Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Benfica | Maç Sonucu - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Benfica | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Benfica | Maç Sonucu | 12 Kasım

Fatih Hoca yavaş yavaş 1996'de ki gibi tohumları atmaya başladı.Bakalım neler olacak? Bu arada gençler nasıldı arkadaşlar? Özellikle Semih ve Mertan.

Fatih Hoca yavaş yavaş 1996'de ki gibi tohumları atmaya başladı.Bakalım neler olacak? Bu arada gençler nasıldı arkadaşlar? Özellikle Semih ve Mertan.

valla semih'in bi kaç kademeye girmesini falan gördüm. çok sağlam oyuncu. biraz tecrübeye ihtiyacı var

mertan ise girdiği ilk dakikadan son dakikaya kadar neredeyse takım tek kale oynadı. kısacası yardırdı.

yani aydın'ın tüm kariyeri boyunca yardırdıklarını topla yine bu kadar etmez ^^

Semih zaten muthis,Mertan Aydin dan cok daha iyi,Bosyere Aydin la zaman kaybetmeyelim.

Berk Ismail Unsal gelen 2 hava topunu da aldi,hava toplarinda iyi gibi.

Bilal özhan henuz A takima cikabilecek kapasitede degil.

Baris Gök e top gelmedi:D

semih çok iyi.hata yapsa bile herkes yanında bi kere. mertan 3 dkda benficayı sixti resmen.

Semih giydi o formayı artık bırakmaz.Ula Sergen:D

valla semih'in bi kaç kademeye girmesini falan gördüm. çok sağlam oyuncu. biraz tecrübeye ihtiyacı var

mertan ise girdiği ilk dakikadan son dakikaya kadar neredeyse takım tek kale oynadı. kısacası yardırdı.

yani aydın'ın tüm kariyeri boyunca yardırdıklarını topla yine bu kadar etmez ^^

Aydın'ın kariyeri mi var?:) Herif umursamaz,pasif leş bir futbolcu.

Semih 2. golde cok kolay calim yedi ama yinede muthis oynadi.

avatarimdaki futbolcuyu almaliyiz renkdaslar.bu ligi beller ;) riera out podolski in.yaslanin seyredin;)

Semih zaten muthis,Mertan Aydin dan cok daha iyi,Bosyere Aydin la zaman kaybetmeyelim.

Berk Ismail Unsal gelen 2 hava topunu da aldi,hava toplarinda iyi gibi.

Bilal özhan henuz A takima cikabilecek kapasitede degil.

Baris Gök e top gelmedi:D

Şu takıma Semih,Berkin,Mertan(Siz övüyorsunuz ben daha izlemedim) yerleştirirsek yerli kalitesini yükseltmiş oluruz.Buda ancak alt yapı ile olur.

dünyanin en iyi stoperleri ne hatalar yapiyor.semihin hata yapmasi gayet dogal.

Üst Alt