Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 Twente | Maç Sonucu - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 Twente | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 Twente | 20 Temmuz | İlk yarı | Euro Futbol

Biz taktik antremanlarına yeni başladık.Hoca sistem deniyor. Twente ise daha hazır dumurda, adamların salı günü ŞL ligi maçları var.

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 Twente | 20 Temmuz | İlk yarı | Euro Futbol

Arda'ya bir şey söyleyemiyoruz maşallah

Adamı eleştirdiğimizde çıkıp ağlıyor elimden geleni yaptım diye

Ancak Arda'nın Galatasaray'da hiç elinden geleni yaptığını görmedim ben son 2 sezondur

Neyse beyler bozmayin moraliniz..

2qjhy7q.jpg

alalım Cambiassoyla Drogba yı bitsin artık şu transfer eziyeti:D

ya arkadaşlar sihirli değnek mi fatih terimde. geçen seneki takımın halini biliyorsunuz. daha transfer sezonu bitmedi en az 2 oyuncu daha alınacak. takım birbirine uyum sağlasın. 1 ay sonra da takım bu halde olursa o zaman asıp kesersiniz. rezil 1 takım 1 ay içerisinde mukemmelleşmez.

pozisyon üretemedik tempo derken kondüsyondan bahsetmıyorum bırlıkte ıkı pas yapamıyor takım ılerı gıdemıyoruz hıızlı oynayamıyoruz tek basarılı oldugumuz sey topu kalecıye donmek orada cok hızlı ve bırlıkte hareket edıyoruz ne yazık ki

Takım gol atamıyor suç sürekli savunma oyuncularına atılıyor.Futboldan en az anlayan taraftar bizimkisi herhalde

Culio takımda kesinlikle kalmalı. Joker gibi kullanabiliriz. 2.yarı bir tarafını yırtarak oynadı.

Takım savunmamızda ciddi şekilde düzelme var göz ardı etmeyin. Organizasyonlarda sorun var.

Maçın şöyle geniş bir özeti yok mu arkadaşlar?

İnteri yenecez. Bu yazdığımı not alın;)

Defansif olarak takımda düzelme var. Ofansda çoğlamıyoruz.Adam eksiltecek hızlı oyuncular lazım.

Genelde 8-9 kisiyle, ara sıra da 10 kisiyle geride kaldık. Defansif anlamda yanıltmasın seni. Mac ilk basladıgında Servet ve Hakan Balta'nın arasına cok tehlikeli 30 metreden iki top attılar ve rakip oyuncular bizim oyuncularımızdan daha hızlı sezip hareketlendiler. Ciddi bir macta facia olabilir. Bugun sahada gol arayan bir Galatasaray yoktu.

Servet-Hakan gitmedikçe bu takım düzelmez.

Maç sırasında attığı bir geri pas var görmüşsünüzdür Fatih hoca acayip sinirlendi.Aynı şekilde Aykut'a da

Twente daha hazır durumda, Salı günü ŞL ligi maçları var.

Servet ve Hakan olmasaydı 10 gol atardık.Bu adamlar bizim hücum oyuncularına markaj yapıyorlar zaten :D

Ancak Arda'nın Galatasaray'da hiç elinden geleni yaptığını görmedim ben son 2 sezondur

Bu kadar sahada kalabilmiş olması mucizedir dedi Fatih Terim. Adam sakatlıktan çıktı, ağrısı varmış, bilmemkaç iğne olmuş.

Bir de bizim altyapıdan kendisi, kaptan bir de.

"Çıkıp ağlıyor" falan hoş olmamış.

Twente kalecisine top gelmedi,Gs'de maçın yıldızı ise Selçuk'tu.Gerçekten takıma çok büyük katkısı olacaktır.Ayrıca bu takıma forvet transferi de lazım.Orta sahaya 2 adam birde sağ açık,birde sağ bek,çok eksik var çok!

30 yaşındayım ,1 ay önce biten sezon kadar kötü geçen bir sezonumuzu hatırlamıyorum.Dibe batmış enkaz halindeydik. Şimdi bu 1 ay içinde hemen hemen aynı kadro ile Barcelonavari futbolu beklemek herhalde komik olur.o yüzden eleştrilerimizi bu özel durumumuzu da dikkate alarak yapalım.Ben, bu akşamki futbolda düzelen bazı şeyler olduğunu görüyorum.Özellikle defansif anlamda.E durun arkadaş ofansifide biraz zamana bırakalım.Şu andaki takımın durumunu ve ihtiyacını şu forum dahil hiç kimse Fatih terim den daha çok bilemez.Yapılması gerekende elden geldiğince yapılır..

barosla ikisinin forumda dokunulmazlığı var eleştirilmiyorlar

Üst Alt