Hazırlık Maçı | Avusturya 2-0 Türkiye | Maç Sonucu - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Avusturya 2-0 Türkiye | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Avusturya 2-0 Türkiye | Maç Sonucu

Yalamacı direktör Avci, Caner'i, Bekir'i ve Mert'i sürekli milli takıma çağırsın... Üstüne sürekli ilk 11'de oynatsın. Fenerli mallarda en iyi oyuncuların kendilerinde olduğu havasına devam edip, transfere gerek duymasınlar; ki zaten adamlar orta saha diye tutturuyorlar, sanki diğer bölgeler çok iyide :D

neymara nerden geldin renktaş :D

usta gökhan zan 2 seneden beri maç oynamadı doğru düzgün ne olursa olsun milli takımda oynamaz bence sen ne düşünürsün bilemem ...

sevmiyorum o çocuğu da :D brezilyanın her zaman ki şişirme reklam kokan oyuncularından 3 4 sene de bir çıkarırlar böyle ve birine fahiş fiyata yamarlar :D

biliyorum oynamadığını ama mert de oynamıyor veya oynamayan çok futbolcu var zaten milli takımımızda stoperde çok sorun olmaz maç temposu - ben zaten çok iyi demiyorum egemenden bekirden net olarak daha iyi diyorum semih zan ikilisi semih bekirden veya semih egemenden daha sağlam benim gözümde

osman tanburacı selçuga laf ediyor. fenerbahçe maçında arkalara uzun top atıyordun hani noldu atamadın bu maçta diyor. bu adam harbi mal ya. futboldan bir gram anlamıyor. anlıyormuş gibi millete akıl veriyor hıyar.

Hoca'nın deyişiyle ben onun bıyıklarını.Fatih Hoca geldiğinden beridir,Osman saldırgan davranıyor.Yazık ediyor kendine.

AW: Hazırlık Maçı | Avusturya 2-0 Türkiye | Maç Sonucu

osman tanburacı selçuga laf ediyor. fenerbahçe maçında arkalara uzun top atıyordun hani noldu atamadın bu maçta diyor. bu adam harbi mal ya. futboldan bir gram anlamıyor. anlıyormuş gibi millete akıl veriyor hıyar.

Bu Adam hakkinda bir araştirma yaptim.

Hoca az söylemiş bu mahluka!

Send from my HTC OneX using Tapatalk 2

Avcı'dan bir şey olmayacağını ilk maçtan sonra söylemiştim.Bu adamın bir şey bildiği yok gitsin İBB'sinin başına.Her maç daha da berbat oynuyor milli takım.

fenerbahcenin bu kaleciyle isi cok zor spartaka karsi, adamim birde özgüveni tamamen kayboldu bu mactan sonra

topa vuramiyordu bile o yaptigi hatalardan sonra herif, iyi oldu

maca gelince avci umut bulutu 4-2-3-1 sah tarafinda oynatiyor, cok sacma buluyorum bunu.

buraki yerine 3 gün önce 90 dk oynamis umutu oyundan alabilirdi ayrica.

bugün semihte baya sacmali isler yapti bu arada.

hamit haric kimse adam gibi oynamadi.

Yorumlarinizi dehset icinde okuyorum maalesef. Kulüp takimlarinin, milli takimin cok önünde tutuldugu belli birsey de, bu milli takim düsmanligini aklim almiyor. Abdullah hoca'nin oyuncu secimini begenmeyenler nerdeyse bayram yapacak halde yenildik diye. Ben demistim diyebilmek icin Mert'in hatali gol yemesine sevinenler bile var. Cok insafsizca buluyorum yapilan yorumlari. Genelde fenerliler yapardi, kanim donardi antu'da yaptiklari yorumlari okurken. Burasi da yaklasmis oraya. Milli takimla daha tek hazirlik dönemi gecirmis, henüz resmi maca cikmamis, genc bir antrenöre yapilan elestirileri iyi niyetli bulmuyorum. Abdullah hoca her türlü saygiyi ve sabri hakediyor. Elestirebilirsin, oyuncu tercihlerini sorgulayabilirsin, ama bu sekilde degil.

özet var mı özet maçı izleyemedim de bir de nasıl takımın durumu ilk izlenimler nasıl iş var mı?

Kötüyüz bariz şekilde ne oynamaya çalıştığımız belli değil bireysellik ön planda.

Bu takımın Hollanda maçına kadar toparlanacağını düşünmüyorum umarım farklı bir mağlubiyet almayız..

Galatasarayli Arda'nin milli takim performansi ve Atleticolu Arda'nin milli takim performansi arasinda daglar kadar fark var. Avrupa'da vitrin yapmak istedigi icin lig maclarinda degil de milli maclarda oynuyor diye elestirdigimiz zaman haksizlik edildigini düsünüyordum, ama Arda bizdeyken milli takimin bir numarali, hatta tek yildiziydi, su anki haliyle Sercan rahatlikla keser Arda'yi.

tabi erzurumda oynadı çogu topçumuz. oranın rakımı yüksekti 3 gün sonra birde avusturyayla oynadık. 5 dakkada 2 gol yedik kafaca bittik zaten. takımda çorba gibiyydi. bu maç pek kaale alınmaz ama abdullah hoca adamları dogru yerinde oyynatmazsa sonuç hüsran olur

Mert disinda hatasi yok bence Avcinin. Burak ne yapmaya calisiyor? böyle oynarsa rüyasinda görür formayi bizde. milli takimda bariz forvet sikintisi var. kim oynayacak bilmiyorum. Burakla olmaz bu is.

Üst Alt