Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-7 Fenerbahçe | MS | 7 Aralık | GSTV - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-7 Fenerbahçe | MS | 7 Aralık | GSTV

Kadina siddet macinda kadinlarin bizim kulube kufur ettigini goruyorum twitter'da. Iste boyle bir ulkede bu tur seylerin bos oldugu apacik ortaya cikti. Zaten rakibin prestij maci diye ciktik diye aciklama yapti mac sonu, oyunculari mac sonu 7 isareti falan yapiyor sen hala kardeslikten bahset, bizim kulubu yeminle salaklar yonetiyor baska bir aciklamasi yok. Su kadin futbol kadar gereksiz bir spor dali yoktur herhalde. Kadinlar futbol oynamasin demiyorum, istedigi kadar oynasinlar ama amator olarak jimnastik amacla. Para kazanmak icin degil, cunku futbolu 'iyi' oynayacak kadar gelisemezler benim dusuncem budur (erkek futbolun yanindan bile gecemezler, aradan 100 yil bile gecse). Bu yuzden koskoca Galatasaray ismini boyle gereksiz seylerde kullanmasinlar.

Kadina siddet macinda kadinlarin bizim kulube kufur ettigini goruyorum twitter'da. Iste boyle bir ulkede bu tur seylerin bos oldugu apacik ortaya cikti. Zaten rakibin prestij maci diye ciktik diye aciklama yapti mac sonu, oyunculari mac sonu 7 isareti falan yapiyor sen hala kardeslikten bahset, bizim kulubu yeminle salaklar yonetiyor baska bir aciklamasi yok. Su kadin futbol kadar gereksiz bir spor dali yoktur herhalde. Kadinlar futbol oynamasin demiyorum, istedigi kadar oynasinlar ama amator olarak jimnastik amacla. Para kazanmak icin degil, cunku futbolu 'iyi' oynayacak kadar gelisemezler benim dusuncem budur (erkek futbolun yanindan bile gecemezler, aradan 100 yil bile gecse). Bu yuzden koskoca Galatasaray ismini boyle gereksiz seylerde kullanmasinlar.
Ben tipki bu mesajdaki gibi gerçekleri haykırdıkça bana BARZO diyorlar !

Kadınlar yönetici de olmamalı

Arabayı da çok panik kullanıyorlar

Bu gerçekler değişmez
Aynı fenerden dost olmayacağı gibi gerçeklerdir bunlar

Bu kadınlara düşmanlık değil , gerçekleri söylemektir

FGBoydyWQBc-RbY
güzel sövdüm

Herifler, avratlar taştaş geçiyor resmen. Utandım ve şuan aşırı sinirliyim. İş yerinden 3-4 kişi WA'dan taştaş malzemeleri yollamış... Yazık.

Madem iyi takım kuramayacaksın girme abi bu işe...

Bu kadar bariz güç farkının oluştuğunu bilerek böyle bir organizasyon düzenlediler ise skandal, bundan haberleri dahi yoksa farklı bir skandal.

Yav madem bu şubeyi sırf kurmak için kurdunuz, ulan rakibi hiç mi takip etmediniz. Adamlar da yeni kurmuş senden on kat iyi oynuyorlar. Onlar öyle topçuları bulduysa, siz bu topçuları nereden buldunuz. Madem takımlar arası böyle bir fark var neyinize güvenip bir de iki maç üzerinden anlaştınız. Forumcak seni destekledik bay Elmas ama son dönemde hayal kırıklığısın.

Üst Alt