Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-7 Fenerbahçe | MS | 7 Aralık | GSTV - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-7 Fenerbahçe | MS | 7 Aralık | GSTV

Çok sinirlendim, öyle böyle değil. Amacı belli olan bir maçta holigan bir tavır sergileyen kulüple neyin dostluk maçı...
İnsanların zikri ve fikri kolay kolay değişmez. Seneler önce bildiğim Almanya da böyle bir şey yapıldı, erkek futbol takımları yani.
Yine sıkıntılıydı. Hangi renk olursa olsun, bu tarz kafalara çok katlanamıyorum. Holiganların geneli şiddetten beslenir zaten. Ayrıca bunu yapan kulüp ne oldu da aylarca Orman Yangınları için olan maçı yapmıyor, hiç gün o bu belli değil. Devre arası olur belki bilmiyorum da yani bazı adımlar atılıyor ama hep hava civa. Belki de hiç yapmamak daha iyi. Sosyal medyadaki affedersiniz ama hanzoları görmek zorunda kalıp sinirlenmeyiz böylece...

madem kadına siddet adına yapılıyor neden 2 kadın takımı oynuyor 1 erkek bi kadın takımı oynasaydı

kadınlar birbirlerine mi siddet gösteriyor

dostluk kardeslik pekisseydi

Bizim baskan geldiginden Beri Alinin yuzu gulmeye basladi.Genc kadro Okey.Hocayi kovamiyorsun onada Okey.Ama Ali Kocla boyle knka takilmaya devam edersen bu taraftar indirir seni ordan.

Her ne olursa olsun kadin futbolu veya dostluk maci farketmez

Tabela da yazan skor büyük bir basarisizlik,eger bu kadar gücsüz durumdaysa kurulan takim ozaman böyle bir mac organize edilmemeliydi

Üst Alt