Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Fiorentina | MS | 31 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Fiorentina | MS | 31 Temmuz | Spor Smart

Eksikler net olarak ortada.İlk 11 için 6 ve 10 numara şart.1 tane forvet 1 tane kanat alınmasıda elzem.Onları fırsat transferi kovalasınlar.

İlk 65 dakika güçlü bir rakip orta sahaya karşı iyi bir oyun sergiledik bence. Takımın hareketliliği sayesinde rakibe göre güçsüz kaldığımız yerlerde dahi güzel işler yapabiliyoruz. Deli dana gibi koşup pres yapmak yerine doğru yerleşimle organize bir şekilde rakibe basıp alan daraltıyoruz ki bu zaten gelişim gösterdiğimiz noktalar arasında en önemli parça. Defanstan oyun kurarken, ileri çıkışlarımızda Leo oyundan çıktıktan sonra ciddi bir sorun yaşadık. Ayağı ve oyun görüşü vasatın bir tık üstü hatta vasat birisi bile bu bölgede bizi çok rahatlatır. Bekler bu futbolun en önemli parçalarından, orta sahada bu bölgelere gelecek bir transfer ile tüm oyuncuların performansı birer seviye artacaktır diye düşünüyorum. Baskı altında Berkan'a güvenmiyor takım arkadaşları, bariz görülüyor.

Fiorentina maçı aldatıcı olmasın. Anadolu takımları kapanacaklar. Onları açacak kreatif bir on numara birde kanat mutlaka lazım. Önlibero, stoper, forvetin lazım olduğunu hatırlatmakta fayda var.

İlk 65 dakika güçlü bir rakip orta sahaya karşı iyi bir oyun sergiledik bence. Takımın hareketliliği sayesinde rakibe göre güçsüz kaldığımız yerlerde dahi güzel işler yapabiliyoruz. Deli dana gibi koşup pres yapmak yerine doğru yerleşimle organize bir şekilde rakibe basıp alan daraltıyoruz ki bu zaten gelişim gösterdiğimiz noktalar arasında en önemli parça. Defanstan oyun kurarken, ileri çıkışlarımızda Leo oyundan çıktıktan sonra ciddi bir sorun yaşadık. Ayağı ve oyun görüşü vasatın bir tık üstü hatta vasat birisi bile bu bölgede bizi çok rahatlatır. Bekler bu futbolun en önemli parçalarından, orta sahada bu bölgelere gelecek bir transfer ile tüm oyuncuların performansı birer seviye artacaktır diye düşünüyorum. Baskı altında Berkan'a güvenmiyor takım arkadaşları, bariz görülüyor.
Öyle deme Muslera guveniyor. Arkasında pres yiyen Berkana pas atmaktan bu macta da çekinmedi.

Girenler ile çıkanlar arasında çok fark var maalesef, ki bu girenler ile gecen sene ligi tamamladık, olacak iş değil cidden. Neyse ki temizliyoruz yavaş yavaş, 11'de olmamaları bile bir şey.

Geçen seneki avrupa maçlarımıza benzer bi maç oldu, zaman zaman baskıyla top kazanma kovaladık ve yakaladığımızı attık. Onun dışında da rakibin insafına kaldık.
Ben 6 ve 10 no alırsak yeter diyordum ama bizim öncelikle yedekteki takozlardan kurtulmamız gerek. Küme düşen rizenin bile orta sahası bu derece 3 pas yapmaktan aciz değildi. Berkan, taylan, bay, ömer, omar, oğulcan. Bu adamlardan 1 tanesi bile oyuna girse bütün oyunumuz bozulur puan kaybederiz.

Okan Buruk: Geçen sene Galatasaray taraftarı nasıl hissettiyse ben de aynı şekilde hissettim ve düşündüm

Diye cevap verdi geçen sene 13. sırada bitirilmesine

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt