Hazırlık Maçı | Edirnespor 1-0 Galatasaray | M.S | 26 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Edirnespor 1-0 Galatasaray | M.S | 26 Ağustos

Ben de bunu diyecektim. Sarı-Kırmızı değilmiydi

edirnespor2.jpg

Edirnespor'un amblemi ve renkleri bu sene malesef değiştirildi :38573:, düzenleyen arkadaş dikkatine.

11228126_10153445250947856_6415720717664736539_n.jpg

Ben de bunu diyecektim. Sarı-Kırmızı değilmiydi

edirnespor2.jpg

Yaramızı deşiyorsun sende ama neyse anlatalım Edirnespor yıllarca 2. ligde boy göstermiş 1.lig için playoff bile oynamış takım ama yıllar önce dönemin başkanı hatta hülya avşarın programına çıktı biz üst lige hazır değiliz deyip açık ara lider giden takımı bile katletti, edirne amatöre düşünce borçlar filan toparlayamadı, önceki sene 3. lige çıkma maçında malesef grup lideri bile olsa çıkma maçında yenilerek çıkamadı, önceki sene Edirnespor G.K. Eski Belediye Başkanı Hamdi SEDEFÇİ'nin oğlu Hakan Sedefçinin başkanlığında yatırım 2. lig ayarındaydı, bu sene Edirnespor ve Edirnespor G.K. Yeni Belediye Başkanımız Recep GÜRKAN'ın telkinleriyle birleşti ve bu birleşmeden malesef beyaz-kırmızı kararı çıktı, şimdi yeni yapılacak stadla beraber düzgün ve borçsuz yönetimle hedef üst ligler, bu arada eski Antalyasporlu Djehoua transfer edilmişti şehre gelmişti ama son anda vazgeçmiş ve iptal oldu, sağlam bir takım kurulmaya çalışılıyor.

Sosyal Demokratların kalesi olduğu için şehrimiz devlet yardımı olsun, stad işleri olsun hep ya fiyasko yada uzadıkça uzar durumda oluyor.

Osmanlıspor maçında Muslera Sabri-Chedjou-Hakan-Telles Rodriguez-Selçuk Yasin-Sneijder-Podolski Burak ilk 11'inin çıkacağını ve Bilal ve Umut'un kesin oyuna gireceğini düşünürsek,

Eray
Tarık Koray Semih Carole
Jem Melo
Olcan Bilal Emre
Sinan

takımını bekliyorum.

Hamza Hamzaoğlu : '' Haydi Evlatlarım Çıkın Şu Maçı Kazanın ve bize büyük Bir Zafer Yaşatın. Size güveniyorum Evlatlarımm ''

Üst Alt