Hazırlık Maçı | Edirnespor 1-0 Galatasaray | M.S | 26 Ağustos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Edirnespor 1-0 Galatasaray | M.S | 26 Ağustos

RVkzAR.jpg
c80ecv.png
88f85gs.png

stadyumun_kaderi_kurulun_elinde_h2153.jpg

Hazırlık Maçı
Edirnespor - Galatasaray
Edirne 25 Kasım Stadyumu
26 Ağustos
17.30

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla ben ümitli değildim ama kabul görmesi Edirne halkı tarafından Galatasaray'a saygı ve sevgi 1 tık daha arttı diyebilirim, belediye çalışanı olarak ilk defa bir maçta gönüllü olarak görev istedim inş soyunma odası giriş-çıkışı olur da başta Hamza olmak üzere başkanın kardeşiyle de 2 söz söyleme fırsatı yakalarım.

Valla ben ümitli değildim ama kabul görmesi Edirne halkı tarafından Galatasaray'a saygı ve sevgi 1 tık daha arttı diyebilirim, belediye çalışanı olarak ilk defa bir maçta gönüllü olarak görev istedim inş soyunma odası giriş-çıkışı olur da başta Hamza olmak üzere başkanın kardeşiyle de 2 söz söyleme fırsatı yakalarım.
söle onlara
foruma gelsi
GSCİMBOM.COM

söle onlara
foruma gelsi
GSCİMBOM.COM

Bir denk gelelim bak neler diyeceğim, özellikle formu takip etmesini rica edip işi sağlama alıp kağıda formun tam adını yazarak, şuraya bakın taraftarın ne dediğini ne istediğine arada bir bakın, olay İbrahimoviç olayı değil, forum bile scouting olarak maaşlı scoutlarımızdan daha başarılı diye dile getiricem.

stad-gunduz.jpg

Yeni Edirne stadı projesi onaylandı yapımı daha başlamadı, 25 Kasım tabi ki eski bir stad ama sonuçta bu şehrin stadı küçümsemek yakışmamış.

Üst Alt