Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Liverpool | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Liverpool | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Liverpool | 28 Temmuz | 21.00 | Euro Futbol

Lan salona gitmiştim 4 yaşındaki kuzenim yazmış onu beyler pardon

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Liverpool | 28 Temmuz | 21.00 | Euro Futbol

Adamın alter-egosu 4 yaşında.

Bizde yedik, 4 yaşındaki kuzenin gelip bu forumda nereden yazı yazacağını bulup, alıntı yapmayı görüp cevap verecek değilmi?

:)

ahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhhhhahahahahahahahah

ciddi değil de lan n'olur bende JB geçiyordum de.

Yalnız bana da hiç mantıklı gelmedi 4 yaşındaki kuzeninin nasıl yazı yazabildiği. Hayır alfabeyi oturtmasını, hatta dilbilgisine uyarak yazabilmesini ve espri anlayışını geçtim o üzgün yüzü nasıl koydu?

Bunundamı swf'sini yapmışlar, yoksa uğraşıp sen mi yaptın :asd:

Yalnız bana da hiç mantıklı gelmedi 4 yaşındaki kuzeninin nasıl yazı yazabildiği. Hayır alfabeyi oturtmasını, hatta dilbilgisine uyarak yazabilmesini ve espri anlayışını geçtim o üzgün yüzü nasıl koydu?

:D

Mustafa Yavuz, bana çok itici geliyorsun.. Komik olmaya çalisiyorsunda, maalesef basarili degilsin..

198771_207443592605114_206450139371126_941101_7161546_n.jpg

Bencede kuzeni yazmadı beyler bizi keklemeye çalışıyor.

Üst Alt