Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Inter | M.S | Smart Spor - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-0 Inter | M.S | Smart Spor

Özeti izledim ama fazla kim iyi kim kötü oynamis belli olmadi.

Macin en iyileri kimdi? En kötüleri?
macı stattan izledim en kötü sabriydi tartısmasız en iyiler bilal iyiydi taraftardan alkışta aldı zaman zaman böyle oynarsa tepki çekmez muslera zaten bildiğimiz gibi podolski sneijder ikisi form tutması lazım telles ve hakan baltayı da begendim sonradan oyuna giren jem karacan ve rodriguez de oynadıkları süreye göre iyiydiler

Carole bugun Tellesin topcu olmadigini gosterdi. Jose de basit ve dikine nasil oynanir xelcuka gosterdi.

Stoper, sag bek,forvet ve on libero sart. Bir de para olursa sag kanat.

60dk izleyebildim maci
Carole
Tarik
Jose
Sinan

Nasildi genel olarak?
Onun haricinde sercani sezon boyunca isliklayip barindirmamak boynumuzun borcudur.

★★★★

Bence ne olursa olsun, bir noktadan sonra eleştiriyi bırakıp destek ve bekleme pozisyonunda olmalıyız. Fazla eleştiri bir noktadan sonra moral bozmaya başlar.

Sent from my iPad using Tapatalk

Muslera: " Onu satanı biz de satarız. " cümlesi onun için söylenmiş olmalı.
Sabri: Yazmaya gerek yok. Eğer sağ bek almazlarsa vay halimize.
Chedju: Eldeki stoperler içinde en iyisi.
Balta: Vasat. O da biliyor takımın eksikliklerini, nerde isterseniz oynarım diyor.
Telles: Ben geldiğinden bugüne hiçbir numarasını göremedim. Alıcısı varsa hemen satılsın.
Selçuk: İlk sezonunu mumla aratıyor.
Bilal: Kendini göstermek istedi ilk maçta, yoğun tempoyu kaldıramaz.
Podolski: Kalitesi tartışılmaz. Önemli olan uyum sağlaması. Takımın ona ve Sneijder'e ayak uydurması gerekiyor.
Yasin: Geçen seneki çıkışından sonra kendine fazla güveniyor sanki. Biraz ayaklarının yere basması lazım. Kendini çabuk yere atmaya başladı.
Sneijder: O varsa sorun yok.
Burak: Bugüün de görüldü ki yok abi olmuyor. Sırtı dönük oynamaya çalıştı birkaç pozisyonda daha topu kontrol edemiyor. Bir kaç pozisyonda bu yüzden pas vermedi ve topu kaybetti. yine goller atacak ama bizi hiç memnun etmeyecek.
Diğerleri: 20-30 dakika ile ne diyelim ki. Zaten birçoğunu biliyoruz. Carole, Jose için oynadıkça göreceğiz.
veee SİNAAN GÜMÜŞ : İki tane depar attı ağzım açık kaldı. Bu çocukta iş var. Kesinlikle kiralamayın. Ama kiralamayın derken öyle kulübeye de mahkum etmeyin. Yok kulübeye mahkum edecekseniz kiralama şartı olarak en az 20-25 maç oynatma şartı ile oynayabileceği bir takıma kiralayın. Gerçekten bu çocukta iş var.

bu maç kafamda şüphe uyandırdı yada inter çok kötü bilemiyorum

neyse teknik yoruma gelirsek bilal çok klas adam sahada ben topçuyum diye bağırıyor 2011-2012 selçuk inan performansı izleticek sanırım

selçuk leş yine, muslera herzamanki gibi çok iyi podolski daha iyi olucak, yasin fizik olarak ezik kaldı biraz ama etkili,ched sağlamdı,hakan standard,telles basit hataların adamı, jem paul çöpoğlu çöp,burak için yorum yapmıyacağım

carole maçta 2-3 bölgede oynadı 30 dk içinde ve hepsinde çok akıllı ve soğukkanlıydı açıkcası bana çok enteresan bir oyuncu çıkıcak bu carole gibi geldi

jose fena değilmiş

sneijder kaldığı yerden devam

sinan gümüş büyük topçu kesinlikle sürekli pozisyon yaratıyor çok hızlı ve futbolu biliyor

sercanın yuhalanması mantıklıydı bunu yapmasalar forvet alınmayabilirdi şimdi sercanı hamza gözden çıkarmak zorunda

sarbi ve tarık ekstra kastılar bugün meunier haberlerini duymuşlar sanırım lolipoplar​

Maçın özeti

CLb1omeW8AAHmkA.jpg

Maçı izleyememiştim, maç tekrarının da 2.yarısına yetişebildim GS TV'de. Gördüğüm kadarıyla oyun anlamında pek değişen bir şey yok bizim adımıza. Göze hoş gelen tek bölüm Sinan, Carole, Jose, Emre Çolak gibi isimlerin aynı anda sahada oldukları 10-15 dakikalık bölüm. O bölümde ki seri oyun ve paslaşmalar güzelmiş cidden.

Yalnız dediğim gibi değişen bir şey yok, ilerde kaptırdığımız topların tamamı süratli bir şekilde tehlike olarak dönüyor kaleye. Inter'lilerin son hareketlerde ki saçmalamaları ile maç 1-0'a bağlanmış. Ayrıca kanatsız oynayan bir takımın bile bu derece kenarlarda boşluk bulması akıl alır gibi değil. Biraz vasat üzeri kenar oyuncuları olsa paçavra ederdi Nice maçındaki gibi. Shaqiri olsa mesela rezalet çıkabilirmiş bugün. Ama bu Mancini hakikaten bu inadıyla Inter'de de fazla barınmaz. ICC turnuvasındaki son 3 maçını izlemiştim orada da gol atamamıştı takımı ve hücumda gram iş yapamıyorlar. Adam hala ısrarla kanatsız oynatmaya devam ediyor.

İnterin cok kötü olmasi ve 4-3-1-2 Gsyi oldugundan iyi gösterdi. Tarik karsisinda kimse oynamayinca iyi olabiliyormus. :asd22:

Sag bek sorunu, high lineda Balta ve Chedjounun birlikte agir kalmasi, ortasaha direncinin yetersiz olmasi, 3.bölgede üretkenlik Gsnin önemli sorunlariydi. İnter 4-3-1-2 oynuyor, sol bekte Juan oynuyor. Sol kanat zaten yok. Sag bekte Santon bekleneni veremiyor, sag kanatta yok. Ortasahada Hernanes durunca, İnter de duruyor. Jojoyla 4-3-3de iyi hucum bekleriyle İnteri görmek lazim. Bu İnterin bile cok net pozisyonlari vardi. O İnteri düsünemiyorum.

Emre oyununu ofansif acidan gelistirmis. Fakat defansif acidan yine kötü. Sinani yine begendim. Sercan varken Sinanin kiralik gönderilmesinin düsünülmesi bile trajikomik.:asd22:

Son düzenleme:
90 dakikayı izledim

ağlayıp durmayın takım kötü değil

cedcu 1 pozisyonda yine adamını bıraktığı için karşı karşıya gol kaçırdılar

1 stoper 1 santrafor melo giderse adam gibi bi ortasaha bide kanat şart şuan

çöpleri de def edersek güzel olacak

Üst Alt