence stoper orta saha forvet alinsin, Gomis yollansin, en mantikli cozum bu

Mesela Silva gibi biri kiralansa, Silva, Mugdat, Ali Yavuz, Ahmet Sivri orayi goturur bir sekil

Cok zorda kalirsak Onyekuru'yu da santrafor oynatabiliriz

İlk 10 hafta falan genel olarak iyiydi yani. Gol atması da övüldü zaten doğal olarak.

Benim demek istediğim sırf gol atıyor diye savunan var mı? Ne bileyim sen neden kötü stoper olduğunu anlatınca skora katkısını öne süren var mıydı?

Sırf gol atıyor diye iyi stoper oldugunu sananlar vardı demek istiyorum. Mesela geçen sezon frikik golü attıktan sonra adam övülüyordu adamın savunma performansını önemseyen yoktu.

Örnek:

Adam 2 gol atti bu kadar ise yaramazin icinde en azindan bugun icin kötü demem adil olmaz.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt