Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.City | 20 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.City | 20 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-1 M.City | 20 Temmuz | İkinci Yarı | Euro Futbol

Beşiktaş şaşırttı beni biraz Fernandes iyi oynuyor her yerde baskısı var. Biraz şanslı olsa golü atmıştı. :)

Ama Man. City çok kasmıyor gibi sanki adamlar Beşiktaş yarı alanın yarısına kadar yürüyor ondan sonra koşuyorlar. :)

Bakalım ikinci yarı ne olcak...

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-1 M.City | 20 Temmuz | İkinci Yarı | Euro Futbol

yahu ne kascaklar zaten, hazirlik maci sonucta, rakipte besiktas

Beşiktaş şaşırttı beni biraz Fernandes iyi oynuyor her yerde baskısı var. Biraz şanslı olsa golü atmıştı. :)

Ama Man. City çok kasmıyor gibi sanki adamlar Beşiktaş yarı alanın yarısına kadar yürüyor ondan sonra koşuyorlar. :)

Bakalım ikinci yarı ne olcak...

hiç kasmıyo city.ama bjkde iyi mücadele ediyo. fernandes müthiş adam ya:ayatollah:

Mok atmanin luzumu yok .Iyi olana iyi diyebilmektir Galatasarayli olmak.Ilk yari Besiktas daha iyiydi.City ful kadro ile oynuyor.Kasmiyorlar falan hikaye.Tutan yok kassinlar.

biz gecen sene real madrid inter liverpool olimpiyakos la hazırlık macları yaptık bu sene program bile net degil

bu ramazan ayında bu 11 ayın sultanında beşiktaşlı taraftarlara sövmek istemiyorum ancak Allah beter etsin

kompany attı 2-0 oldu umarım 5-6 hatta gelebiliyorsa 7-8 gelsin

Adamim atmis golu :)

Picture-of-Sergio-Aguero-Manchester-City-e1313714919464.jpeg

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.City | 20 Temmuz | İkinci Yarı | Euro Futbol

Kimdi şutu çeken net göremedim direkte patladı bjk'nin.:asd:

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.City | 20 Temmuz | İkinci Yarı | Euro Futbol

Lan Ersan'in futbol hayati yerde geciyo :eek:

Oğuzhan oyuna girdi bakalım nasılmış adamı ilk kez izleyeyim.:asd:

Üst Alt