Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-1 Hatayspor | MS | 3 Eylül | Spor Smart - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-1 Hatayspor | MS | 3 Eylül | Spor Smart

Ilk ciddi hazırlık maçımızdaki oyun beni hic tatmin etmedi. Tabi bu maçlar ölçü değil, ama insan ister ki takımımız aksın ve gelecek için guzel sinyaller versin.

Aramızdaki Hatayli dostlarim beni yalnıs anlamasin, ama Hatayspor gibi bir takım bizim karşımızda yeri olmamali. Beşiktaş ve fener Hatayspora gore daha disli takimlara karşı gayet net oynamislar. Skorlar da belli. Biz ama tokezliyoruz. U19 takimina karsi bile kalemizde goller goruyoruz.

Uzun lafın kısası, birseyler değişmeli. Benim taraftar olarak içim rahat değil. Sizi bilmiyorum renktaslar. Zaten ligin ilk yarısında taraftarda olmayacakmış. En buyuk gücümüzden yoksun olacagiz

Bay geçicez bu sezonu analize gerek yok

Karşıdan tren bağıra bağıra geliyor. Gerçekleri görmemezlikten gelerek kaçamayız. O tren bizi paramparça edecek. Hazırlık maçları iyi ölçüdür. Ölçü değilse niye oynayalım ki zaten? Hatayspor’a üstünlük kuramayan bir takım var elde. Bundan ala ölçü mü olur?

Köy takımına karşı bile rezilleri oynatan hocaya selamlarımı iletiyorum.

Bu taraftarın sana karşı Sabri kalmadı artık.
Daha fazla kestane olmadan bırak bu işleri.
Yoksa bu sefer ligde sadace 5 hoca değil en az 10 hocadan sağlam tokat yiyeceksin.

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

Köy takımı mı? Bu takım geçen sene son 16’da Başakşehir’i elemiş takım, Türkiye kupası çeyrek finalinde ikili ayağında Galatasaray’ı yenmiş, bir gol yemese elemiş olacak. ayrıca seyir zevki yüksek olan birinci ligde şampiyon olmuş takım.

Köy takımı mı? Bu takım geçen sene son 16’da Başakşehir’i elemiş takım, Türkiye kupası çeyrek finalinde ikili ayağında Galatasaray’ı yenmiş, bir gol yemese elemiş olacak. ayrıca seyir zevki yüksek olan birinci ligde şampiyon olmuş takım.
500 milyon liralık bütçeli takımın yanında 50 milyon liralık bütçesi olan tüm takımlar köy takımıdır.
O şunu yenmiş bu şunu yenmiş bizi ilgilendirmez asıl önemli olan sonuçta bizi kim yenmiş

Pasta kesmeye YETER!

500 milyon liralık bütçeli takımın yanında 50 milyon liralık bütçesi olan tüm takımlar köy takımıdır.
O şunu yenmiş bu şunu yenmiş bizi ilgilendirmez asıl önemli olan sonuçta bizi kim yenmiş

Pasta kesmeye YETER!

Esas problem bütçe değil işte. Köy takımı diye dalga geçtiğimiz tüm takımlar bizi her zaman turnuvalardan itti. İskandinav takımlarına elendik yıllarca şimdi Azerbaycan takımı çıktı. Takımları küçümsemeyi bırakıp takım olarak gücümüzü kullanamadığımızı görelim.

bütün bir sezonu seyircisiz oynayacağız, Göandermemiz gereken yüksek maaşlıları yollayamadık.fpp dolayıysa transfere harcayabileceğimiz 1.4m euromuz var başka YOK!!! çok bir şey beklemeyin...

Üst Alt