Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-1 Hatayspor | MS | 3 Eylül | Spor Smart - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-1 Hatayspor | MS | 3 Eylül | Spor Smart

Ilk ciddi hazırlık maçımızdaki oyun beni hic tatmin etmedi. Tabi bu maçlar ölçü değil, ama insan ister ki takımımız aksın ve gelecek için guzel sinyaller versin.

Aramızdaki Hatayli dostlarim beni yalnıs anlamasin, ama Hatayspor gibi bir takım bizim karşımızda yeri olmamali. Beşiktaş ve fener Hatayspora gore daha disli takimlara karşı gayet net oynamislar. Skorlar da belli. Biz ama tokezliyoruz. U19 takimina karsi bile kalemizde goller goruyoruz.

Uzun lafın kısası, birseyler değişmeli. Benim taraftar olarak içim rahat değil. Sizi bilmiyorum renktaslar. Zaten ligin ilk yarısında taraftarda olmayacakmış. En buyuk gücümüzden yoksun olacagiz

Maçın özetini yeni izledim ilk 60 dakika iyi oynamisiz aslında özellikle ikinci yarının ilk 15 dakikasında falcao ve feghouli ile 2 net gol kacirmisiz 2 farkı bulamayınca bu takım hep riskli hoş 2 farkı bulduğunda bile güven vermiyor ama maçın son yarım saati yine oyundan düşmüşüz scot piri de çare bulamadı bu takım geçen sezondan kalma alışkanlığı devam ediyor son yarım saat oyundan düşüyor ve özellikle maçın bitmesine son 5-10 dakikada sayısız gol yedi teknik ekibin buna bir çare bulmasi lazim öne geçtiğimiz maçları vermeyelim artik ya

2 orta saha alınacağını düşünsek en az 5 farklı oyuncu olacak sahada. Buna rağmen ilk yarı çok kötü bulmadım takımı. Ligin başlamasına bir hafta kalmış gençlere neden süre verilmiyor deniyor. Zaten maça yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkmışsın mecburen. Lige bu kadar az kalmışken maçta 3-4. tercihleri oynatacak değil hoca. Taylan en beğendiğim oyuncu idi takımda. Arda da düşük beklentiye göre fena değildi. Bazıları nereden ne bulsam da eleştiri yapsam diye uğraşıyorlar resmen, bazıları eleştiri bile yapmadan ağzını yaya yaya rahatça hakaret ediyor hocaya ve oyunculara. Gscimbom yazısını görmesem antuda sanırdım kendimi.

MI 6 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Herkes yenilen golde Luyindama'ya suç buluyor ama adamlar o pozisyonda 4'e 2 gelmiş koca yarı sahamızda sadece Luyindama ve Marcao var kimse geriye kosmamis adamlar 4-5 pas yapa yapa gostere göstere gol atmışlar suç defansta ya da kalecide değil suç atak yaparken bir top kaybında 4'e 2 gol pozisyonu veren takıma teknik taktik calistirmayan fatih Terim'in ta kendisidir

Cok iyi degildik kabul ama cikip harika futbol oynasaydik bile malesef transfer taraftarimiz harika futbolumuza bile bok atabilirdiki mac baslamadan once forumun yarisi boyle bir kotu futbol oynanmasini istiyordu.

Ilk ciddi hazırlık maçımızdaki oyun beni hic tatmin etmedi. Tabi bu maçlar ölçü değil, ama insan ister ki takımımız aksın ve gelecek için guzel sinyaller versin.

Aramızdaki Hatayli dostlarim beni yalnıs anlamasin, ama Hatayspor gibi bir takım bizim karşımızda yeri olmamali. Beşiktaş ve fener Hatayspora gore daha disli takimlara karşı gayet net oynamislar. Skorlar da belli. Biz ama tokezliyoruz. U19 takimina karsi bile kalemizde goller goruyoruz.

Uzun lafın kısası, birseyler değişmeli. Benim taraftar olarak içim rahat değil. Sizi bilmiyorum renktaslar. Zaten ligin ilk yarısında taraftarda olmayacakmış. En buyuk gücümüzden yoksun olacagiz
Adamlar oynarken şu yorumu yazdığın kadar çabalamadı yav boşver.

Üst Alt