Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 Twente | Maç Sonucu - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 Twente | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 Twente | 20 Temmuz | İlk yarı | Euro Futbol

Sadece ikinci yarıyı seyredebildim. Takım defansif olarak bence cok iyi yolda, fizik olarak cok diri bir görüntü verdiler. Dogru yerleşiyorlar, ve iyi top kapıyorlar. Ofansif olarak maalesef daha topsuz oyunda yoklar, kanatlarda iki üç güzel pas yapıyorlar ama ortada olması gereken adam olmuyor ve pozisyon üretemiyorlar. Zamanla bunun düzeleceğini düşünüyorum.

Kanat adamlarımız henüz istenilen düzeyde değil, forvetten ziyada bir göbeğe bir de her iki kanatta oynayabilecek iyi 2 adama ihtiyacımız var gibi geldi bana.

Stancu, Ayhan, Aydın ve Aykut istekliler çok ama olmuyor..

Bir de iki bekte oynayabileecek adam istiyorum ben..

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 Twente | 20 Temmuz | İlk yarı | Euro Futbol

Artık Volkan Şen'i sırf Arda'yı bu halde izlememek için istiyorum

Adamla birazcık rekabete girecek bir tane bile oyuncu yok takımda

90 dakika boyunca kaldırmıyor arka tarafını

İyi oynasa da ilk 11de kötü oynasa da

Servet ne hata yaptı acaba ??

Balta ya bişi demem her topu geri oynadı defans da yerini kaybetti fln da.

Servet takıntısını çözemedim. herkes adamı asıyor

Futbol pozisyon oyunudur.. Servet kardesimiz sayesinde pozisyon üretemeden topu rakibe gönderiyoruz.. Türk halki yillardir savunma futbolcusu sadece savunma yapar düsüncesiyle kandirildi.. Hayir efendim, savunma futbolcusu da futbolcudur, onda da top teknigi olmali, o da oyun kurabilmeli, o da oyunu okuyabilmeli, o da dikine oynamali.. Servet, aldigi her topu ileri sisiriyor.. Bunu maç boyunca 10 kez yapiyor diyelim.. Bu ne demektir biliyor musunuz ?

10 kez ayaginda olan topu rakibe veriyorsun..

Hem top kaybi..

Hem pozisyon kaybi..

Hem de süre kaybi..

Futbolda altin bir kural vardir..

Top sende olursa rakip gol atamaz, bunu çocuklar bile bilir..

Servet kullanamadigi her topu rakibe gönderdigi için, rakip her zaman gol atabilir, çünkü top bizde kalmiyor be..

Bazi arkadaslarin futbol bilgisi sinirli.. "Gol atamiyoruz demekki sorun savunma da degil, hücum hattindadir" demek, basit düsünmektir.. Futbol basit bir oyun degil, sizin iki satirla özetleyebileceginiz bir oyun degil..

bu maçta sorun defansta değildi. sorun orta sahamızın yetersiz olması. bu maçta en iyi yanımız defanstı.

Mete 3 seneden ne farki var su oynadigimiz 3 hazirlik macinda.Yazarmisin

Son 3 senedeki hazırlık maclarının bir cogunu kazanıyorduk. Bu seferkileri kazanamıyoruz. Kalli doneminde de sezon oncesi hazırlık maclarında yendigimizin iki katı kadar berabere kalıyoduk ;)

Transfer sezonu daha bitmedi. Ne kadar yenilirsek, ne kadar kotu oynarsak durum o kadar lehimize olacaktır.

inter maçında ortaya çıkacak herşey dirimiz ölümüyüz görücez

Maçı izlemiyorum ve yorum yapmak da haliyle mümkün değil maç için fakat yorumları okuyunca sanki ligin ortalarındayız gibi bir hava sezdim. Genel manada ilk hazırlık maçı olması,transfer sezonunun henüz bitmemiş olması dolayısıyla fazla gaddarız gibime geliyor. Bunun nedeni tabii ki yaşadığımız kötü sezonlar,korku,sabırsızlık ve endişe...

Ben eleştirinin dozunda olmasını daha mantıklı buluyorum bu manada. Çok sakin olunamaz belki ama bu kadar da karamsarlık,şu zamanda uygun değil.

Hazırlık maçları oynanıyor,bir sistem uygulanmaya çalışılıyor ama bazı arkadaşlar ilk hazırlık maçından beri burda saçma sapan yorumlar yapıyor.Hep bir transfer isteği yönetime eleştiriler falan komikmisiniz siz.Galatasaray'ı böyle destekliyorsanız hiç bir transfere gerek yok.Hazırlık maçlarında yorumlarınız böyleyse lig maçlarında ne dersiniz bilmiyorum.

bırakın polyanaciligi

ligde boyle oynarsak dusunemiyorum artık

İnteri yenecez. Bu yazdığımı not alın;)

Defansif olarak takımda düzelme var. Ofansda çoğlamıyoruz.Adam eksiltecek hızlı oyuncular lazım.

rakiplerin defansına ve yedeklerıne bakın bırde bıze sabrının yedegı yok koskoca klupte yedek sag bek yok solda hakan balta sureklı gerıye oynuyo ve en onemlısı bır tempo sorunu var takımımızda kımse farketmıyo mu bunları

bu takıma transfer şart arkadaş.özellikle orta sahaya ofansif yönü iyi olan,pozisyon üretebilen,ara paslarıyla ceza sahasında etkili olmamızı sağlayabilecek bir adam lazım bize.hazırlık maçı diyoruz fakat illaki bir gösterge olucaktır bizim için ki bu gösterge " pozisyon üretemiyoruz" dur.bence sağ veya sol açık + orta sahaya transfer şarttır arkadaş.pardon uzattım biraz affola:D

rakiplerin defansına ve yedeklerıne bakın bırde bıze sabrının yedegı yok koskoca klupte yedek sag bek yok solda hakan balta sureklı gerıye oynuyo ve en onemlısı bır tempo sorunu var takımımızda kımse farketmıyo mu bunları

takımda tempo sorunu göremedim..

abartılmaması lazım bu maçında hazırlık maçlarında çok gördük 5 6 atıp ligde dökülenleri başta biz aynı şekilde 5 6 yiyenlerinde çok başarılı olduğu

Bu ne arkadaş yorumlara bakıyorumda millet çekmiş kılıçları...Beyler hazırlık maçı yaptık, Cl maçı değil..Adı üstünde hazırlık ve kendini görme maçı..

Üst Alt