Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-3 Farul | MS | 5 Eylül | GS TV - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-3 Farul | MS | 5 Eylül | GS TV

takim yeterince calismiyor. bu yerlesim problemlerinin baska bir aciklamasi yok.
Antrenmanlarda konusu bile geçmiyordur eminim ama ispatlayamam.Uzun süredir diyorum şu dönemde kendini geliştirmeyen ben ders almam ders veririm kafasındaki kimse başarılı olamaz..Terim le 3 yıl filan bişeyleri planlayamazsın.Gerçekten oyun felsefesi olan bir td ile anlaşmak en mantıklısı.Emekli olmalı artık Sir Terim

O zaman sorun yine pasla çıkmakta değil sorun hocada yada taktiksel dizilişte diyelim, sanki en büyük sorun pasla çıkmakmış gibi algılanıyor alakası yok hertakım pasla çıkıyor ama ancak zayıf takımlar bizim gibi top kaybediyor.
sorun oyuncu kalitesinden ziyade takımın saha yerleşiminde. farul'un tüm takım belki marcao'nun piyasa değerini bulamaz ama adamlar hem önde basıp bizi çıkarmadı, hem de önde basınca tek pasta tık tık çıkıp arkada bizi eksik yakaladılar. hem savunma, hem hücum yerleşimi berbat. oyuncular birbirine uzak olduğu için de pas oyunu tamamen kaliteye bağlı oluyor çünkü takım boyu kısayken o topla welliton bile çıkabilir ama en yakın adam 20 metrede kendini boşa da çıkaramadıysa marcao gibi hakikaten iyi pas kalitesine sahip herif bile gol yedirebiliyor. yoksa olay şişirme, şişirmeme değil, bu takım uzun da vursa ilerde kalabalık toplanamayıp arkada boşluk verir gene. zaten fatih terim o kaos futbolundan da ilk seferde bu yüzden vazgeçmişti diye düşünüyorum.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sorun oyuncu kalitesinden ziyade takımın saha yerleşiminde. farul'un tüm takım belki marcao'nun piyasa değerini bulamaz ama adamlar hem önde basıp bizi çıkarmadı, hem de önde basınca tek pasta tık tık çıkıp arkada bizi eksik yakaladılar. hem savunma, hem hücum yerleşimi berbat. oyuncular birbirine uzak olduğu için de pas oyunu tamamen kaliteye bağlı oluyor çünkü takım boyu kısayken o topla welliton bile çıkabilir ama en yakın adam 20 metrede kendini boşa da çıkaramadıysa marcao gibi hakikaten iyi pas kalitesine sahip herif bile gol yedirebiliyor. yoksa olay şişirme, şişirmeme değil, bu takım uzun da vursa ilerde kalabalık toplanamayıp arkada boşluk verir gene. zaten fatih terim o kaos futbolundan da ilk seferde bu yüzden vazgeçmişti diye düşünüyorum.

Reis bu saha yerleşimini kim yapacak..

Bu takımın ilk olarak çok net kalite sorunu var.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt