Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Benfica | Maç Sonucu - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Benfica | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-2 Benfica | Maç Sonucu | 12 Kasım

İlk yarı pek bi başarısızdık, ama 0-0 bitmişti, 2. yarının başında gol yedik (46. dk), daha sonra 2-0'ı yakaladı Benfica(56. dk sanırım), bunun devamında Mertan'ın oyuna girmesi ile takıma bir canlılık geldi, hızlı kontralara çıktık, ama son vuruşlarda şanssızdık, Mertan karşı karşıya bir pozisyon yakaladı uzun topta, volesi kalecide kaldı, bir diğer pozisyonda ceza sahasında 3 kişi vardı bizden pas vuruş karışımı garip dokunuşlarla gole yaklaştık, az farkla dışarı çıktı top, öyle işte.

Mertan çok başarılıydı, bu şekilde devam ederse A takıma yükselebilir.

Merthan iyi oyuncuya benziyor insallah devami gelir

Uzun boyuna ragmen topla hizli gibi geldi banada aradasiarada sure alirsa belki kendini gelistirir

arkadaşlar media playerde gs tv yi izlemek istiyorum fakat kullanıcı adı istiyor ücretli hala sanırım değilmi?

melo

selcuk

arshavin

podolski

gökhan töre

elmander

offf cok can yakar cook

Mert Çetin ve Uğur Ayhan'ı izledim,pek takıma gireceklerini sanmıyorum.Hüseyin Tokmak'ı yeni duydum.Ahmet Kesim vardı. Ne oldu ona?
mert çetinin zamana ihtiyacı var .geçen sezonki şampiyonluk maçını izleyenler ise uğur ayhanı bilir. uğur ayhan a 2de takım kaptanı.ahmet kiralık gitti.hüseyin tokmak hem savunmada hem hücumda iyi. ama bi stoper var... sadık çiftpınar oda iyidir.

Üst Alt