Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Panathinaikos | MS | 3 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Panathinaikos | MS | 3 Ağustos | Spor Smart

Yunusta yine 1 halt görmedim.Satılsın direk bnce talibi varsa.Emre mor girdikten sonra yaptiklari ile yunusun ne denli çöp oldugunu daha iyi gösterdi.

seri 6 numara oynamasına ragmen begendim.o çıkınca ortasaha rezildi.
emre mor mukemmeldi
okan kocuk süperdi
yunusu müthiş buldum.hırslanmış
atalayı cok begendim,cok klas.
stoperler cok iyiydi
jimy iyiydi
babel klastı

Yunus en büyük sorunlarından biri olan dengesini düzeltmiş. Daha 19 yaşında kiraya verilirse daha iyi olur ama bizde oynarsa da bu sene patlama yapabilir. Kanat yerine ofansif orta sahada daha iyi oynar gibi geliyor.

Gençler özet: Emrecan 17 yaşında fizik oldukça iyi hareketli. Kendinizi 17 yaşında düşünün ve Gs takımının en önde tek başına oynayan oyuncususunuz. Hayal edin bakalım. Ayrıca futbolu bilenler anlar golcü attıkça gelişir. Gs oyun formatı maalesef en uçtaki oyuncu ile çok ara var. Santrafora iyi pozisyon hazırlama durumu yok. Falcao’da gelse değişmez. Koştur koştur oynamak zorunda kaldı Erencan. Sırtına adam alma, duvar olma gibi yetenekleri gelişecektir fakat ceza sahasında fırsat bulamadığından vuruş becerisini göremedik. Gs oyunu karşı sahaya yıkamadıkça hiçbir forvetten ekstra katkı bekleyemeyiz. Son 2-3 sezondur Onyekuru, Rodrigues, Bruma gibi sıfıra inen hızlı adamlar ile hem bu kanat oyuncularından hem santraforlardan gol bulduk. Bugün ise böyle kanat oyuncumuz yok. Set hücumuna uygun oyuncular var bu durumda da oyunu karşı sahaya yıkabilmek tek seçenek.

Tamam kötü oynadık eksiklerimizi gördük renktaş ben de isterdim iyi oynayalım ama
Sen de neden ısrarla olumsuz bakıyorsun ben de onu çözemedim
Karalar bağlamaya gerek yok
bu oyuncu kadrosunun bundan daha iyi oynaması gerekir çünkü bireysel olarak gayet iyi bir kadromuz var ama nedense olmuyor yanlış anlamayın ama takımın başında ben olsam bugün bundan kötü oynamazdı takım ...

İyi: Okan,Jimy,Mariano, Lyundama,Marcao
Güzel: Babel,Emre Mor,Donk,Seri
Kötü: Belhanda, Mitroglu
Soru İşareti:Erencan
Umut Verici: Yunus, Atalay
Bitik: Selçuk
Stabil:Ömer,Nagatomo

Not:Seri 6,Donk 8 numara oynadı.Seri çıkarken çok top kaybetti, ikisinin de yer değiştirmesi gerekirdi, Terim neden böyle tercih etti,bilmiyorum ama net transfer mesajı diye algiladim ben.

Üst Alt