Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Fiorentina | MS | 31 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Fiorentina | MS | 31 Temmuz | Spor Smart

İlk yarı umut verdi özlemişim akıcı oyunu ama degişikliklerden sonra çöktüm resmen... Türkiye liginde takımı sakatlık ve cezalara göre kurmak şart!

Çöpler ap ayrı konu onu geçiyorum. Girersek çıkamayız. Bundan bağımsız şunu diyim takımın fizik kalitesi ve oyun anlayışı teknik taktik yerleşim gibi şeyleri degisince nasılda düzgün oynayabiliyo. Biz 3 senedir hiç böyle organizasyon yapmiyoduk. Fizik kalitesi yerlerdeydi. Hoca değişimi bazı taşların değişmesi işte. Eksikleride halledersek çok daha iyi bir seviyeye çıkarız

Boey>Omar

Daha iyi yedek olur bence gibi
sevgili onur,

ikisinden de bir sey olmaz kanisindayim bastan beri.
oraya saglam bir rotasyon sart. < = > ozellik olarak : *mac__istikrari olmasi suan icin en kritik kriter.nazarimda.

maca dair yazilacak mac analizi yapilirda gerek yok. uc asagi bes yukari renkdaslarimizin cogu yetersiz kaldigimiz yerleri ve oyun ici arti eksiyi not etmistir diye dusunuyorum.

sonuc olarak faydali bir mac oldu .

sevgili onur,

ikisinden de bir sey olmaz kanisindayim bastan beri.
oraya saglam bir rotasyon sart. < = > ozellik olarak : *mac__istikrari olmasi suan icin en kritik kriter.nazarimda.

maca dair yazilacak mac analizi yapilirda gerek yok. uc asagi bes yukari renkdaslarimizin cogu yetersiz kaldigimiz yerleri ve oyun ici arti eksiyi not etmistir diye dusunuyorum.

sonuc olarak faydali bir mac oldu .
Kesinlikle üstad. İkisiyle de güzel vedalaşıp oraya iyi bir yedek almalıyız. Boeyi kiralayabiliriz de.

Değişikliklerden sonra ptt küme takımına döndük
Bay, e.kılınç, oğulcan, gomis, omar, berkan, cicaldau, morutan,
Takım bunlardan sadece bir tanesini 11’de tolere edebilir
Taylan, ömeri falan hiç tolere edemiyor zaten
Bizim 6 noya 1 değil 2 oyuncu almamız lazım
10 numara e.akbabayla rotasyon için şart
Ayrıca 2 kanat, bir 8 daha, hızlı golcü ve sağbek şart
Bunlar 6 ve 10 dışında yedek için
Zira Sakatlık ve cezalarda bu takım yine patatese dönecek belli
Ayrıca bunlar bir süre sonra yeni gelen 11’i de bozmaya başlayacaklar
Bir de muslera pas tercihleriyle yine 3-4 maçta yakacak gibi duruyor

Ben maci izlemedim. Degisikliklerden sonra kotu mu oldu takim?
65. dakikada Oğulcan, Barış, Taylan, Gomis, Emre Kılınç girdi, takım tamamen oyundan düştü. O dakikadan sonra Fiorentina oyunun tek hakimi oldu. İki pas üstüste yapamadık. Baskıdan çıkamadık. Gol yedik. Rakip çok pozisyona girmeye başladı. Biz hiç atak yapamadık. Yani takım baya bozuldu haliyle.

65. dakikada Oğulcan, Barış, Taylan, Gomis, Emre Kılınç girdi, takım tamamen oyundan düştü. O dakikadan sonra Fiorentina oyunun tek hakimi oldu. İki pas üstüste yapamadık. Baskıdan çıkamadık. Gol yedik. Rakip çok pozisyona girmeye başladı. Biz hiç atak yapamadık. Yani takım baya bozuldu haliyle.
Allahtan bu adamlar bu sezon ligde cok oynamayacaklar. Gerci formda olursa Emre Kilinc'tan hala umutluyum.

Üst Alt