Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Liverpool | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-0 Liverpool | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Liverpool | 28 Temmuz | 21.00 | Euro Futbol

Kewell için bir plaket verilebilir maçta misal.

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Liverpool | 28 Temmuz | 21.00 | Euro Futbol

Kewell gitmiş. Tatilin tadını çıkarıyor. Kulüp Teşekkürünü etmiş. Ekstra bişiler saçma bence sonuçta bizde kalmış olsaydı veya TR de olsaydı. Maça davet edilirdi onore edilirdi. Dediğim gibi gereksiz girişim şu an için.

Şöyle pankart açsak ne makara olurdu hakkaten.

'Liverpool 8 atınca bir şey yok biz atınca auuvvvvv'

Kewell gitmiş. Tatilin tadını çıkarıyor. Kulüp Teşekkürünü etmiş. Ekstra bişiler saçma bence sonuçta bizde kalmış olsaydı veya TR de olsaydı. Maça davet edilirdi onore edilirdi. Dediğim gibi gereksiz girişim şu an için.

Senin bu mesajin gereksiz olmus..

Güzel Bir Maç Bizi Bekliyor. Geçmiş Canlandı Birden Gözümde :tiphat:

arda_turan_steven_gerrard.jpg

tahminimce 45 bin kişi olur maçta

araçla gidiş yokmuş maç günü.inanılmaz bi metro kuyruğu olacak.

Benimde gitme ihtimalim var. Tepeüstü otobüs saatlerini bilen var mı ? :)

Bende olacağım bu maçta, Ankara'dan geliyorum yeni takımımızı izlemek için :)

Özellikle Eboue + Arhsavin maçta oynarsa, birde Felipe Melo, ne güzel olur :)

Gelirsem numaralıda olacağım muhtemelen, batı mı doğu mu bilemem ama, Ufuk ve Serkan'ın menejeri halledecekmiş birşeyler :asd:

gidiş problem değil.dönerken büyük sıkıntı olacak.

Katılıyorum, giderken değil dönerken olur sıkıntı, Arena açılış maçından 80.dk gibi çıkmıştım, metronun önünde binlerce insan, metro dolu, polis taksi durmasına izin vermiyor, zar zor geri dönmüştüm :D

Umarım Balta ve Servet rezil olur da Fatih Terim stoper ve sol bek transferlerini bir kez daha düşünür.

Umarım berbat oynarlar da takımını satan adamlardan kurtuluruz.

düzeltme:

ne diyoz lan biz çağlar. sanki adamların iyi oynama gibi bi huyu var.

Üst Alt