Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Panathinaikos | MS | 3 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-1 Panathinaikos | MS | 3 Ağustos | Spor Smart

stoperlerin önünde oynatılırsa hem defansif hem de ofansif katkısı yarı yarıya düşecek olan futbolcumuz. umarım hoca gereksiz inatlaşmaya girmez. zira kendisi defansif bir oyuncu değil ve bu nedenle de hata yapıyor haliyle. defansif sezgi başka bir şeydir. ne zaman stoperlerin arasına gireceğiniz, ne zaman önde basacağınız, ne zaman yerinizde kalacağınız, alanınızı ne zaman terk edip etmeyeceğiniz hep bu bölgede oynayarak elde edilen tecrübeyle yerleşir.

sözlükten seri yorumu

Gençler özet: Atalay kuvvetlenmiş ve tam bir orta saha oyuncusu pas kabiliyeti yüksek oyun görüşü iyi kısa pasta mükemmelleşebilir. Uzun pasları kanat değiştirecek pasları zamanla geliştirebilir bunlardan çok göremedik. Seri ile kıyaslamak yersiz olur ama Atalay tam orta saha pozisyonu için uygun biri ayrıca hırslı. Adam eksiltme özelliği var.

Gençler özet: Yunus da kuvvetlenmiş hırslı bir şekilde oyunda gözüktü. Fakat Yunus için bu sezonu futbol hayatı için kırılma anı olarak görüyorum. Bu sene kesinlikle oynamalı takımda oynayamayacaksa kiralık gitmeli. Bu sene rekabetçi bir ortamda 25 veya üzeri maça çıkarsa kendisini çok geliştirir. Seneye ters bir şey olmazsa kesin takımda yerini alır. Bu sezon takımda kalırsa oynayamazsa önce hırsı sonra kendisi kaybolur gider.

Gençler özet: Emre Mor garip bir ruh yapısı ve yüz ifadesi ile sahadaydı. Karmaşık duygular yaşadığı belli idi. Bir serbest vuruşta Marcao baya baya yönlendirmeye çalıştı frikik pozisyonunda. Potansiyel inanılmaz bu bir gerçek. Ama net eksileri var. Onları yazıp olumsuz bir hava oluşturmayacağım. Çünkü kendisi için en iyi olmasını diliyorum çok zor ama Gs’ın yüzü olabilmesi dileğiyle.

Ben gencleri begendim. Begenilmeyen Erencan bence gayet umit vaadediyor. 17 yasinda santrafor oynamak zor. Heyecan var vs. Atalay i Allah nazarlardan saklasin.

Seri her turlu baskida takimi rahatlatacak oyuncu. Surekli bosluga kacip pas isteyip top cikartiyor. Toplam 2 pas hatasi yapti millet onu gordu. Kalan 82 pasi dogru. Ustelik bosa kacip baskiyi kirdi kac kez.

Takimda problem santrafor yok. Erencan 3. Forvet olur. Mitroglu çöp. Babel kanat oynamali. Santraforda olmaz.

Belhanda yi yollayin. Bugune gore konusmuyorum. GS 10 numarasinin attigi 10 sutun 9 u kaleyi tutmuyorsa GS forması asla giyememeli!! Gidin yollayin, Banegayi da alip gelin.

Ve ne olursa olsun Onyekuru şart. Çok onemli adam. Ne olur ısrar edin, ne yapip edip alin.

Emre Mor biraz guclenip morallensin ve basit oynasin muazzam bir yetenek. Zaten problemi yetenekte degil, beyinde!!

Son olarak Onyekuru, Falcao ve Banegayi alin eyyy yönetim!!

Üst Alt