Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-3 Farul | MS | 5 Eylül | GS TV - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-3 Farul | MS | 5 Eylül | GS TV

Reis bu saha yerleşimini kim yapacak..

Bu takımın ilk olarak çok net kalite sorunu var.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hoca yapacak ya da sahaya en kötü seri kadar bi saha içi lideri alacak ki ''bu takım 4 yıldır top oynamıyor'' diyenlerin yüzüne güldüğümüz o güzel 8-10 maçlık büyük takım oyununu yeniden kazandıracak. sen hem onu oynatamayıp hem de 3 aylık transfer döneminde takımın en önemli pozisyonunu doldurmazsan hem kötü ve başıboş top oynatıp hem de ismin ne olursa olsun eleştiriyi alırsın. bu takımın 2 tane ligin üstünde stoperi varken 7 milyon euro'ya yeni bi tane potansiyel alındı, o yüzden o pozisyondaki boşluğun ne maddi, ne de akli bi karşılığı var. hoca nelsson'dan bi 6 numara filan çıkarırsa amenna derim ama 3 ay gedson filan diye uğraşıp 6 numara gene sadece taylan'a emanet edilirse ortada tercihen ortaya çıkmış bi kalite eksikliği var demektir.

4 yıl önce gördüm, 4 yıldır anlatıyorum, artık ben usandım, bu adam usanmadı
4 senedir oyuncular değişiyor yenen goller değişmiyor
Hala daha topçulara kabahat bulunuyor
Bu adam hoca falan değil
Defanstan çıkabilmemizin tek yolu rakibin kendi ceza sahasına çekilmesi
Önde basan her takım rahat gol atıyor
Çekildiği zaman da organize atak yapamıyoruz
4 yıldır söylüyorum
Beklerden kanat görevi isteniyor
kanatlar hareketsiz atıl kalıyor
Forvet, 10 numara derken
Rakip önde basarken 3 kişi top çıkarmaya çalışıyoruz
Yerleşim rezalet, oyun anlayışı yok
Diğerleri elleri belinde ilerde bekliyor
Bu kendi tercihleri değil
Kendi arasında bu kadar sığ paslaşmak zorunda kalan adamlar messi olsa illa 1-2 hata yapacak
Adam bunu yıllardır görmüyor, stoperler oradan topu çıkaramıyor, bireysel hata yapıyor sanıyor, çıkarabilse acayip oynayacağız sanıyor
Hoca falan değil, farktı, sahaydı, soğuktu, yağmurdu, bireysel hataydı diye diye durumu idare ediyor
Keşke bu kadar para harcanmasaydı
Yazık oldu kulübe

Bu adam hoca falan değil
4 yıldır söylüyorum
Forvet, 10 numara derken
Kendi arasında bu kadar sığ paslaşmak zorunda kalan adamlar messi olsa illa 1-2 hata yapacak
Adam bunu yıllardır görmüyor, stoperler oradan topu çıkaramıyor, bireysel hata yapıyor sanıyor, çıkarabilse acayip oynayacağız sanıyor
Hoca falan değil, farktı, sahaydı, soğuktu, yağmurdu, bireysel hataydı diye diye durumu idare ediyor
Yazık oldu kulübe

Son kısım dışında katılıyorum. Hoca kovulduktan veya istifa ettikten sonra gelecek hocaya gayet iyi bir kadro kalacak.

Maci izlemedim ama yine kondisyon eksigi vardir. Gecen aksam gencler milli macinda bay oyundan cikarken oksijen makinesine baglanmak istiyor Hali vardi. O Scott piri gitmeden bi bok olmaz.

Bu adam hoca falan değil
4 yıldır söylüyorum
Forvet, 10 numara derken
Yazık oldu kulübe
Bunu söyleyince kesin sesinizi diyorlar. Terim düşmanı ilan ediyorlar. En büyük düşman işte bu sorunları görmezden gelenler

Ya terimin oynamak isteyip de oynatamadi futbolu iste farioli karamgümrükte daha kalitesiz oyuncularla oynatiyor. Bir iki karagümrük macini izleyin defansdan nasil cikiyorlar.

Rakip takim pres yapinca takimin dagilimi iyi oldu icin birbiri ile kisa mesafede pas yapiyorlar ve rakibi üstüne cekerkene bir kac pas ile karsi rakibin kalesine damliyorlar.

Terim saniyorki bu pas oyunu kendinden oturuyor. Pasla defansdan cikin diyor ama nasil yapilacagini gösteremiyor. Dogal olarakta bizim defans ile orta saha veya kanatlar arasi ucurum mesafe aciliyor ve pres yiyince ya top kayibi oluyor yada geri kaleye gidiyor top.

Onun icin sezon basi farioli gibi yardimci hoca bize sart dedim ama öyle biri gelse terim sen benim isime cok karisiyon diye kovardi.

Sorun futbolcularda degil sorun hocada.

Besiktasa karsida bu sekilde cikmaya calistilar, karagümrüklü oyuncular biraz laubali davranip besiktas da iyi pres yapinca bocaladilar. Onun icin Farioli ben hoca olarak bizde görmek isterim, daha kaliteli bir takimla acaba nasil bir basari yakalar cok merak ediyorum.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu adam hoca falan değil
4 yıldır söylüyorum
Forvet, 10 numara derken
Yazık oldu kulübe
en kalbi duygularımla selamlıyorum renkdaş seni daha iyi ve net nasıl aktarıldı bilemedim

Hamza Hamzaoğlu Emre Çolak, Carole, Umut gibi topçularla Ronaldolu Real Madride karşı... Şu özeti bi izleyin, ligde bile yıllardır böyle hücum edemiyoruz :) Hala orta saha alınınca bişeyler değişicek sananlar var
Ulan muslera 7 sene önce yediği golün aynısını yemelere doyamadı sağ köşe tamamen bugu herifin.

pas oyunu israrinda sikinti yok da bu ne rezalet yerlesimdir yaw. bok gibi yerlesiyoruz bekler cok uzak kaliyor.
ben maça bakmadım. buradaki yusuf sağ bek olan yusuf erdem gümüş müydü?

E-g3Wq2WYAQwN9-

İkinci yarı nerdeyse orta sahayı geçemediğimizin farkındamı herkes

Farul kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı bizle

İstediği zaman topu aldı,istediği zaman pres yaptı,istediği gibi koca bi 2.yarı bizim ceza sahamızda oynadı maçı,istediği kadar pozisyon buldu

Biz hiç abartmıyorum bi ömerin uzaktan serbest vuruşu var topun kalecide kaldığı bide babelin 1-2 top sürmesi var bunlar hariç yarı sahayı geçemedik 50 dk

Bakın bu skandaldır

Gönderilmesi gereken marcao,zaman aşımı olunca affedildi ve saçma sapan lakayıt bir oyun oynadı,kendini parçalaması,affettirmesi gerekirken

Değmesede kendisi için ödenen paralar ve yapılan fedakarlıklar,verilen uğraşlar sonrası oynadığı ilk basit kolay maçta rakip 11 kişiyi tsubasa gibi geçmesi gereken oğulcanda leş oğlu leşti,kaptırdığı topta geri bile koşmadı

Oynayan gençlerin bireysel hatalarını geçtim kalmak,kadroda bulunmak için en ufak bi çırpınmaları bile yoktu

Disiplinsizliğin,vurdumduymazlığın,çalışmamanın sonuçları hep bunlar

Hagiyi gördünüzmü oyuncuları maç boyunca nasıl fırçaladı,bugün floryadaki maçta sesi çıkan tek bir kişi vardı,oda büyük üstat hagiydi

Kadro maliyetini,oyuncu kalitelerinide bi kenara bıraktım o seviye oyuncular bile bizi nasıl baskı altına aldı,hataya zorladı,hata yaptırdı,sahamızdan çıkarmadı sonrada 3 tane temiz temiz yapıştırdı,biraz becerikli olsalar+bizim hataları değerlendirseler 5-6 yerdik bugün

Hergün yeni bi skandal yaşıyoruz,herkes sorunu transferle çözeceğimizi sanıyo hala,ulan körmüsünüz dü-zel-mi-yo-ruz

Üst Alt