Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.City | 20 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.City | 20 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-2 M.City | 20 Temmuz | Maç Sonucu

Fernandes Türkiyede de aynısını yapıyor sonra tinerci taraftarı bir şey oldu sanıp aşağı iniyor bjknin futbolcularında bu aralar aşırı aşağılık kompleksi var dikkat etmek gerekir.

Fernandes yakışmıyorsun Beşiktaş'a.

Alacaksın Fernandes'i 4-2-3-1'e döneceksin.

Ötürrürsün ligi de,Avrupa'yı da

gençlerin falan oynaması bjk için heycan verici olur. kaldı ki oğuzhan ilk 11de oynar. muhammet de artık oynamalı.

Cevap: Hazırlık Maçı | Beşiktaş 0-1 M.City | 20 Temmuz | İkinci Yarı | Euro Futbol

-------

Bende forma konusunu yazmak için girdim.

oldu olacak kalecilerede kırmızı giydirselermiş hakemleride unutmamak lazım.

Hadi herşeyi geçtim; TV de mi itiraz etmedi buna...

ekranalntsnou.jpg

maçın başlarında oyuncular da bariz karıştırdı formalardan dolayı. birkaç pastan anladığım kadarıyla

mcitynin bjkden önce ki 2 maçta al hilale 1-0 yenilip dynamo dyrsenle 0-0 kaldığını biliyormuydunuz :D

Oguzhan gibi oyuncuyu bu fiyata nasil kacirdik anlamiyorum. gecen yilda Okay Yokusluyu kayseriye kaptirmistik.umarim ilerde ah vah etmeyiz. ciddi anlamda yildiz olabilecek isimler bunlar. Oguzhan bana göre Selcuk Inan dan daha yetenekli. henüz 92 dogumlu. son anlardaki o hareketi cok az futbolcu becerir. hem 2 futbolcuyu bir hareketle ekarte edeceksin, hemde 40 metre ayaga uzun pas atacaksin.

Oguzhan gibi oyuncuyu bu fiyata nasil kacirdik anlamiyorum. gecen yilda Okay Yokusluyu kayseriye kaptirmistik.umarim ilerde ah vah etmeyiz. ciddi anlamda yildiz olabilecek isimler bunlar. Oguzhan bana göre Selcuk Inan dan daha yetenekli. henüz 92 dogumlu. son anlardaki o hareketi cok az futbolcu becerir. hem 2 futbolcuyu bir hareketle ekarte edeceksin, hemde 40 metre ayaga uzun pas atacaksin.

çok haklısın.ama tek katılmadığım nokta selçuk inan tarafı..oyuncuları birbirleriyle kıyaslamak olmuyo. biz çok önceleri gökhan öztürk gibi bi cevherden olduk. üstüne oğuz sabankayıda ekleyebilirim.

şu anda Türkiye 'de gelecek vaadeden ortasahalar

oğuzhan özyakup(bjk )

taylan antalyalı (biz alıcaz büyük ihtimalle )

okay yokuşlu(kayseri )

salih uçan(şikeciler)

ibrahim serdar aydın (şikeciler)

Oğuzhan-Selçuk kıyaslaması bayağı bir abartı olmuş ama, kumaşı iyi bir oyuncu. Zaten yetenekli olmasa Wenger üstüne o kadar düşmezdi. Yalnız işte yerinde saydığı için ellerinden çıkardılar. Biraz da çabuk vazgeçtiler..

o ne biçim maç lan öyle iki takımın da forması aynı renk :D :SS:

Oğuzhan-Selçuk kıyaslaması bayağı bir abartı olmuş ama, kumaşı iyi bir oyuncu. Zaten yetenekli olmasa Wenger üstüne o kadar düşmezdi. Yalnız işte yerinde saydığı için ellerinden çıkardılar. Biraz da çabuk vazgeçtiler..

oğuzhan yeteneğinin üzerine çok koymalı. fiziğini geliştirmeli,oyunun defans yönünü geliştirmeli,şutunu geliştirmeli.öyle herkes kolayca selçuk inan olamaz.

erkek adam renkli takım tutmazdı madem kırmızı forma ne ayak ? :SS:

Oğuzhan 'ı bir kere izledim , evet kumaşı iyi ama İngiltere 'de kalmak için sadece pas yapmak olmaz , kendini göstermek için dinamik olmak gerekiyor , ataklarda daha etkin rol oynaması lazım.

bizim bu sene kontenjadan dolayı tirbünüde oturtacağımız culio beşiktaşta banko oynar. nasıl bir haldeler düşünün işte

Üst Alt