Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-0 Fc Kleve | 13 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-0 Fc Kleve | 13 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-0 Fc Kleve | 13 Temmuz | Maç Sonucu

Baydal'ı çok beğendim.Yine de Rakip Kleve olduğu için bir ölçü koyamıyorum ama bize faydası dokunacak bu sene inşaallah.

Konu Bilgileri

Şu an 113 kullanıcı var. (30 üye ve 83 konuk)

Gorayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

usenmesem ve bilgisayardan alasam:) Hakanin stoperde oynadigi maclardan bir video hazirlayacagim. Hatasindan verdigimiz pozisyonlari degil, son anda kurtardigi pozisyonlari koyacagim once:)

sonra ise verdigimiz pozisyonlari koyacagim

su an aklimda olan 5 pozisyon var araya tilan toplarin rakibimizi kalecimizle karsi karsiya biraktigi:)

Benim için bu maç sadece 2 kişi için ölçüydü.Biri Batdal biri Aydın

Aydın bildiğimiz Aydın hiç bir ışık yok

Batdal çok iyiydi.

Ama yok Hakan Baltadan stoper olur,Ali Turan'dan sağ bek olur felan yanlış laflar.Bu maç hiç bi şekilde ölçü olmaz.

Herkes kendi yerinde olmalı.Stoperde Zan,Çetin,Turan varken Balta'yı koymak yanlış

Benim için bu maç sadece 2 kişi için ölçüydü.Biri Batdal biri Aydın

Aydın bildiğimiz Aydın hiç bir ışık yok

Batdal çok iyiydi.

Ama yok Hakan Baltadan stoper olur,Ali Turan'dan sağ bek olur felan yanlış laflar.Bu maç hiç bi şekilde ölçü olmaz.

Herkes kendi yerinde olmalı.Stoperde Zan,Çetin,Turan varken Balta'yı koymak yanlış

Bence Zan ve Neill oynayacak ilk 11 de cogu macta

Rijkaard Zani her zaman ilk 11 e koyar bence, sakat olmadigi sürece tabi.

Maç hakkında en ufak bişey bilmiyorum beyler. Kim iyi oynadı, golleri kim attı biri söylerse sevinirim .

Batdal bileklerine hakim, iyi bir oyuncuya benziyor.Konuşmak için erken ama iyi bir izlenim bıraktı bende.

Mehmet Batdal iyi oyuncu dediğimde bana inanmayanlar sezon açıldığında her şeyi görecekler..

Ya arkadaş Sabriyi nasıl görmüyosunuz adam bekte defans yapamadığı gibi ileri çıkınca yaptığı ortalarla atağı öldürüyo kısacası onun çıktığı her maçta 10 buçuk kişi oynuyoruz ya yok böyle bi adam:mad:

Ya arkadaş Sabriyi nasıl görmüyosunuz adam bekte defans yapamadığı gibi ileri çıkınca yaptığı ortalarla atağı öldürüyo kısacası onun çıktığı her maçta 10 buçuk kişi oynuyoruz ya yok böyle bi adam:mad:

Yo bence iyiydi adamlar hep sol kanattan yardırdı zaten.Ayrıca bir asist yaptı:coffee:

Gokhan Zan konusunda yola gelmeniz icin mahalle takimina karsi oynadigi 45 dakika yetmis.

Su Aydina nekadar para veriliyorsa ben 10% almaya raziyim.Ondan iki kat yetenekliyim.

Su adam ne diye hala kadroda tutuluyor anlamis degilim.

Isik görmek hadi neyse.Ama ne sönmez Isikmis bu 4-5 senedir.Bu adamin Ailesi kesin GSnin Sponsoru felan,gönderilmedigine göre.

Hadi diyelim yetenegin yok,oynayamiyorsun,ellinden daha iyisi gelmiyor.Anlayisli davranirim.Hadi digelim 1-2 kere olur,anlarim.

Ama Galatasaray Spor Kulübünde oynuyorsan,ve Ismin Aydin Yilmazsa,ve sen daha genc umut vaadeden oyuncuysan,senin senelerce isteksiz tavirlarina ragmen gönderilmiyorsan,bu isin icinde birsey var,yada herkez kör.Bukadar isteksiz olma hakkina neden sahip bu adam.

Bugün Emre Colak bana kendisini hakli yere güvendigimi gösterdi.

Seneye böyle birsey bekliyorum.

-----------Cana---------------

----Elano-----------------------

---------------------Emre------

Hakan'in stoper olmayacagi konusunda da mahalle takimina karsi oynadigi 45 dakika yetmis herkese.

Ali Turan da Sabri'yi kesebilir. Stoper oynayacagini sanmiyorum. Stoperlerimiz Neill ve Gokhan, yedekleri de Servet.

Üst Alt